• Ivdzo11
    3.3k
    Prema izlaznim anketama Nove TV, HDZ osvaja 33,74 posto i to je šest mandata u Europskom parlamentu. SDP osvaja 27,81 posto (4 mandata), Domovinski pokret 8,67 posto (1 mandat) i Možemo 5,84 posto (1 mandat). Zastupnike u EU parlamentu tako će prema ovome imati samo četiri stranke. IDS, SDSS i drugi osvajaju 4,70 posto, Nina Skočak 4,57 posto, a Most 3,75 posto.
  • Dzoni
    245
    Tko je uopce ta Nina Skocak, 4.5% glasova, a nikad cuo za nju prije?
  • cibona
    1.8k
    Izrazito mi je drago što je radikalna ljevica Možemo osvojila samo 5 posto glasova. Šlag na tortu bio bi kada bi ostali bez mandata.
  • NKDZ86
    505
    prava "moderna cura"?
    Mislim svaka joj čast, pametna je.
    Upiši si na Google pa vidi tik tok
  • Jaro
    6k
    kao sto su izbori za Sabor pokazali, moj glas znaci ku$#a. U moru EU jos i manje. Na hrvatskoj politickoj sceni nema opcije koja je priblizno jaka za doci blizu praga a da se slazem s programom i, bitnije, djelima do sada... EU je nama zasad dala vise nego nam sranja donijela, ali mijenja se to u krivom smjeru. Evo, 10 od 12 su sljednici KPH + po jedan redikul sa svake strane politickog spektra... To "predstavlja" Hrvatsku... A ionako je nebitno tko je nas tamo kad se odlucuje u Parizu, Berlinu i slicnim mjestima - pitat ce netko nas nesto.

    Aj bar se pokazalo da je MOST bez Raspudica lapapa...
  • The Undertaker
    4.4k
    Kolakušić je nazvao debilima i idiotima sve koji nisu izašli na izbore.
    I najavio kandidaturu za predsjednika.

    Ovako političko samoubojstvo je rijetko viđeno
  • Jaro
    6k
    U Njemackoj AfD drugi? Ocekivano s obzirom na politiku "mainstream" i zelenih opcija zadnjih godina...
  • jedan u nizu
    6.8k
    Izrazito mi je drago što je radikalna ljevica Možemo osvojila samo 5 posto glasova. Šlag na tortu bio bi kada bi ostali bez mandata.cibona

    Moram priznati da sam ocekivao da ce i nekakava desnica dominirati danasnjim izborima zbog cjelokupne situacije u Europi. Ali eto, DP jedan mandat, Most nula bodova.
    HDZ ne ubrajam u to, jer nisu desnica, makar ljudi koji glasaju za njih se smatraju nekakvim desnim birackim tijelom.

    Kao sto je netko napisao, sad je bilo vrijeme da desnica zavlada Europom, kod nas teska nula, a za ostatak Europe treba tek vidjeti.

    Ovo su prvi izbori u zivotu na koje nisam izasao. Malo se cak i sramim jer smatram da je to duznost i obaveza svakog, pa makar 'bacili' glas.
    Totalna nezainteresiranost, nikakva medijska ekponiranost, cak sam i zaboravio da su izbori, dok mi predvecer frend nije rekao da je izasao na izbore. Nisam pratio nikakve programe, niti znam koji su kandidati bili, i da sam izasao, zaista ne znam za koga bi glasao. Sto je najzalosnije, ovaj put nebi ni znao za koga NE bi glasao -.-
  • Sajla
    4.1k
    Nisam pratio nikakve programe, niti znam koji su kandidati bilijedan u nizu

    Pogledao sam liste, onaj cijeli dokument gdje su i adrese kandidata. 25 lista po 12 kandidata = 300 ljudi. Da jedan od njih ne stanuje u ulici Vlade Gotovca, ne bi na tom papiru bilo jednog imena političara vrijednog spomena.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Lijepe vijesti i iz Francuske.NitkoBitan

    I kakav je sad legitimitet tog psihopata u formiranju ukupne politike Europske unije?
  • jedan u nizu
    6.8k
    Zar nije ta Le Pen bila neka ljubiteljica lika i djela Vladimira Vladimirevića?
  • jedan u nizu
    6.8k
    Do pocetka rata je i mnogo Hrvata voljelo i cijenilo Putina.NitkoBitan

    da, ali ovo je bilo nesto i nakon pocetka invazije na Ukrajinu ako se ne varam?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nemam pojma, Francuzima ocito nebitno.

    Inace mislim da su Francuzi zamjerili Macronu prekomjernu uplitanje u rat. Cini mi se da je spominjao slanje vosjske u Ukrajinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.