• bbb medimurje
    3.2k
    Znaci suma sumarum:
    1.slavenu ponisteni cisti gol
    2.penal ispravno dosuden ali uz neispravno krsenje var protokola (ne zaboravimo kolko buka i galama se digla prosle godine nakon utakmice tovara i varazdina u varazdinu zbog kao krsenja var protokola ali je isto u konacnici donesena ispravna odluka)

    I sad se svi skupa mozemo zamisliti kaj bi bilo da je situacija obrnuta i da su tovari osteceni
    Vec bi trazili ostavku Francuza, Kustica, Plenkija i Milanovica
    Sreca pa je u saboru stanka jer bi se i tam svakak to bilo spomenuto
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nisam baš previše gledao Hajduka, mijenjao sam programe stalno na rukomet i Osijek, ali ono što sam ja vidio od Rakitića nije ništa. Nakon pročitanih hvalospjeva rekoh OK, možda ja nisam dosta gledao, no sad po ovim komentarima tu je jasno da se radi o umjetnom napuhavanju Rakitićevog doprinosa. Vidjeti ćemo ga u jačim utakmicama, neće puno vremena proći dok ga ne počnu omalovažavati ko što već sad rade Perišiću.
  • eol12
    588
    kod šanse Sakote na početku utakmice samo je gledao kako ga ovaj pretrčava, pa čovjek će biti igrač manje u utakmici protiv neke brze tranzicijske momčadi, spor i trom, dobrog pasa i eventualno udarca, vrhunski igrač čije najbolje vrijeme prošlo, on može biti od pomoći u manjim utakmica gdje ti protivnik ne stvara presing, gdje će se braniti i ne razmišljati o napadu pa nekim lucidnim dodavanjem il slično rješi taj bunker, ali za ozbiljnije utakmice on ne bude vise fizički mogao biti ono sto oni očekuju od njega.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ovo sto Perisic igra nije nikakvo omalovazavanje. Covjek jednostavno u ovom trenutku nije na razini da pravi razliku u HNLu. S razlogom je on izabrao Hajduk, da je u pitanju bila laksa ozljeda ne bi oni njega vidjeli do 40te. Jedino pravo pitanje je zasto je izbornik zrtvovao Euro da bi nastupio igrac kojem nastupa na Euru ne fali.
    Ovako je on na terenu samo za suce, malo autoriteta i ako ce neki bek napunit gace respektom. Rakitic je bio odlican za radit zakasnjele faulove.
  • sport
    3.3k
    Ono kako je Rakitić odigrao mogao sam i ja.Sve ostalo je u službi PR-a.
  • Mali Zeus
    12.7k
    2.penal ispravno dosuden ali uz neispravno krsenje var protokola (ne zaboravimo kolko buka i galama se digla prosle godine nakon utakmice tovara i varazdina u varazdinu zbog kao krsenja var protokola ali je isto u konacnici donesena ispravna odluka)bbb medimurje

    Nisam uhvatio ovaj dio?
  • Droljo
    8k

    Ne vidi se niti na jednoj kameri pozicija ruke u trenutku kontakta sa loptom i var se nije trebao uključiti. A sudac nije svirao ništa.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Oooo pa zbog takvih stvari na našoj tekmi s Rijekom se pol zemlje diglo.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Ludovic IX Znamo jer postoje i druge (neslužbene) snimke.The Undertaker

    VAR ne radi na temelju neslužbenih snimki.

    Btw što se tiče Rakitića naslovnice vrište kako je neočekivano imao dobar start. Kako je sad to neočekivano, pa uvjeravali su nas da je automatski najbolji igrač lige. Plus što mi se čini kao da je sve pisano prije tekme, evo jedan mi piše kao jesam gledao Rakitića kakve dijagonale je dijelio jer to Krovinović nije uspio otkad je u Hajduku. Letvica je stvarno nisko ako je to ono što ga izdiže iznad HNL-a. Uostalom čak i da igra svemirski, a ne igra, neće ih on sam izvući, osobito ako je ostatak ekipe takav kakav jest.
  • mali M
    5.1k
    Ja vam samo mislim da je Osijek puno bolji nego ga se sad prikazuje ili što je rezultat sa Šibenikom pokazao. Imao je Osijek 26 udaraca po golu i okej bilo je tu i statističkih samo, ali ja sam vidio i 6-7 ozbiljnih šansi gdje je Šibenik samo sreća junačka spasila (i Čavlinine pogreške) da ne završe sa 4-5 komada u mreži. Nebi ih ja otpisivao još... Nisu rang Dinama po kvaliteti ali nisu ni tragikomedija kako neki tvrde...
  • San Lorenzo
    15.4k
    Slaven Belupo baš pederski nastupio u cjelom ovom cirkusu, dvaput zaredom su oštećeni protiv hajduka (nedjelja i 35. kolo hnla), odlučili su prestati šutjeti na način da su njihov trener i predsjednik, uz hajduk i nas ubacili u priču o povlaštenom suđenju.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Kad zele ic na more. Tovari po portalima se sprdaju s njima da nisu htjeli s njima dignit glas prosle sezone pa nek sad gucaju govna jer prosle sezone iz VAR leaksa nije izaslo nista osim da suci psuju tijekom utakmice.. :blush:
    Niko u ovoj ligi nece izdvojit samo Hajduk, nema sanse.
  • Zagi
    7.6k
    Dobro, ovaj put ima donekle razloga da se nas ubaci.
    Sjetite se kako je igrač Slavena u predzadnjem kolu napucao Maxa u ruku i nije suđeno. Niti je trebalo po meni.
    Sada tovari napucaju njihovog , odmah penal.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Hajduka nikada ne bi spomenuli da su pokradeni protiv Dinama. Nikada!!
  • Zagi
    7.6k
    Može biti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.