• Yovitssa
    345
    Martin je gurao loptu Hoxhi u ruke da puca penal, ali ovaj je odbio. Ili se usro da ne fula pa da jos vise potone, ili ne zeli zabiti prvi gol iz sazaljevanja...
    Sve u svemu, dvije jako bitne pobjede su ostvarene na prekrasni nedjeljni dan!
    BigZ


    Baš sam u Martinovoj temi komentirao kako nisam "ubrao" tu situaciju! Valjda od silnog VAR pregledavanja i preseravanja... :lol:
    Hvala na pojašnjenju!
  • ElektricnaInfluencija
    214
    Koliko je ljudi bilo na tekmi?
  • Ere86
    59
    Neka živi Dinamo i majka Hrvatska
  • SjevernaStrana
    788
    5086 mislim da su brojači pokazali
  • Marley
    876
    3 boda super, rezultat super... ali utakmica, opet stresna.
    Zao mi je zbog 2 tako primljena gola, mislim zao mi je zbog svakog gola kojeg Neva primi jbg.
    Zao mi je zbog Kulenovica sto nije vise pokazao kroz igru, a ja tako silno zelim da pokaze (meni nije bio los, ali priznajem subjektivnost). I zbog Brodica mi je zao.
    Zao mi je sto je Halilovic zeznuo..
    E da, Zivkovic... mislim da mu je Dinamo zasad prevelik zalogaj i korisnije za njega bi bilo da se kali u manjem klubu. Ne mogu decku nista zamjeriti s toliko godina, ali trenutno nije za igrati ovdje u ozbiljnijim utakmicama.

    A najvise mi je zao sto me zaslijepila igra i rezultat protiv jedne Gorice u Kupu, i prva sam zagovarala "drugu momcad" za danas. Jer sam naivno vjerovala da ce oni Slavena rijesiti kao od sale. A kad ono, frke i panike previse.

    Nema veze. Cestitam deckima na pobjedi, ajmo dalje i to je to.
  • hardek
    1.5k
    Ima netko link za snimku utakmice možda?
  • Antisha
    647
    Još jedna lijepa scena, 2 klinca zagrljeni hodaju parkingom ispod zapadne tribine i pjevaju "kad igraš ti ja pratim te".

    Kao što smo već stotinu puta napisali ovdje, dinamovština se polako vraća u Zagreb. :strong:
  • Filip 91
    551
    Jesu li bili čisti penali? Nije se dobro vidjelo sa tribine...
  • Sportskifanatik
    367
    jedino prvi moze biti za raspravu,po meni je, a drugi ko kuca
  • Jurki
    8.8k
    Kaj smo mi danas igrali s Belupom?
    Haha
    3 boda su bitna resto se bu sutra sumiralo..
  • Crni86
    1.2k
    Zanimala me danas tekma jer nije bilo petka, mogu rec da je ekipa bez petka dobro reagirala cak mi se i svidjelo kaj sam vidio i protiv ekipa koje se vise brane imam filinga da klasican napadc nam vise toga donosi… malo vise tjerat petka u 16 metara u takvim tekmamama ne bi mozda bilo lose… Brodic je danas bio totalno van forme…
    Ali vezni red me danas dosta razocarao, misic u cetvrtak fenomenala a danas cista suprotnost, tibor se trudio i imo je neka dobra rjesenja ali kod oba gola je on ispao pedro a da je postojala bolja momcadska ugra mogla su se oba gola izbjec. Jako jako veliki problem su stoperi slabi na lopti. Mi osim Maxa ocito nemamo stopera koji je jak na lopti. Ktc je nasa legenda znamo koje su nam mane i okej ali mali Moreno zna odigrat samo loptu prvom do sebe i po meni to nije klasa za dinamo gdje ti u hnlu 90 posto vremena napadas….
  • Captain America
    14k
    Večeras smo mogli vidjeti koliko nama znače Sučić i Bernauer i zašto je 442 formacija za ropotarnicu povijesti.

    Bodove piši, igru briši.
  • Praskaton
    1.8k
    Bodove piši, igru briši.Captain America

    Slogan ove sezone
  • Paggini
    7.2k
    Jebote al su Boysi imali festu prvo poluvrijeme, jesu prikazivali u prijenosu? Bolesno je izgledalo s tribine
  • Maki2
    455
    Najslade su mi ovakve pobjede di sam u komi pa me udari dopamin pred kraj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.