• Petar86
    578
    Kad ste se vec tog dotaknuli sramota je ako HRT 2 ne bude prenosio Dinamo u nastavku natjecanja ako prode PAOKa

    Ipak mi volimo skijanje i skijaske skokove vise
  • Nino Bule
    11.4k

    Ne moze hrt prenosit nikakve utakmice u konferencijskoj ligi jer je prava na sve utakmice konferencijske lige kupila arenasport na visegodisnje razdoblje i tu se hrt nista vise ne pita, pogotovo ne sad, ako se ne varam prenosit ce finale.
  • Petar86
    578
    nisam upucen kako to funkcionira ali zar nije Arena srpska
    I taj HRT cijela drzava ga placa, a nista ne nudi
  • Jurki
    8.5k
    nebitno je cija je Arena. Oni su kupili prava za prijenose utakmica EL i ECL.
    Hrt iovak samo sluzi da uhljebi svoje. A kaj se sporta tice njima je sve preskupo. I kaj se mene tice mogu ugasiti taj jebeni hrt.
  • NitkoBitan
    12k
    zar nije Arena srpskaPetar86

    Zabrinjavajuce da ljudi ne znaju ili nisu sigurni jel Arena srpska... Naravno da je, i to je drzavni projekt Ace Vucica. Hvala Bogu nikad im nisam kune dao, a nadam se da ce sve vise Hrvata otkazivat pretplatu tim mongoloidima koji mrze sve hrvatsko i ne mogu smislit uspjesan Dinamo.

    Meni su na youtubu obrisali komentar kad sam im napomenuo da namjerno zakidaju Dinamo i njegove navijace. Ma nek se gone u pm, kompleksasi bolesni...
  • Nino Bule
    11.4k
    nisam upucen kako to funkcioniraPetar86

    Ugrubo tako da kanali koji se emitiraju na hr platformama nude cifre za visegodisnje ugovore za prava prijenosa el,kl i cl, tko najvise ponudi on ima pravo prenosit utakmice. Uefa je tu malo dodala neka pravila kako bi bilo utakmica na nacionalnim televizijama, pa hrt prenosi svake srijede ligu prvaka i finala el i kl, inace ne bi ni to gledali.

    Nerealno je da hrt ikada prenosi el,kl i cijelu cl jer se mora kupovat paket svih utakmica i ako nemas 6-10 kanala ko arenasport da sve utakmice prenosis bacas novac u vjetar.
  • Kaiser
    38
    ne diraj mi skijaške skokove , pa samo je novogodišnja turneja u prijenosu, kad ništa drugo i nema na tv-u.
  • The Undertaker
    4k
    Zar nije bio neki dogovor davno još da HRT ne prenosi komercijalne sportske događaje jer na taj način nepošteno konkurira privatnim TV kućama?
  • Dudu 9
    148
    Nadam se da će jednoga dana Maxsport dovoljno narasti da preuzme prijenose europskih natjecanja.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Klošari s Arene još nisu objavili sažetke utakmice.
    Jedina utakmica KL čije sažetke nisu objavili.
    Dudu 9


    doslovno jedino spominjanje dinama koje imaju na youtubeu ove sezone su dvije tekme protiv AEK-a.

    mislim, nismo kao narod ništa drugo ni zaslužili...kad jednu takvu stvar dajemo u ruke srbima.
    da ne možemo isprofilirati TV kuću koja će pratiti hrvatski sport, ne za đabalesku, nek se plaća.

    ako dinamo ode daleko, u polufinale, finale...ne bi me čudilo da maknu i prijenos.
  • Krizy
    35.8k
    Lijepo da im je Dinamo trn u oku, pokazatelj kakav je Dinamo klub.
    Neka objavljuju Zvezdu, Partizan i Hajduk u kvalifikacijama i trpanje istih u skupinama, tko ih j
  • Dudu 9
    148

    Slažem se, zato sam i napisao da se nadam da će Maxsport u budućnosti narasti dovoljno da Areni barem izbije europska natjecanja u nogometu, koja im donose najviše love.
    Pa nek šilje kurac na nekom drugom.
  • FrenchMontana
    304
    doslovno jedino spominjanje dinama koje imaju na youtubeu ove sezone su dvije tekme protiv AEK-a.db-izbjeglica

    Ovo dobiješ dojam da nabrijani Srbi od 12 godina vode televiziju, a ne odrasle osobe.

    nebitno je cija je Arena. Oni su kupili prava za prijenose utakmica EL i ECL.Jurki

    Dajem ruku u vatru da bi Šapit iskemijao (barem pokušao) nešto da se prenosi Hajduk u slučaju da su izborili KL, ovako smo dobili slijeganje ramenima.
  • Infinity
    15.2k
    Nakon sto je UEFA prodala TV prava Areni, ta ista Arena moze prodati TV prava dalje, tj. HRT ih moze otkupiti za podrucje Hrvatske recimo. Moze otkupiti i pojedinacnu utakmicu. Naravno, prodaja Dinamovih utakmica HRT-u bi bio izuzetno glup potez za Arenu, jer im je to najgledaniji program na teritoriju Hrvatske, pa je samim tim glupo i ocekivati da HRT to dobije.

    Arena moze ignorirati Dinamo, ne izbacivati sazetke na YouTubeu, ne spominjati ga u emisijama i slicno, jer to ne donosi nesto puno, ali ce utakmice uvijek prenositi i to je ono najbitnije. Najbitnije je meni, a onda je isto tako najbitnije i njima. Oni da ne zele prenositi Dinamo u Europi, oni ne bi kupili TV prava za Hrvatsku, tj. prodali bi ih odmah. Cak i da nekome padne napamet da tjera neki inat, popusili bi TV prava, jer UEFA ugovorom uvjetuje da se utakmice moraju prenositi. Ne mozes kupiti TV prava i onda nekoga ignorirati, to je lose za natjecanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.