• Jos-Optimus
    847
    Zato štu u HNL nema složenu atomsku momčad kao što je složio Fener, sve mu je bilo podređeno i klasa je i dalje tu, naravno. Ali, on je sada i godinu dana stariji, podražaji su slabiji u HNL, u ovim godinama se sve to osjeti i nema šanse da dominira na način kako ljudi misle. Sad još zamisli da dođe mali pakšu Raketica, ionako je bio u drastičnom padu, pa još godina u Arabiji - piši propalo
  • marcio amoroso
    34k
    Rakitićev stari je Dinamovac,Crusades1986

    A Ivan je papučar.
  • deda
    29.6k
    Baš bi bilo lijepo da sastave momčad od prosječnih 32 godine. To bi bila potpuna avangarda u Hr nogometu. Veselim se.
  • Daliban
    273
    Ne vidim kako Džeko i Livaja mogu zajedno, obojica su previše teretni. Fini veznjak poput Rakitića je točno ono što im fali, ali ne znam u kakvom je Rakitić stanju.
  • Crusades1986
    10.3k
    A Ivan je papučarmarcio amoroso

    Viđeno već nekoliko puta. :up:
  • čovjekjogurt
    134
    Bit će smiješno gledati Perišića, Rakitića, Džeku, Gatussa kako u pretkolu Konferencije igraju na Farskim otocima. Hajduk će bit poput Harlem Globetrottersa, nahrlit će ljudi na Farskim otocima da vide sve te zaboravljene asove.

    Hajduk postaje ko oni turski i brazilski prvoligaši. Upališ televiziju i vidiš da u tim klubovima još uvijek igraju Ze Roberto, Eto'o, Arouna Kone, Wagner Love itd.
  • Captain America
    15.2k
    Prosjek najjačih 11 bi im bio skoro 29.5 godina ako budu Šošić na krilu i Sigur na desnom beku. S Moufijem i Dajakuom ide to još više :lol:

    Ako ovo- i prošlotjedni događaji iz Njemačke nisu upozorenje što se dogodi s momčadi čiji je prosjek 29 godina, ne znam što je.
  • austrijanac
    3k
    Vi samo ne vidite širu sliku koliko djece će kupovat Džekin dres te koji je realno potencijal preprodaje tih istih igrača.
  • Jos-Optimus
    847
    Dovoljno je vidjeti u kakvom je stanju mlađi i potentniji Broz koji je i došau tu ligu u puno bolje stanju. Rakitić sada nije ozbiljan nogometaš.
  • Jos-Optimus
    847
    Treba namiriti sve te plaće, ako oni i dođu povoljnije od svojih normalnih zahtjeva - to je i dalje jako, jako puno. Nema tog dresa koji može namiriti njesra koje će izbiti ako popuše par zaredom, kao da to nisi već vidio
  • Daliban
    273
    Imat će oni dobru ekipu kako god, pogotovo ako im ova dvojica dođu. Ovisi samo kako poslože. Imaju i dobrih mladih igrača. Meni se Jurak svidio u ono minuta što je dobio na kraju sezone, a mislim da će im Hodak s vremenom preuzeti poziciju desnog beka. Ima tu još klinaca sa potencijalom, ali mislim da su ova dvojica najveći cement.

    Ako će na silu gurati sva imena unutra onda bi moglo biti problema, ali ako daju treneru raširene ruke da naštima ekipu onda bi klasa tih starijih igrača ipak trebala doći do izražaja. Naravno, treba prvo vidjeti hoće li uopće biti što od toga.
  • austrijanac
    3k

    Sarkazam dragi, financijski malotko ovo može ispratiti.
  • Jos-Optimus
    847
    Uh, baš sam uletio kao krava u maslačak, sorry :)
  • NORTE
    9.9k
    Nacional prenosi SN, piše da je Džeko već sve dogovorio s Hajdukom.

    Kažu i da bi onda bio otvoren put Belji u dinamo, da Petko odlazi, a želje su Pongračić ili slovenski reprezentativni stoper Vanja Drkušić.
  • Droljo
    6.4k

    Pa ne znam. Zato i velim da ih treba pitat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.