• Droljo
    6.4k
    Ja sam govorio da treba pričekati konkretne poteze kalinića pa onda suditi a ne unaprijed sprdati. Iako niš još nije napravio. Bumo videli do kraja prelaznog roka kao i kod nas...
  • Blueshadow86
    1.2k
    Čitaj s razumjevanjem i probaj shvatiti, nije toliko teško, vjeruj mi. Pa da pojasnim... Nisu to neki igrači za Dinamo, bar po imenima i renomeu ne, ali za Osijek jesu. Oni su se pojačali s ova 2 igrača koje sam naveo, u tome je cijela bit. Naravno da se ne mogu mjeriti s nama, prvo što se financija tiče pa onda i sve ostalo. Nadam se da sam te malo školovao već kad nisi odmah skužio bit.
  • Droljo
    6.4k
    Postali smo kao tovari kad se treba druge omalovažavati i sprdati. Tko garantira da osijek sa tim igračima i trenerom ne mogu biti prvaci? Pogotovo ako ispadnu odmah iz europe a mi ostanemo dugo. Svaki igrač može eksplodirati u bilo kojem trenutku pogotovo mladi. Mi maznemo chelsea a jedan njihov igrač vrijedi više od naše cijele momčadi. Jedan lester je pokazao da ništa nije nemoguće i to u kakvoj konkurenciji...
    O sebi se brinuti i gledati sebe. Drugima respekt
  • Ludovic IX
    6.1k
    nema respekta za hajduk..nek propadnu sto se mene tiče.
  • Droljo
    6.4k


    Hehe. Ti si hard core.
    Nikad da se raspadnu ili ispadnu iz lige. Samo da su (bar) jedno mjesto iza nas... Jebeš ligu bez glavnog rivala. Pitaj navijače celtica o sezoni kad je rangers bio u drugoj ligi...
  • mali M
    4k
    Ja sam govorio da treba pričekati konkretne poteze kalinića pa onda suditi a ne unaprijed sprdati. Iako niš još nije napravio. Bumo videli do kraja prelaznog roka kao i kod nas...Droljo

    slažem se, možda lik ispadne top SD. Ali i što se isto slažem, do sad su najavili brda i doline i sve im je redom propadalo.. A na ovaj komentar za Džekinih laganaini 30+ golova se mogu samo nasmijati. tako je ekipa govorila i za sadašnjeg SD-a kad se vraćao pa nije ništ napravil. Puno napadaču ovisi o tome i koliko će ga ispoštivati suigrači, a još više mu ovisi da li suigrači uopće imaju nogometno znanje. To ti je kao da u Rudeš dođe Neuer, misliš da ga neće puniti cijelu sezonu? To Hajduk isprobava sad već turske recepte, što zvučnije ime i marketinški dobro odrađeno, ali gotovo redovito im to ne pomaže u europskim utakmicama. Isto je i sa Gatusom. Meni je Gatuso drag kao igrač bio, ali ovo kao trener je lošije nego onaj klaun iz Rijeke koji je svojevremeno bio kralj svih kraljeva kao trener u Lecceu. Tak i Gatuso, paradira, vrišti, šamara pomoćne trenere, škripa zubima na suce i suparničke trenere, samo još to nije uspio iskoristiti za osvajanje kojeg trofeja...
  • Ivanmtk
    827
    ja ti garantiram da ne mogu biti ni treći. S ovim "pojačanjima" i trenerom. Ne znam što još imaju u planu, ali za njihov roster pojačanje je za sad samo Jelenić.
  • Droljo
    6.4k
    tako je ekipa govorila i za sadašnjeg SD-amali M

    I to ja. Osobno i personalno!
  • Peškaman
    2.9k
    Iz videa postavljenog na Osijekovom FBu,popis golmana(Čavlina,Malenica,Kolić..),pretpostavljam Čavlina do kraja dana službeno predstavljanje.

    FB-IMG-1719482263993.jpg
  • Laugreano
    1.7k
    Pa ja mislim da bi se trebali skolovat svi vi, koji prvi dan prijelaznog roka plačete kako jos nisu dosla pojacanja.
  • Patak
    2.6k
    Pa prošle sezone smo utvrdili da treba čekat kraj prijelaznog roka. I čekali smo...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pitaj navijače celtica o sezoni kad je rangers bio u drugoj ligi...Droljo

    Što kažu?
  • rioda
    3.5k
    Po 24sata, u Hajduk dolaze Džeko i Rakitić, ali mi se čini da je to sve još na dosta dugom štapu s obzirom na njihove trenutne ugovore
  • Jos-Optimus
    802
    Ne znam kako ostali, ali ja bih baš volio da dođu, pa primali bi 3-4 komada po utakmici, tko bi im trčao?
  • Captain America
    15.1k
    Gabelić je nosonjin prijatelj tako da tu ima nečega. A možda mu je samo reko da diže hype i napravi pritisak na igrače. Već viđeno s Jurićem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.