• Peškaman
    4.2k

    Doslovno htio postaviti pitanje prije 3-4 sata šta misle ljudi o Andriću kao trećem napadaču.
    Šteta.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Međutim, oni se ne daju, svi su u krivu, mi smo u pravu. Jednostavno neviđena razina bolesti! Svatko sa pola mozga bi rekao... čekaj malo, jel moguće da apsolutno svi vide jedno, a ja drugo, da nije slučajno u meni problem... al od njih se to ne može očekivati.db-izbjeglica

    I onda pokušavaju progurati tu priču o pravednosti i čistoći hrvatskog nogometa.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Mislim vidi se potezanje za dres na videu, a mislim i povlačenje desnog ramena, nije da je to samo stvar mišljenja.NORTE

    Takvih sitnih potezanja ima negdje 50 po svakoj prosječnoj utakmici.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ako trebate na wc samo odite na twitter tj. x da popratite malo komentare.

    Za početak opet komentari o posjećenosti.

    'samo jedan klub u hnlu se prati'
    'više ljudi bilo na torcida kupu'

    itd.
  • criticus
    2.2k
    Za početak opet komentari o posjećenosti.

    'samo jedan klub u hnlu se prati'
    'više ljudi bilo na torcida kupu'
    Mali Zeus

    Dok ne podignemo klub da ima posjećenost koju zaslužuje nemam apsolutno ništa reć na takve komentare...
  • Laugreano
    2.5k
    Koga to uopce dira. To im je jedino ostalo. Pisat mitomanije o njihovoj posjećenosti. Sta vise o tome pisu, vise su frustrirani, tako da mi je cak i drago to vidjet. Dali bi oni sve clanove i posjećenost za jednu titulu, bez brige.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Dok ne podignemo klub da ima posjećenost koju zaslužuje nemam apsolutno ništa reć na takve komentare...criticus

    Sve ok, mi to moramo dići, al oni i dalje pišu o tome da nitko ne gleda nijedan klub osim njih, doma ili vani, što su, naravno, notorne pizdarije.

    Isto tak, dobro je netko rekao, čim su ispali iz utrke za naslov prestali su dolaziti i posjećenost im je pala.
  • criticus
    2.2k
    Sve ok, mi to moramo dići, al oni i dalje pišu o tome da nitko ne gleda nijedan klub osim njih, doma ili vani, što su, naravno, notorne pizdarije.

    Isto tak, dobro je netko rekao, čim su ispali iz utrke za naslov prestali su dolaziti i posjećenost im je pala.
    Mali Zeus

    Stoji, ali ljutiti se na to dok je kod nas do 10k ma šta god oni izmišljali je po meni jadno za renome velikog kluba koji imamo i jesmo. To jel kod njih 15, 20 ili 25k na maloj utakmici je semantika dok mi ne krenemo imati slične brojke. Do tada nam je pametno šutit i trpit.

    Edit: ali ja na ove stvari gledam pozitivno. Pogledaj samo koliki je nama prostor za rasti! Oni su svoj potencijal dobrano iskoristili, čak i kad bi imali rezultatski iskorak rast na tom području bi bio par postotaka. S druge strane mi imamo stabilan rezultat, a ogroman potencijal rasta na području fiksnih prihoda od navijača bilo dolaskom na utakmicu ili u prodanoj robi. Složit ćemo se da u ovakvoj situaciji kad je klub ozdravio je puno lakše napraviti taj iskorak prema navijačima nego rezultatski iz pozicije u kojoj su oni. Iako naravno i jedno i drugo zahtijeva vrijeme.
  • DrawTube
    4.7k
    Meni ne smetaju komentari kad se hvale domaćom posjetom, ali mi ide na živce kad se hvale da samo oni idu po Hrvatskoj I pune stadione kad zapravo Dinamo i Hajduk u gostima imaju slične brojke, jedini stadion koji mi još nismo so kraja osvojili je drosina
  • Mali Zeus
    12.7k
    Stoji, ali ljutiti se na to dok je kod nas do 10k ma šta god oni izmišljali je po meni jadno za renome velikog kluba koji imamo i jesmo. To jel kod njih 15, 20 ili 25k na maloj utakmici je semantika dok mi ne krenemo imati slične brojke. Do tada nam je pametno šutit i trpit.criticus

    Ma tko se ljuti, te rasprave su mi totalno debilne. Sve se slažem što si napisao, al nadovezao bih se na drawtubea, prošle je godine Dinamo bio najgledaniji u gostima tako da im je još jedan mit pao u vodu. Mislim, naravno da će tvrditi da su to lažni podaci itd.
    Isto tak naša domaća posjeta prošle sezone je bila čisto dobra.

    Al ponavljam sve stoji što pišeš i potencijal je ogroman. Praktički se svaki dan nešto događa u klubu i oko kluba i stalno se pojavljuju neke nove, ideje i inicijative za potaknuti navijače i grad. Nemreš sve ni pratiti koliko je često i brzo. :)
  • DrawTube
    4.7k
    dobro samo da nadodam, bili smo najgledaniji u gostima jer je u 2 tekme na Poljudu bilo 65 000+ ljudi a u 2 tekme na Maxu 35 000 ljudi

    Kad se oduzme Poljud i Maksimir i gleda ostalih 8 stadiona oni su imali neku prednost od 400ak ljudi

    Ovako iz glave rekao bih da su oni bili posjećeniji na Istri, Loksi i Varaždinu a mi na Slavenu, Osijeku, Rijeci i Gorici
  • Mali Zeus
    12.7k
    suDrawTube

    Jesi siguran za Loksu?

    Istra i Varaždin su def tereni di bi ove godine morali pojačati.
  • DrawTube
    4.7k
    pomiješao sam ipak Loksu i Rudeš

    Rudeš - Dinamo 5742 u 2 tekme
    Rudeš - Hajduk 8525 u 2 tekme

    Lokomotiva - Dinamo 9738 u 2 tekme
    Lokomotiva- Hajduk 7422 u 2 tekme
  • rioda
    4.8k
    Ne znam može li koji odlazak iz naša top 4 kluba oslabiti ekipu kao odlazak Miereza iz Osijeka. Na pamet mi pada jedino odlazak Baturine iz Dinama, samo što kod nas ima dovoljno kvalitete kojom bi se pokušalo nadoknaditi taj gubitak, ne znam kako Osijek planira njega nadoknaditi, instant pojačanje njegovog ranga teško mogu dovesti
  • Captain America
    17.6k
    Otvaraju im se širom vrata KL kako neće opet skoro i prodaju najboljeg igrača :lol:

    I zaslužuju da ih se sprda...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.