• Ludovic IX
    5.5k
    jel nije pisala cifra od 3 ili 3,5 mil
  • db-izbjeglica
    12.9k
    gdje je pisala? u kamenu?

    prodajem i ja auto, na njuškalu je napisana jedna cijena, a dao bi ga i za manje....
  • Bosskovitz
    7.6k
    od kud se zna kolika je cijena koju treba platiti?db-izbjeglica

    Kad je došao, u medijima se spominjala klauzula od 4 milijuna eura za transfer i obveza buy-back klauzule u korist Bayerna u iznosu od 11 milijuna.

    Kužim kaj hoćeš reći, ali pitanje je vrijedi li nam on i pola tog iznosa ako će izvjesno opet morati tražiti priliku s klupe, a sve pod uvjetom da bi ga Bayern pustio za manje od ugovorenog umjesto poslao na još jednu takvu posudbu.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    super, neka nama hoxe za milju eura...
  • miro
    3.2k
    Pa ako se vraćaju Stojković i Kačavenda, plus Emreli koji je pod ugovorom, ne vidim kako tu mogu ostat i Vidović i Hoxha u kadru, a Hoxhu smo već keširali. S tim da se ja slažem da je Vidović dobar nogometaš, ali ne isporučuje dovoljno za 2-3 milje eura
  • Peškaman
    2.6k
    Mislim da se može tu cijenu spustiti na nešto realniju cifru.
    Mislim da će Vidovića otkupit ili produžit posudbu na još jednu godinu (što bi odgovarala i njemu i Dinamu i Bayernu )jer mislim da njega vide kao 'nasljednika' Baturine.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Čisto sumnjam da će za Vidovića bit otkup 3.5 milje eura.
    Ok, on je vjerojatno dogovoren sad u ugovoru tako, ali to je način na koji se Bayern osigurao u slučaju njegove eksplozije.

    Vidović je igrač od milju, milju i pol eura, a zna to i Bayern. Druga posudba na kojoj se nije potpuno nametnuo, uz povremeno pokazivanje talenta i neki bljesak. Sigurno će se moći pregovarati o toj cifri i ne vjerujem da bi nam trebala biti nedostižna ako se odlučimo na kupnju
  • Sajla
    3.5k
    nakon Baturine Vidović? za početak, ajmo se nadati da Baturina ostaje jer ga je gušt gledati. vratit će se Stojković, Kačavenda, pa zaboravljamo da i Vrbančić već dolazi u godine kad je Martin dobijao puno šansi u prvoj momčadi. da, mogu oni igrati i na drugim pozicijama, ali puno je to imena (doduše, i puno utakmica u sezoni), pa se opet vraćamo na potrebu za sportskim direktorom koji to sve treba procijeniti i odlučiti tko ide, tko ostaje...
  • Dino
    2.2k
    Preporucam ne kliknuti na gornji link
  • striko
    1.2k

    Zar Vidović nije zamišljen kao zamjena za Baturinu? Znam da silom prilika igra na krilu ali ako Baturina ode na ljeto tko će pokriti tu poziciju? Povratak Stojkovica ne bi trebao dovoditi u pitanje ostanak Vidovića za normalan iznos. Ili sam ja sve pogrešno shvatio
  • miro
    3.2k
    Stojković ti je slična pozicija ko Vidović, malo možda povučeniji, ali on može vodit igru kao i Martin (što Gabrijel ne može), ali i krilo i po meni je na svim tim pozicijama bolji
  • Krizy
    36.6k
    - Stvari su vrlo jednostavne, Dinamo je odigrao jednostavno i pametno. Mi smo imali posjed lopte, ali smo napravili puno pogrešaka i tako je suparnik došao do golova. Izgubili smo previše laganih lopti i zato smo izgubili. Nisam osjećao da je ovo utakmica za 2:0, no Dinamova pametna igra i naše vlastite pogreške dovele su do tog rezultata - kazao je rumunjski stručnjak na klupi PAOK-a.

    Na poraz u Hrvatskoj osvrnuo se i branič gostiju iz Soluna Baba Rahman, bivši igrač Chelseaja.

    - Metaforički, pucali smo sami sebi u glavu. Primili smo dva pogotka iz naših pogrešaka. Imali smo kontrolu i posjed, ali suparnik se zatvorio. Nismo pronalazili prilike, ali smo držali posjed. Sad je pred nama planina na koju se moramo uspeti, ali mislim da na našem stadionu možemo pobijediti. To je sad postala utakmica naših života, ali možemo ostvariti naš cilj - poručio je Baba.

    Oglasio se i stoper Konstantinos Koulierakis.

    - Dominirali smo posjedom, ali iskoristili su naše pogreške i presudili utakmicu. Dinamo je čvrsta momčad, a mi smo imali problema s kreacijom. Moramo naučiti na vlastitim pogreškama i spremiti se za idući susret. U Solunu će to biti druga utakmica, s našim navijačima ništa nas ne plaši - zaokružio je Koulierakis.


    Na čemu su ovi hahahaha. Kao imali posjed i Dinamo se zatvorio, a udarci 7:0 u okvir za Dinamo. Dinamo više udaraca u okvir nego PAOK ukupno.

    FOpWQx5XsAkddNS?format=jpg&name=large
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Jedini problem je sto Jakir prica isto nakon HNLa :grin:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Klasicni Grci, utapaju se u svojim lazima i mastarijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.