• Orc123
    5.1k
    naravno da ga ne treba otpisivati sad ali ugovor mu traje do kraja sezone i ja s obzirom na njegove godine i prikazano do sad ne vidim neki smisao da mu se daje neki novi ugovor ako ce svi biti zdravi, tj. Rog, Kacavenda Stojkovic a njegovu ulogu komotno moze i preuzeti Marko Soldo, igrac kojeg i tako moramo placati jer ima dugogodisnji ugovor a i ima potencijala, a i mlad je. Iskustva cemo imatndovoljno u vidu Misica, Akija i Roga...
  • Sajla
    3.3k
    ne vidim neki smisao da mu se daje neki novi ugovorOrc123

    apsolutno. iako je Rog tu do kraja godine i pitanje je kaj će s njim biti dalje, tu je još dosta drugih oporavljenika koji jesu pod ugovorom. imam očekivanja od nove uprave i SDa da pronađu bolja rješenja nego je to Tibor. ali u ovih 11 HNL utakmica + kup + KL ima mjesta za njega. na njemu je da se izbori za sljedeći angažman, gdje god to bilo.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ima li možda netko snimku utakmice ili zna da ima repriza nekad večeras?
  • DiddyGuela
    865
    Rog,Kacavenda i Stojkovic ukupno imaju zdrava 2 koljena. Polako s njima i iz razloga sto Kacavendu i Roga jos nismo ni kupili.

    Halilovic je zahvalan momcadski igrac. Iako je jucer uz sjajan gol napravio dvije kardinalne greske, mislim da on im buducnost kod nas u siroj rotaciji.
  • Dudu9
    426
    Pa protiv Slavena ne dobio žuti kako ce se čistit
  • Mihaljević
    8k
    Moja greška :grin:
  • Dudu9
    426
    Zato je Ristovski i Perić na klupi dobili žuti i čiste se za Rudeš
  • dzgkt
    141
    Žute su na klupi dobili Perić i Ristovski pa zbog toga neće konkurirati za Rudeš.
  • Iskrenjak
    99
    Ovi imbexovi dnovinari su sve očitiji i očitiji. U današnjem uratku prenose direktno članak i mišljenje samozvanog "eksperta" i "kapetana" Veje sa dalmatinskog portala oko penala nad Baturinom. Kmečanje na kvadrat i priprema one agende da ni strani suci u derbijima nisu dosta. Kastrofa.
  • doubletrouble
    1k
    na Yt kanalu "Stadion zapad" su sve snimke utakmica iz ove sezone, tako da bi do kraja dana na tom kanalu trebala biti objavljena snimka
  • Marley
    830
    ajme super info. Puno hvala i od mene :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.