• Mali dioničar
    15.1k
    Koaliciji IDS, HSLS, Pupi i ekipi je nedostajalo 2.300 glasova za skidanje Možemosa.

    Možemo 43.851
    Koalicija svega i svačega 41.595
  • NitkoBitan
    13.5k
    Meni su te kvote po spolovima totalna glupost. Ne mogu ih osudivat po tom pitanju.

    Zasto tih kvota nema u medicini, obrazovanju, u IT firmama i da ne nabrajam dalje...
  • Ivdzo11
    3.4k
    Izgleda da Grbinu bolje leži Thompson i Čavoglave nego John Lennon :grin:
  • serbus
    3.8k


    Ja se slažem kaj se mene tiče može biti 12 žena mislim da bi bilo bolje ... ali ako su takva pravila za domaće izbore onda ih ispuni a ne samo kad su prema van da ispadneš "frajer".
  • serbus
    3.8k

    A vidi ih Stanio i Olio:lol:

    [img]http://20240609-233307.jpgimages upload
  • rioda
    3.5k
    Nisam gledao detaljno, ali porazan rezultat Posavca u Međimurju je sigurno jedan od većih razloga
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sa indexa kopirano.

    U jednom trenutku dosta hektičnog obraćanja uzeo je ruku supruge i povikao: "Predstavljam prvu damu Lidiju Kolakušić. Pobijedit ćemo na predsjedničkim izborima!"

    "Građani Hrvatske će postati svjesni kakvu su sramotu napravili, sram ih bilo", rekao je Kolakušić.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Nisam gledao detaljno, ali porazan rezultat Posavca u Međimurju je sigurno jedan od većih razlogarioda

    Pa treći je;

    SDP 35%
    HDZ 24%
    Koalicija 14%

    Na ovim izborima u koaliciji je dobio 2.261 glas, a n parlamentarnima sa svojom listom 25.850, ali je golema razlika u izlaznosti.

    U njegovoj izbornoj jedinici za Sabor je bio isti poredak samo drugi postoci glasova.

    SDP 37%
    HDZ 28%
    Lista Posavec 12%

    Eto razlika, u Sabor je ušao sa još manjim postotkom glasova unutar izborne jedinice.
  • rioda
    3.5k
    Statistički stoji, ali podaci su za izbornu jedinicu, a on je jak samo u Međimurju, a ostatku izborne jedinice ne.

    Na parlamentarnim izborima je u Međimurju pobijedio u skoro svim općinama i gradovima, a onih par u kojima nije je bio "tu negdje" sa SDP-om.

    Na ovim izborima je svugdje uglavnom na trećem mjestu, daleko i iza SDP-a i HDZ-a. Prvi put da ga njegovi vjerni birači nisu ispoštovali.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Inace ta influenserica Nina je pobrala dobar dio Mozemovskih glasaca, vidim to po nekim curama koje pratim na Instagramu.

    Dobar recept za buduce izbore, stvaranje pojedinaca/stranaka koje uzimaju ljevici glasove, a tu prvenstveno mislim na mlađe generacije. Gerijatriji pomoci nema.

    Malo sam pogledao profil doticne i ima dosta price o pravima zena, rodnoj ravnopravnosti i tak, temama koje se podudaraju sa politickim programima lijevih stranaka.
  • Dzoni
    247

    Mislim da je do toga da je hrpa nepravilnosti nadjeno u poslovanju Medjimurske zupanije, a i ranije je imao afere oko primanja mita
  • BBB Baranja
    284
    Kad pomislis da je Mozemo ispucao sav dijapazon spodoba, iskoci ona uvjerljivo najodvratnija pederska spodoba Gordan Bosanac :vomit:
  • NKDZ86
    515
    I to ti je tak :razz:
  • Patak
    2.6k
    Zanima me hoće li netko ispitati kvalifikacije Bosančevog netjaka repera "I to ti je tak" da može držati edukacije učenicima iz znanosti, biologije kemije, fizike...u 80 škola...ej...

    Vidim u udruzi njegove mame, sestre od tog Bosanca koja drži te edukacije, u rubrici O nama nema biografije ni jedne osobe. Ja sam inače u svojoj školi aktivan po tom pitanju, kad nanjušim tako nešto pišem ravnatelju direktno. Znaju nestati obavijesti o posjeti školi i sa školskih stranica i sa stranica nekih udruga kad ih pitam za kvalifikacije i dopuštenje roditelja....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.