• Mali dioničar
    15.1k
    Prosjek bodova mu se vrti od 1,2-1,4 +/-5% ... recimo Zekić je na za Jurica nedosanhanih 1,6 ...Ali

    Dinamo ima manji prosjek bodova u Ligi prvaka nego Gorica u HNL-u.

    Tvoj bi zaključak bio da je Gorica bolja od Dinama.
  • Ali
    2k


    Ma u pravu si, naj bolji je... isprika...

    Idealan je, kao i hajdukov autobus, nikad vozen po europi...
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Dovođenje Ivana Jurića imat će istu težinu kao i Leko prošle godine. Usudim se reć i identičnu.

    Domaći trener, sad već i otrcana "poznaje mentalitet", s određenim pedigreom, dugo godina vani, ostavio je kakve takve rezultate iza sebe i sad će se očekivati instant čuda.

    Koliko znam, iza sebe je uglavnom ostavljao "spaljenu zemlju" i nered, tako da bi to mogao biti efekt kao i kod one Lekine "nismo isti" slike sa Superkupa. Buka, galama, pritisak, južnjački "maniri". S tim da je ovaj prenio i taj spomenuti ho-ruk na igru momčadi.

    Ako ništa, idealno će se uklopiti u kolektivno kravlje ludilo. Bit će to zanimljivo.
  • blue heart 72
    1.5k
    Ajmo sačekati kraj prijelaznog roka, pa ćemo onda biti možda mrvicu pametniji dok ćemo vidjeti kakve će tko imati startne pozicije. A sada sto ljudi, sto ćudi i mišljenja. Što se mene tiče, stvarno mislim da teško da su mogli dovest boljeg trenera od Jurića
  • dzis
    616
    Da,citam malo komentare i nasladivanje kako ce sa Juricem propasti. Neznam ekipa,ja mislim da su bolji sa njim nego bez njega.

    Definitivno bi radije na klupi vidio nekog kao Karlogan,pa neka mu Livaja slaze ekipu.

    Da se razumijemo,i dalje smo veliki favorit za ligu, ali dolazak Jurica rivalu nikako nije sjajna vijest za nas
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ma u pravu si, naj bolji je... isprika...Ali

    Nije bitno tko je u pravu, bitno je da si ti usporedio učinak Zekića i Jurića prema osvojenim bodovima ne ponderirajući lige i klubove u kojima su bili treneri.

    Daj mi onda reci kakav je trener Bjelica?

    Čini mi se da je učinak trenera rezultanta njegovog rada, pozicije kluba koji trenira u odnosu na konkurenciju u ligi i kvalitete igrača na raspolaganju.

    Tako da je teško suditi i jednom Bjelici da li je bio bolji trener 2017/18 ili 2021/22 ili 2023/24 jer naravno da nije isto raditi u Dinamu i Osijeku kad se radi o istoj ligi, a kako bi tek mudro bilo usporedjivati učinak Bjelice s Dinamom u HNL-u i učinak Bjelice s Unionom u Bundesligi.

    Nije mi logično tvoje razmišljanje, to je sve.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Mislim da bi hajduk bio veca prijetnja u HNLu sa Bjelicom nego sa Juricem. A upravo je Juric po nekima mozda i najbolji Hrv.trener.

    Ovo je post tipa sta bi bilo kad bi bilo. Mislim da je Juric s obzirom na dosadasnja postgnuca precijenjen odnosno mislim da on nece biti prevaga u hajduku/HNLu
  • vjeko1701
    6.1k
    Meni Jurić uopće nije upitan dal je top razina trenera za HNL. Nije mi ni upitno dal je on sposoban njih dići. U cijeloj ovoj priči je samo upitno dal će oni njemu dati ovlasti koje će za to trebati i dal će imati dovoljno stpljenja da mu daju vremena da to sve napravi.

    Moja nada je da neće i da će krenuti priče nakon prve dvije utakmice bez pobjede a bome i da će svlačionica napraviti kad prođu prve njegove pripreme.

    Jedno je sigurno, neće izlaziti priče kako je igračima užitak ići na trening svaki dan.
  • dzis
    616
    Bjelica bi im bolje sjeo,Juric bi bolje sjebo npr Osijeku…neko moje razmisljanje

    Vec vidim derbi Juric vs Profa..negledljivo
  • Mr Anderson
    6k

    U prvoj sezoni teško može nešto više napraviti od borbe za 2. - 3. mjesto. Nije to igrica da ovi igrači preko noći počnu odlično funkcionirati u dijametralno različitim okolnostima nego do sada.
    Očekujem naš naslov s manje dramatičnosti nego prošle sezone i Rijeku na 2. mjestu.
  • Ivanmtk
    827
    Treba ispratiti šta će Boto u Osijeku napravit. Ja od njih napokon očekujem rizik u transferima i slaganje ekipe koja će loviti neki trofej. Možda ne odmah ove godine, ali neke konture bi se morale pokazati. Jurić je za mene najbolji hrvatski trener, ali u Hajduku je trener manje više do sad bio sporedna uloga. Nezamislivo mi je vidit Livaju pod stegom jednog takvog stručnjaka. Slični su karakteri, samo što je Jurić uz to poprimio i talijanske pragmatičnosti. Mislim da će biti ili on ili on situacija. A "ćaća" i "bog" dolje je samo jedan. Kakav god on bio.
  • vjeko1701
    6.1k
    Ok, al budu oni imali strpljenja više od jedne sezone a da se ne osvoji naslov? Koji je uopće najduži staž trenera kod njih u zadnjih 10 godina?

    Ok, ako osvoji kup i uđe u KL, siguran je kako god. Al nek se opet ne uđe u skupine (za kaj nisu favoriti) i nek se ispadne iz kupa (za čije osvajanje nisu favoriti). Mislim da bi ga otjerali bez naslova (gdje opet nisu favoriti).

    Mislim da on ove sezone mora barem jednu ako ne i dvije od te tri stvari postići iako nije favorit za nijednu.
  • Eduardo
    18.1k
    Koji je uopće najduži staž trenera kod njih u zadnjih 10 godina?vjeko1701

    Igor Tudor u prvom mandatu googlajući ovako na brzinu - od travnja 2013. do veljače 2015.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Juric ce napraviti dobar rezultat ako dobije dvije sezone tamo bez propitkivanja. I uz podrsku vrha kluba.
    Jednu sezonu ce morati rascistiti svlacionu od svih karaktera i postaviti autoritet, a tek onda krece gradenje od nule, cistka svlacione i dovodenje novih igrača.
  • Dudu9
    584
    Nema kod nas čišćenje igrača ni u dinamu pa ni u hajduka, ako imate igrače pod ugovorom to se sve mora isplatiti, ne može ni jakirovic reci Štefulju mi više ne računamo na tebe i lagano ga otpišemo kad niko neće preuzeti taj ugovor koji ima, isto je tako i u hajduku, jedino kad imaš novaca pa lagano isplatiti sve s kojima nisi zadovoljan, i dovodit igrače isplatiti odštete i ugovore, tako da i Juric morati radit s onim što ima uz 2,3 nova igrača ako se ima novaca za njih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.