• scooniepenn
    3.3k
    Kad pročitam nebuloze od izjava Grka odmah me protjera na WC. U najmanju ruku kao da je PAUK Real Madrid pa je Dinamo nekim čudom u Zagrebu pobijedio 2:0, a da ni sami ne znaju kako. Kakvo potcjenjivanje, nadam se da su Jakir i igrači ove izjave Lucescua i Kotarskog pročitali. Ljudi nisu pošteno zapucali po našem golu, a mogli su primiti još koji i onda je zapravo stvar da je sve bilo do njih, a da se tu Dinamo nije ništa pitalo. Želim im sve najgore, odvratni cigani. Ajmo Dinamo, gazi smeće!
  • Facke
    3.6k
    A grci ko grci. Navek bahati , pogotove ekipa PAOKa.
    Tak da me te izjave ne cudiju. To je same dodatna motivacija. Stem si sami sebe pucaju u nogu. Bude se vredu.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Bilo bi dobro da krenu i Hoxha i Spikic, puno su defanzivno odgovorniji i korisniji od Vidovića i Kaneka
  • Sunja86
    1.2k
    Krenut će Hoxha i Špikić 100% upravo iz tih razloga
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Mislim da ovo što je Vidovićeva slika u najavi utakmice ne znači da će biti u prvih 11... bilo je dosta takvih slučajeva kroz te najave i nema nekog pravila... očekujem isti sastav kao u Zagrebu
  • Marcinko
    595
    A po svemu smo mi Real Madrid za njih, malo novca došlo od Putinove pudlice i odmah misle da su boga za muda uhvatili.
  • scooniepenn
    3.3k

    Za Vidovića se svi slažemo, ali Kaneko je defanzivno jako odgovoran, to se jako dobro vidjelo protiv Betisa u Sevilli recimo. Od 4 naša krila Vidović tu baš jako negativno odskače i on može ući na maksimalno 15 minuta pred kraj.
  • Antisha
    721
    Bahati u izjavama, tješe same sebe napisima o paklenoj atmosferi, dolaze igračima na trening i zahtijevaju pobjedu...

    Pritisak je ogroman. Prijatelji grobara sami sebi kopaju grob.

    Ne smijemo ih podcijeniti, ali se naši momci nemaju čega bojati ako uđu smireno.
  • scooniepenn
    3.3k

    Apsolutno, smeta me samo što smo preskromni ponekad. Slušam jučer pressicu i neki naš novinar pita u stilu "PAUK teško može odigrati lošije nego u Zagrebu, kao to su i Gorsko Kotarski i Glupcescu naglasili, i kako će se Dinamo tome oduprijeti. Da sam na mjestu Mišića bih odgovorio protupitanjima. Ne mislite da je nešto bilo i do naše prezentacije i činjenice kako smo jako kvalitetna, ozbiljna i europski iskusna ekipa? Mislite li da je naš koeficijent u odnosu na PAOK-ov slučajnost?
  • Kepec
    5.4k
    Neka ovaj Plavi produženi vikend ima početak sa stilom.
    Bez opuštanja, igrati kao da je 0:0 i ići na pobjedu jer sve ostalo će dovesti do nervoze, bezveznog gola i mučenja. Osigurati nam još jedan uvod Krizya na Zoni kao uvertiru u predivnu nedjelju na Kranjči, a između imamo u Draženovom domu Futsal Dinamo koji igra posljednju utakmicu regularnog djela i KK Dinamo protiv Bosca.
    Četvrtak, petak, subota i nedjelja. Svi na sve. Izuzev danas...
  • ZGWest
    565
    E a što je s onim njihovim ludim predsjednikom? Jel njemu kazna za pristup stadionu prošla ili?

    Bio sam u Solunu za vrijeme odgitavanja kup utakmice protiv Panathinaikosa. Količina grobara u gradu me tada iznenadila.
  • blackbully
    4.5k
    Kaže Google kapaticet Toumbe je 45.000, u slobodnoj prodaji im je ostalo još oko 2.500 ulaznica.

    Ne znam kakva im je situacija sa godišnjim ulaznicama, ali ajmo reć da koja tisuća večeras neće doći, to bi moglo biti oko 35.000 do 40.000 gledatelja.
  • NitkoBitan
    17k
    Nekada im je bio kapacitet oko 45 tisuca. To se u meduvremenu raznim propisima smanjilo pa sada imaju oko 30 tisuca, mozda i nesto malo manje od 30.
  • blackbully
    4.5k


    Istina, moja greška. 28 700 je trenutni kapacitet... znači 20-ak tisuća večeras.
  • Eduardo
    20k
    što ih više bude to će mi biti slađe gledati njihovu muku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.