• Paggini
    19.7k
    Jedno vrlo vjerojatno glupo pitanje, ali koje su mogućnosti angažiranja stranih sudaca za utakmice?

    Jasno mi je da je vrlo vjerojatno nemoguće na razini cijele sezone za svaku utakmicu, ali postoji li šansa da Dinamo, tovari, eszekovci i Rijeka igraju svaku sa stranim sucima?

    Jer ako ova sezona bude potpuna sumanutost sa sucima kao prošla, svi ćemo kolektivno ispizditi...
  • badjibadara
    3.1k
    Svi kažu da žele zanimljivo prvenstvo. Ako zaista to želimo, trebamo imati i pravedno suđenje za sve ekipe. Ako tako ne može, onda neka prvenstvo igraju samo Dinamo i Hajduk, a mi svi ostali neko drugo prvenstvo.


    Predsjednik slavena nakon što su bezočno pokradeni na - Poljudu.

    I u buduće im pokloniti Crnca, Šakotu…
  • Oluja
    4.3k
    Prosječni navijač hajduka je natprosječni debil. Nema se od njih što normalno očekivati.
  • NORTE
    11.4k
    Nepopularno na zoni, ali poništeni gol Slavena nije nikakva čista situacija i ima elemenata za suđenje faula.
    Mislim vidi se potezanje za dres na videu, a mislim i povlačenje desnog ramena, nije da je to samo stvar mišljenja.
  • čovjekjogurt
    617
    Ono ni u košarci nije faul.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Onda mogu suditi 10 penala u tekmi. Na svakom korneru. Je ga primio ali nij3 utjecaj na njega jer nit ga jw vuko nit guro. Ovaj ne zna pa mu lopta prešla preko noge
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Rijeka uzima Komnena Andrića. Potvrda transfera do kraja tjedna.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Komisija i svjetski poznati sudac, neutralan k tome kažu da nema veze s faulom, ali evo nek si ti vidio nekakve elemente.
  • rioda
    4.8k
    U, dobar, dobar transfer za Rijeku, fali im takav igrač.
  • Captain America
    17.6k
    Nadam se da će Miško ugraditi klauzulu :rofl:
  • Daliban
    1.6k
    Jedno vrlo vjerojatno glupo pitanje, ali koje su mogućnosti angažiranja stranih sudaca za utakmice?Paggini

    Apsolutno je moguće, sigurno ima i novaca, ali nema volje da se plati. Ja bih volio barem jednom vidjet onog malog Francuzića Turpina, on mi je trenutno najbolji sudac.
  • dd29
    536
    Drago mi je zbog komnena, dobar lik
    Rijeka je taman klub za njega, a i on taman napadač za njih
    Sa srećom i da budu drugi u prvenstvu i uđu u neku europsku skupinu
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Opet germanijak doznaje, ovaj put da Andric ide u Rijeku sat vremena nakon objave na zoni hahah
  • IceMan
    2k


    Pa daj jednom napiši neku najveću fake glupost da se osramote.

    I onda daj demantij za 2 sata :blush:
  • Droljo
    8k
    .jbte džeko u zadnjih 7 utakmica zabio 9 golova. Samo tovarima nije :rofl:
    Screenshot-2024-08-06-21-49-08-129-edit-eu-livesport-Flash-Score-com.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.