• Mlađi referent
    10.7k
    Bernauer nije ni blizu naš najbolji igrač, ali je vrlo blizu da je naš najkorisniji igrač radi specifičnog skillseta.

    Nekako je trulo ovo danas bilo, Baturina klasa, krila nisu klasa. Dost mi je žao Tibora, ono se ne smije događat i žao mi je Mišića kojeg se mora počet više odmarat.

    Važni bodovi su tu i ajmo dalje, korak po korak

    I da, dobar Vidović danas!
  • Captain America
    14k
    Bernauer nije ni blizu naš najbolji igrač, ali je vrlo blizu da je naš najkorisniji igrač radi specifičnog skillseta.Mlađi referent

    Baš zbog ovoga moramo naći stopera koji zna s loptom i ima više od 70 kila.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    utakmica apsolvirana, upisana tri boda, ajmo dalje hvatati tih >75 bodova
  • mali M
    3.5k
    Brodic je danas bio totalno van forme…Crni86

    Ma to nemožemo znat jer je skroz krivo postavljena igra bila. Da je veza funkcionirala, kao i iznošenje iz obrane možda bi bio pet puta bolji. Vezu nismo imali...
  • Boycie
    468
    tocno ispred mene na tribini prvi. Cisti.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Utakmica ozbiljno shvaćena prvih i zadnjih 20 minuta i u tom periodu se zabilo 5 golova.
    Halilović taman kad se posložilo da ga se pohvali ubije momentum i ničim izazvan pokloni dva gola.
    Idemo dalje rudariti, remi u Grčkoj, pa na mišiće s Rudešom.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Po meni cisti prvi penal, start na nogu. Nego nisam najjasnije skuzio situaciju kod drugog penala, jel ga Hoxha htio pucat pa mu rekli da pusti Baturini ili? Vidio sam da se nesto muvao oko lopte...
  • dzoni77
    5

    Baturina mu je ponudio ali je Hoxha odbio
  • marcio amoroso
    32.5k
    2 vezna u momčadi možeš imati ako imaš stopere koji su dobri u iznošenju lopte i napadača koji sudjeluje u igri. Mi to nismo imali i mučili smo se dok nisu ušle zamjene. Dobar period tekme nam je Slaven sakrio loptu.

    Pobjeda se samo broji.

    Dan za pamćenje ekipa!!
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Po meni cisti prvi penal, start na nogu. Nego nisam najjasnije skuzio situaciju kod drugog penala, jel ga Hoxha htio pucat pa mu rekli da pusti Baturini ili? Vidio sam da se nesto muvao oko lopte...NitkoBitan

    prvi penal je po meni čisti primjer situacije u kojoj sudac može dosuditi što god i neće pogriješiti. istovremeno, što god dosudio, netko će se buniti i biti nezadovoljan.
  • De Oliveira
    996
    Kao sto je Nevisticu, Sucicu, Perkovicu i Baturini trebalo vremena, tako sada treba Zivkovicu i Vrbancicu. Sto se tice Halilovica, ja ga ne bih otpisao. Dobar igrac. Nazalost je izgorio u zelji. Sigurno puno, puno bolji i korisniji od Bulata.
  • austrijanac
    2.7k
    Žao mi vađenja Vidovića.

    Ali nakraju se piše pobjeda.
  • Paggini
    7.2k
    Jel netko iskomentirao ono Nevino čudesno čupanje zicera koje je na kraju bilo zaledje? S tribine je izgledalo bolesno.
  • Droljo
    5.1k
    prvi penal je po meni čisti primjer situacije u kojoj sudac može dosuditi što god i neće pogriješiti. istovremeno, što god dosudio, netko će se buniti i biti nezadovoljan.db-izbjeglica

    Skroz krivo! Penal da ne može biti čišći. Da je branič dotakao loptu nebi bilo govora o ničemu ali ovako bi ga sudio svaki sudac na kugli zemaljskoj.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Skroz krivo! Penal da ne može biti čišći. Da je branič dotakao loptu nebi bilo govora o ničemu ali ovako bi ga sudio svaki sudac na kugli zemaljskoj.Droljo

    ništa posebno kontakt, baturina je to dobro prenaglasio.
    na kraju krajeva - nebitno!
    slaven je skroz pao sa ulaskom dinamovih novih igrača, vrlo vjerojatno bi svejedno popio par komada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.