• Droljo
    5.1k
    slaven je skroz pao sa ulaskom dinamovih novih igračadb-izbjeglica
    Eto. Imamo i širinu...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Eto. Imamo i širinu...Droljo

    hmmm to bi mogli tvrditi da je rezervna postava otpuhala slaven sa 5 komada.
    ovako je baturina morao čupati....
  • NORTE
    9.3k
    Guštam čitajući kmečanje tovarskih izroda na netu :love:

    Bravo za sve danas, 2 OGROMNE pobjede
    DrawTube
    Pobjednički dan su zasladili svojim kmečanjem, klasika.
  • Hrc-Vg
    222
    RPG je odličan, Rile mu nije ni blizu… Špika trenutno bolji od Kaneka. Halil izgorilo u želji. Hoxha je bez samopouzdanja. Mali Živković prespor i premekan. Jakir taktički zbunjen, kao i inače u HNL-u…
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Najveca glupost ovog prijelaznog roka je prodaja Ljubičića,što sam pisao prije Betisa.

    Taj potez prije svega pokazuje da se nije vjerovalo da cemo proći Betis i da se unazad dosta prijelaznih rokova kiub amaterski vodio.

    Doveli smo se u situaciju da nemamo pravu rotaciju ni protiv Belupa,uz ozljedu Bulata, a imamo povijesnu priliku za veliki rezultat u Europi.
  • Orc123
    5.2k
    Danas dvije Pobjede i to je najbitnije! Ona prva velicanstvena, ova druga na misice. Mislim da su sada svi svijesni ono sto nas je nekolicina ovdje stalno naglasavala, a to je Max Bernoer, koji je krucijalan za nasu igru iz zadnje linije! Jednostavno danas je to bilo kristalno jasno. Jasno je da i Halil dobar igrac ali ovo su bile amaterske greske i ja ne vidim njegovu buducnost u klubu nakon isteka ugovora na ljeto i ako Rog bude zdrav. RPG je jebeni bek koji je savrseno jak u duelu i sa loptom na TI, tehnicki i takticki potkovan. Nacin na koji smo doveli njega nam treba biti vodilja za daljnje transfere jer se znaci ocito moze dovedti cak i besplatno igraci koji imaju 150+ utakmica u ligama petice i sa iskustvom igranja velikih utakmica! On jos moze bolje kad ce proci pripreme sa ekipom i kad nabije kondiciju i formu pa ce jos biti opasniji naprijed a u obrani je jako kvalitetan. Ne zaboravimo da ima samo 25g!
  • Nemrem igra Dinamo
    676
    Danas pišemo 3 boda i pamtimo feštu Sjevera, čak je i Zapad par puta ponjelo malo jače nego inače. :strong:
    Baturina se vratio u formu i to je bitno, a za rezerve mi je žao da su izgorile pod pritiskom... Neki su pokazali da nisu klasa za Dinamo, kao i Jakir, koji je nažalost opet promašio taktiku skroz... :roll:
    Nakon 2:0 lagano opuštanje s mišljenjem lako ćemo pa iz ničega poklanjamo Slavenu 2 gola za vraćanje u egal i tešku nervozu.
    Penali čisti kao suza, neka kmeči koga smeta... :lol:
    Nadam se da bu brzo neki dobar SD akviziran da se baci na posao :pray:

    I na kraju, samo pozitiva, prekrasan je povijesni dan bio, ljepše od ovoga nije moglo :heart:
  • Facke
    2k


    On je sam stel iti , negva zelja , bil je nezadovoljen i ne treba se plakati za njim. Bile presle.
  • Kepec
    4.8k
    Gušt mi je čitati o gotovom prvenstvu na Zoni u 60. minuti pri 2:2 sa Slavenom gdje na kraju pobjedimo s 5 komada u protivničkoj mreži.
    Katastrofalne dvije pogreške i jedan period gdje su nas stisli i nisu nam dali loptu. Kaj se ostalog tiče, jako dobra utakmica. Očito to može i u nepopularno mišljenje s obzirom na komentare.
    Baturina danas izvrstan konačno se vraća u formu, Haliloviću pod hitno trebaju minute i iskustvo i dobiti ćemo odličnog igrača, RPG oduševio driblinzima biti će nešto od njega.
    Nije mi jasna promjena Vidovića umjesto Hoxhe koji opet ne može ništa, šteta da Kulenoviću nije ušlo onaj 1 na 1. Ipak se može i bez Petkovića, a golovi Baturine i Halilovića su ono kaj nam je falilo, precizan udarac izvan 16 metara.
  • Jurki
    8.8k
    Spreletel sam srackanja o igri danas.. nek se svako od vas zapita dal igraci nisu citali sva ova sranja o izborima?
    Dobili smo i nemojte srati.
    I dal to nije utjecalo na njih?
    Tri boda su tu.
    Kome pravo ok.. kome nije nek se jebe.
    Idem doma sretan i psihicki prazan i poprilicno pod gasom.
    VRATILI SMO DINAMO.
    A ako neko hoce srati nek sere.
  • scooniepenn
    1.9k

    Srecom pa sam bio na stadionu gdje je Dinamovom navijacu i mjesto, jer sto reci nakon ovakvih napisa “navijaca Dinama” poput Sandija Pege za siromasne. Ovo je degutantno.
  • cibona
    1.4k
    Od sanjina smo navikli citati nebulozne komentare, tako da me to nimalo ne cudi.

    RPG je danas bio odlican, veselim se njegovom iducem nastupu. Htio bih opet vidjeti francusku obranu + perkovica. Mislim da bi odlicno funkcionirali. Šteta što RPG nema pravo nastupa u europi.

    Halilovic je danas izgorio, ali ja u njemu i dalje vidim solidnog rotacijskog igraca koji je miljama iznad ademija.

    Zivkovic loš, ali to se i očekivalo, ja sam od prvog dana bio protiv njegovog povratka s posudbe. Zašto smo ga vratili, to samo jakir zna...

    Kod hoxhe i dalje ne vidim napredak, ne shvacam zasto se vidovica micalo iz igre tako rano.
  • ShanKu
    364
    Bravo za sve danas na sjeveru, najbolji igrači ste bili, bolji od Baturine i Pireja :clap:
  • mali M
    3.5k
    Halil je u biti top i požrtvovan igrač, samo je eto danas naučio da se ne pimpla po obrani i ne glumata protiv niti jedne momčadi.. eto nek mu bude škola
  • Sajla
    3.5k
    za tjedan dana mu je 29. rođendan, takve stvari je odavno trebao naučiti. inače sam bio za to da dobije više prilike, ali danas je baš zglajzal. svejedno, ne bih ga otpisao jer je još dosta utakmica do kraja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.