• serbus
    3.8k
    Pupi i most pušing .... Drago mi je da su ispali kad biraš rađe panja Miletića nego Raspudiće...

    A IDS lagano pada ...

    Loše HDZ opet dominira, ona mala influecerica skoro 5%...
  • Mali dioničar
    15.1k
    Sigurno je da omjer hrvatskih eurozastupnika u ukuonom broju eurozastupnika utječe na ovako malu izlaznost.

    Ali evo neka sada liberali, manjinci i regionalne stranke naprave analizu kome je potrebno koliko glasova za ulazak u parlament i kako bi izgledao Sabor da je Hrvatska jedna izborna jedinica.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Jesam li ja dobro shvatio da je IDS izasao zajedno sa SDSSom na europske izbore? Pa ima li istarski HDZ imalo srama i obraza...
  • emilperska
    4.4k
    Pobjeda Le Pen u Francuskoj. Pojela Macrona kao mi jogurt i Rijeku..
    AfD druga stranka u DE nakon njihovog HDZa, a ispred njihovog SDPa i Možemo.
    Pobjeda "radikalne" (hehe) desnice i u Austriji..
    Orban i Ficko standardno u svojim drzavama..
    Dolaze ljepsa vremena za Europu mozda. Nas Hrvate jos ocito nisu do kraja impresionirali "doktori i inzinjeri" iz Pakistana koji sire kulturu po nasim kvartovima, ali doci ce i to. Kod nas trendovi iz Austrije i Njemacke kasne po par godina..
  • Mali dioničar
    15.1k
    Jesam li ja dobro shvatio da je IDS izasao zajedno sa SDSSom na europske izbore? Pa ima li istarski HDZ imalo srama i obraza...NitkoBitan

    Vjerojatno je to bio Plenkovićev test odnosno prvi korak za moguće preslagivanje u Saboru jer su i Posavec i Hrebak u toj kombinaciji.
  • Medvedgrad
    137
    Ja sam u dilemi da glasam za Mozemo, sto ih vise posaljemo gore to bolje. Necemo ih slusat i gledat 5 godina.flexXy

    Nije da ako ih pošaljemo gro gore da će ih biti manje na položajima ovdje, nego će ih biti isto ovdje a više nego ikada na položajima ukupno.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Macron raspustio parlament i raspisao izvanredne izbore. Bome zanimljivo...
  • miro
    3.5k
    Evo Macron raspisao izvanredne izbore nakon poraza. Korektan potez. A sad da vidimo koliko će Le Pen zadržati svoje desne stavove ako dođe na vlast. Moja prognoza je da će biti desno negdje otprilike kao Plenki
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Pa ko i ona koza u Italiji. Toboze desno, a otoci im se pretvorili u prihvatilista.
  • Kruno
    239
    Prvi propusteni izbori. Eto most pa vi podrzavajte glasnovica.
  • mali M
    4k
    Tako je, nije Most ništa izgubio sa Raspudićima, dapače, oni su im na kraju bili samo uteg, meni a vjerujem i mnogim drugima su se najviše zamjerili sa koketiranjem s Možemo.. tu je moja podrška stala... Brzo su se odlučili povući iz tih kombinacija kad su vidjeli da ništa od toga al im je njihovo biračko tijelo to zapamtilo. Rađe gledam jednog Miletića nego deset klauna Raspudića... I ova Raspudićka u desnom spektru sa ljevim stavovima... Nisu Raspudići razlog nego jedan tren romantike sa Možemo...
  • Tom Hanks
    2.8k
    AfD koji ima simpatije ovdje je također ljubitelj ruske čizme
  • Mlađi referent
    11.4k
    Dobar dio desnice i njihovih predvodnika ima soft spot na Putina. Ako ne baš na Putina, onda drukčije poglede na rat u Ukrajini

    Republikanci, Orban, Fico, AfD…
  • serbus
    3.8k
    Meni je zanimljiv jedan detalj da HDZ može naći dovoljno žena za EU izbore vidim da su 50% žene od šest koji ulaze u parlament.

    A na domaćoj sceni popiju kaznu za nedovoljan broj žena.

    Jebeno su premazani sa sto lica.
  • miro
    3.5k
    doktori politike...doduše i Aca je doktor kod sebe doma...ali Bartulica 35k preferencijalnih :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.