• serbus
    3.7k
    Osijek je najavio napad na naslov u iduće četiri godine tak da pomalo slažu puzle a vrijeme će pokazati kakvu su sliku složili..
  • čovjekjogurt
    121
    Igrač iz druge momčadi Norwicha, igrač iz druge momčadi Alkmaara, Jelenić i Soldo. Po meni neće biti ništa bolji nego prošle sezone.

    Kad stranac Boto dovede ovakve igrače u Osijek onda je to pametno ulaganje. Da je ove igrače u Osijek doveo neki naš sportski direktor bilo bi kritika, već bi Kohorta crtala grafite po gradu.
  • SAS1987
    14k
    Kad stranac Boto dovede ovakve igrače u Osijek onda je to pametno ulaganječovjekjogurt

    Da Boto takve igraće dovede u Dinamu mu Zonaši auto prepucaju :lol:
  • DiddyGuela
    1.3k


    Netko je ovdje napisao prije par dana fantasticnu recenicu. Nesto u smislu, zamislite kolika je vaznost stadiona za sliku kluba, kada bi ljudi iz OS najavljivali lov na naslov sa ovakvi dolascima i sve to iz Gradskog vrta, ljudi bi im se smijali. Ovako svi skupa djeluju kao da rade velike stvari sa prosjecnim igracima iz HNLa i B momcadi Norwicha i AZ. Zamislite gdje bi mi bili sa stadionom kakvog zasluzujemo.
  • don
    2.4k
    vrhunac karijere bi mu bio da se 'vrati' u hajduk



    https://x.com/NicoSchira/status/1805676100992815533
  • Bosskovitz
    8.3k


    Balašević je u jednoj svojoj knjizi napisao jednu rečenicu koju mislim da sam točno zapamtio: "Postoji milijun gradova u koje možeš otići, ali samo jedan u koji se vraćaš". On je svoj grad i klub "u koji se vraća" izgubio i sada se može vraćati gdje god hoće, nigdje neće biti doma.
  • Mr Anderson
    5.9k
    vrhunac karijere bi mu bio da se 'vrati' u hajdukdon

    Iskreno, ne bih volio da dođe u Hajduk. Imam osjećaj da bi ove sezone radio prevagu u ligi.
  • Daliban
    157
    Ne znam je li se spominjalo, ali Hajduk je napravio dobar potez i pred cca. tjedan dana potpisao novi ugovor sa malim Hodakom tako da ipak ne ide u Loksu kako se ranije pisalo po medijima. Vjerujem da će im on najkasnije do zime preuzeti poziciju desnog beka.

    Zanimljivo i u kotekstu Brekala ako se vrati, mislim da bi mali imao puno bolju dinamiku sa Brekalom koji se uvlači nego što to mogu imati Moufi ili Sigur.
  • badjibadara
    1.9k
    Rijeka je odradila svoj prvi ulazni transfer ovoga ljeta. Potpisan je ugovor s 28-godišnjim vratarom rođenim u Varaždinu. Josip Posavec u Rijeku je došao kao slobodan igrač. U svojoj karijeri branio je boje Intera iz Zaprešića iz kojeg je prodan u Palermo, nakon kojeg odlazi na posudbu u Hajduk koji ga zatim otkupljuje. Posljednji kjlub prije Rijeke bio mu je danski Aalborg. Po transfermarktu njegova vrijednost je 500 000 eura. Prošle sezone branio je u 18 utakmica i primio 14 golova. Josip Posavec je upisao i 16 nastupa za U-21 reprezentaciju Hrvatske. U Rijeci se tako nakon odlaska Nediljka Labrovića zaoštrila borba za jednicu između Marina Zlomislića i novog vratara Josipa Posavca.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Beljo navodno ima ponude različitih liga, žele ga klubovi iz Seria A, La Lige, Nizozemske, Austrije, druge engleske i njemačke, ali i jedan iz – Hrvatske.

    Naime, prema pisanjima Sportskih novosti, Hajduk bi vrlo radio doveo Belju na posudbu na Poljud, a navodno ni sam igrač ne bi imao ništa protiv povratka u HNL, bitno je samo da bude u klubu gdje će redovno igrati. Transfermarkt trenutno procjenjuje Belju na četiri milijuna eura, no jasno je kako bi se posudba dogovorila po puno manjem iznosu.
  • Ivanmtk
    788
    Jelenić i službeno u Osijeku
  • Facke
    2.7k


    Hajduk oce celu europu....:lol:
  • Juznjak
    3.3k

    Oni mene iskreno iznenade svaki prijelazni rok kako se koprcaju. Strah me i pomislit što bi bilo da se mi nađemo u njihovoj financijskoj situaciji. Usprkos svemu, nimalo me ne bi čudilo da ih izbace ovi Farani.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Osijek do sada predstavio 4 nova igrača, a mi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.