• NORTE
    11.5k
    I europski izbori su takvi da s manje preferencijalnih glasova svejedno si pobjednik iako imaš puno manje glasova od nekog iz druge stranke.

    Broj glasova, boldani idu u Brisel:

    Bartulica 35.239
    Nina Skočak 22.263
    Flego 18.865
    Kolakušić 18.457
    Predrag Matić 17.212
    Kekin 11.295 (ne ide, samo je za ukras na listi)
    Petrov 10.227
    Bosanac 6.122

    Potpuno nevjerojatno mi je da se Plenki nalazi na listi i onda ne ide u eu parlament, to bi svakako trebalo zabraniti. Ako ništa drugo da više nikad ne smije biti na listi.
    Kao i da onaj tko dobije najviše glasova na listi također ne ide u eu parlament (Kekin).
  • Mali dioničar
    15.3k
    Nisi stavio uvjerljivog pobjednika preferencijalnih glasova Piculu koji je bio posljednji na listi, a ubrao je 30.080 glasova.
  • Ludovic IX
    7.3k
    njihova obitelj ima pravo na lik profesora baltazara i oni onda rade eksperimente u maniri profesora baltazara.. ili je i baltazar ljevičar pa ti i to smeta.. nije bolest sve što boli
  • emilperska
    5.7k

    Mogu ja imati pravo na nesto ili licencu na nesto, ali to ne znaci da sam kvalificiran da hodam po skolama i drzim edukacije..
    Tko placa to sve skupa? Mi porezni obveznici jel?
  • Mali dioničar
    15.3k
    Tko placa to sve skupa? Mi porezni obveznici jel?emilperska

    Ne. Plaćaju roditelji koji djecu upišu na tu aktivnost.

    Postoji hrpa edukacija koja se radi u školama od strane vanjskih edukatora.

    U našoj školi Suvag radi školu stranih jezika, a jedna druga pravna osoba radi edukacije Mali znanstvenici.

    Futsal Dinamo bi trebao raditi školu nogometa, ali još nije pokrenuto.

    Mi roditelji plaćamo ako želimo da dijete ide na te aktivnosti.

    Radi se o super poslu za vanjske edukatore jer koriste infrasturkturu škole, a naknade su izdašne.

    Sad kako je gdja došla do prava na korištenje Baltazara ne znam, ali ovo vanjska edukacija u državnoj školi nije nikakva iznimka nego je pravilo.

    U toj priči mi je žao učitelja.

    Neki jebivjetar za tri i pol pokusa sa youtubea ili modra galica u najboljem slučaju uzme 50 eura po djetetu za 4 dolaska mjesečno po jedan školski sat. Satnica ludilo. Recimo škole nogometa u Zagrebu su 40-50 eura, a djeca imaju 3 treninga i utakmicu odnosno 16 aktivnosti mjesečno i to na infrasturkturi za koju klub mora plaćati režije i održavanje.
  • Patak
    2.9k
    Znači obitelj ima pravo na lik profesora Baltazara i to im daje pravo da da reper drži edukacije o znanosti, fizici, biologiji i kemiji bez obzira na svoje kvalifikacije "edukatora". A ja sam bolestan jer to propitkujem? Ne treba mu znači nikakva škola, završen PMF, iskustvo rada s djecom, dovoljno je imati pravo na lik Baltazara?!?

    Ti stvarno ne shvaćaš u čemu je problem? I gdje to vodi društvo?

    Jel može mali držati edukacije o futsalu u školi umjesto školovanih i licenciranih ljudi iz Futsal Dinama? Nek mu obitelj ostvari pravo na lik npr. Čekola. To će bit dovoljno.
  • Crle
    540
    Pa što ovdje tlačiš sa tim, idi propitkuj i istražuj gdje treba. Nemaš ti problem sa njim i tim što on radi nego zato što mu je netko u Možemo.

    Isto ste tako srali i po Naukoviću.
  • Patak
    2.9k
    Ne znam kak si sad ubacio Naukovića u priču.

    Gle ako ne shvaćaš u čemu je ovdje društveni problem onda zaobiđi.
  • Crle
    540
    Društveni problem, daj molim te, dodaj još malo patetike ajde. Ogroman društveni problem je da vode neke radionice a ni ne znamo točno kakve, no da, problem. Društveni problem.

    Da ne serete po svakoj temi o pederima, senfu, možemo, ljevici... moglo bi se zaobić. Usrali ste cijeli forum vas par nickova sa svojim sranjima.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ponovit ću.. nije bolest sve što boli.. znači rade jednostavlne eksperimente da djeci priblize znanost i da zavole znanost.

    to sto neki misle da je zemlja ravna ploča i da evolucija nije postojala, ne mora značiti da djecu od malih nogu ne treba uvoditi u znanost a di ćeš boljeg načina od eksperimenata.

    znaš, kad im pokazuju eksperimente, nemaju dugine boje na sebi niti srp i čekić. a niti im govore istp o rodnoj ideologiji ili necemu sličnog.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Znači obitelj ima pravo na lik profesora Baltazara i to im daje pravo da da reper drži edukacije o znanosti, fizici, biologiji i kemiji bez obzira na svoje kvalifikacije "edukatora".Patak

    Već sam napisao da mi je pjesma klik klak teški užas, ali ne kužim kakve veze ima to kaj je lik reper.

    Boris Vujčić je fotograf i tenisač pa je usput i guverner HNB-a.

    Drmić je glazbeni umjetnik i paralelno igra nogomet za fine novce.
  • Patak
    2.9k
    Reper dolazi držati edukacije učenicima o znanosti, fizici biologiji i kemiji pored profesora i učitelja sa završenim PMFom. I to je ok, nije društveni problem. Ek škole daju otkaz učiteljima i zaposle "edukatore", sve ok...
  • Patak
    2.9k
    Znači, stao sam na žulj, haha...dakle tebi u Crletu najveći je problem što je reper povezan sa možemašima koje ja nisam ni spomenuo. Oni su svete krave, u njih se ne smije dirati.

    Ponovit ću i tebi, u školi rade učitelji sa završenim fakultetima ali ok je da im dolazi "edukator" pored njih izvoditi pokuse iz područja u kojem su oni završili fakultet... To ti je pljuvanje na te učitelje i njihovo školovanje...i na te fakultete.
  • Patak
    2.9k
    Ak je mali završio PMF i školovaniji je od predmetnog profesora da drži edukacije iz njihovog predmeta djeci pored tih profesora onda sam u krivu što propitkujem tu praksu.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Pa ta edukacija nema veze sa školskim programom...i ti možeš pokrenuti program i nuditi ga roditeljima, ako je kvalitetan i zanimljiv - djecaće dolaziti? wtf? Ti se doslovce svađaš sljudima koji ne vole "Možemo" i prozivaš ih da su im to svete krave
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.