• Mali Zeus
    10.5k
    Naslov jedno tekst nešto sasvim drugo:

    Operacija dovođenja igrača poput Džeke i Rakitića je, dakle, i dalje u tijeku, ali nije jednostavna i zahtjeva puno više od dobre volje. Svjestan je toga i Nikola Kalinić, koji je dovođenjem Gennara Gattusa poslao poruku da ga zanimaju samo top imena i ozbiljna pojačanja, ali je jednako tako i svjestan da u slučajevima poput transfera Džeke i Rakitića mora biti strpljiv i imati plan B, C, D...
  • Olmic
    3.1k
    Jel moguce da je to ljubav prema klubu? Novaca nemaju, ne mogu dignut kredit. A oni ce na placi imat perisica, livaju, raketu, dzeku, a nisu jeftini ni uremovic melnjak, sarlija
  • Mali Zeus
    10.5k
    Valjda će svi biti na plaći od eura.
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Ne znam jel gdje bilo, ali Kalaica i Bartolec bi trebali put Astane. Kalaica je imao i Osijek, ali tražio je puno veći ugovor od onog sto su nudili.Fran Karacic je u Lokomotivi na pripremama
  • mali M
    4k
    meni se čini kao da je ovo siguran put prema propasti kluba... žive kao pijani milijarderi od danas do sutra, servisiraju dugove kako kapne koja prodaja, stalno odgađajući glavninu dugova... i kad klub kao takav propadne, većinu dionica će imati NH i onda će reć da idu "kao prvi i jedini" u život kao klub navijača i od nule.. i dugoročni plan NH će dobiti ne svoje konture nego konačan izgled... to je svima bilo jasno....
  • dumitrumitu
    910
    Mislim da je dolazak Džeke u Hajduk realan dok za Rakitića ne vjerujem jer bi se trebao odreći ugovora od 15 mil e.
  • Krulek
    250
    Zar nije Rakitić govorio da je dinamovac...
  • Klenx
    4.5k
    Džeko u 39. godini
    Rakitić u 37. godini
    polomljeni Perišić u 36. godini
    Livaja koji nikad nije bio od neke trke
    iza im leđa čuva Krovinović

    Valjda će kad prodaju Pukštasa Gattuso osobno biti zadnji vezni, ne znam tko će drugi trčati za ove superstarove.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Zar nije Rakitić govorio da je dinamovac...Krulek

    Obitelj, a on je kao svejedno, ako se dobro sjećam. Ko ga jebe.
  • Jos-Optimus
    804
    Zar nije Rakitić govorio da je dinamovac...Krulek

    Rakitić je jedna obična ***ka, da, bio je Dinamovac, sad je ***ak

    Pa to i ja govorim, nikad to ne završi dobro, gomilanje prestarih igrača, ove bi Lokomotiva satrala
  • Crusades1986
    10.3k
    Rakitićev stari je Dinamovac, za njega samog sumnjam.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Dzeko bio prvi napadac fenera lani i zabio, koliko, 25 golova. oni nisu doveli još nikog i priča je ta da dzeko zeli napustiti besplatno fener zbog hajduka da ide na 4 puta manju plaću.. ili će se fener odreći dzeke i dat mu 2 milje samo da ode..

    a oni će potrošiti novih neznam koliko miliona na igrača koji nije bolji od dzeke. ili je glupost ili su previše popusili tamo u turskoj pa neznaju di im je glava
  • dumitrumitu
    910
    A neznam, ako je Džeko dao 25 golova u Turskoj ligi, zašto nebi u HNL-u.
  • Paggini
    10.4k
    Hmm, hipotetski ako i dodju obojica, sumnjam da će im se dat da "treniraju ka pasi".

    Malo odmor, malo lijepo vrijeme i more, pozne godine, igrat za gušt... Jedva cekam kad ih netko, pa bio to i Gattuso, pokuša natjerati da trče ko debili hahaha. Sumnjam da, s obzirom na svlacionicu u koju dolaze, nece biti jebanja majki i ovog i onog.

    Neka dodju, neka neka!
  • Mali Zeus
    10.5k
    Rakitić je ono kaj mu Raquel kaže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.