• nwankwo646
    342
    Ma svaki intervju od dolaska... nemam emocija jer igram na Maximiru, nemam nekih emocija jer igram protiv Dinama, Dinamo nije odigra ništa specijalno, ne bih istaknuo nijednog igrača Dinama, mi smo bili loši...
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Moram posebno pohvaliti Sučića i KTC-a, veza općenito dobila utakmicu iako taktički smo dosta često imali manjka igrača u sredini.

    Jučer na tribini na trenutak sam pomislio da imamo Oršu u onim situacijama koje su se otvorile Hoxhi,a i Vidoviću u drugom dijelu, bilo bi rješeno sve jučer što se tiče prolaza.

    Pruža nam se povijesna prilika ako preživimo Solun, bar polufinale bih doživio kao snove mnogih generacija...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Svaki put kad smo uspjeli proći onaj prvi blok, mi smo imali šansu ili barem naznaku šanse ali zajebemo na ulazu u 16..
  • San Lorenzo
    11.7k
    Svaki put kad smo uspjeli proći onaj prvi blok, mi smo imali šansu ili barem naznaku šanse ali zajebemo na ulazu u 16Ludovic IX

    To nam je trademark sezone, i protiv Osijeka smo imali situaciju 3 na 2, pa nismo ni šutnuli po golu, jučer je Hoxha imao koridor ispred sebe i legenda se okrene nazad...za poludit...
  • Mali Zeus
    9.8k
    On kao da ne zna što bi tj jučer nije znao. Inače se zaleti do gol aut linije i zavrne bar, jučer je imao ocean ispred sebe par puta i svaki put je nešto išao na desno, kombinirao da bi onda samo proslijedio loptu sljedećem do sebe.
  • IvanS
    53
    ne vidim razlog da se Vidovića toliko podcjenjuje. Bar je s loptom na ti. Za razliku od njega Hoxha je jučer uprskao valjda sve što se dalo uprskati (prema naprijed).
    Svaki udarac na gol preloše izveden, nije koristio ogroman prostor a brzina i dribling su mu forte. Valjda ga je atmosfera pojela.
    A Vidović, treba mu dati bar dvije tri utakmice u kontinuitetu i da vidiš. Što god rekli, ali jučer je imao jedan odličan šut prema golu i podsjetio na Oršu u tim trenucima. Ako ima oko sebe raspoložena dva igrača dobar je u kombinatorici i na lopti, sigurno.
    U svakom slučaju, lijeva strana napada nam se mora podići u formi i dodati koji gol i asistenciju u nastavku sezone (ranijih godina smo živjeli od doprinosa s krila, pogotovo lijevog - Orša i Ivanušec...).
  • telekineza
    37

    Ja njega ne podcjenjujem, samo kažem da je jučer bio po meni lošiji od Hoxhe iako je to bilo teško za uspjeti. Mislim, Hoxha je uprskao sve, i to ste svi primjetili, a Vidović je imao još više prostora po toj strani i nije napravio ništa. O tome i pričam, Hoxha ostaje upamćen da je napravio sranje jer kad bude koncentracija igrača na jednoj strani i njemu se brzo lopta prebaci on krene odmah u trk prema naprijed i onda u driblingu ili izgubi loptu ili loše puca i svima je to negativno i katastrofa. A s druge strane Vidović od više situacija kada je imao prostora kao i Hoxha nije napravio ništa jer je prespor i obrana Paok-a se vratila i konsolidirala i to onda na kraju nitko niti nije percipirao kao potencijalnu šansu.
    Slobodno vratite jučer drugo poluvrijeme pa ćete vidjeti o čemu pričam.
    Vidović je prespor za krilo, jer osim tehnike i udarca svake prijestupne nema ništa za igrat tu poziciju. On je meni za neku polušpicu ili još bolje povučenog napadača jer mu je igra u obranu katastrofalna, a i npr. ne mogu ga zamislit da on radi na polušpici ono što je radio Baturina jučer jer nema tu agilnost. On igra sad na krilu jer nema tko drugi i jučer se samo potvrdilo da nam je to lijevo krilo najlošija pozicija u momčadi jer kojeg god da igrača Jakirović stavi, pogriješit će. I onda mene iritira kad se uzme na pik nekog i stalno se drvi po njemu, a njegova zamjena igra jednako loše, ali zbog stila igre izgleda da manje zasere.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    vidović nije čisto krilo i još je klinac, dajmo mu vremena
    meni se kod njega sviđa što je učikovit...pa koliko igrača dinama ove sezone ima više golova od njega?
    sve to uz nekakvu polovičnu minutažu...dečko i trenutno ima kvalitetu za nekakvu ulogu u dinamu, a još može napredovati.

    po meni, treba naći načina da ga se otkupi od bayerna za razumnu lovu.
  • Orc123
    5.2k
    decko nije krilo o nikad nece biti krilo...nije to podcjenjivanje....on to moze odigrati ali tamo nikad nece zaraditi otkup ugovora od 3,5mil eura. Probao bi sa Bavarcima dogovoriti jos jednu posudbu, taman da i platimo opet posudbu i ako ode Baturina sta je vrlo vjerojatno onda bi između njega i Stojkovica se vodila bitka za Baturinino mjesto. Na ljeto nam treba pravo krilo koje donosi golove ali koje kosta 3-4mil eura ili 1mil eura po sezoni. Ne mozes za milju eura o 300tis po sezoni dovesti kompletno krilo koje ima iskustva rjesavanja utakmica u europi.
  • telekineza
    37

    Slažem se s time da ima ulogu u ovom Dinamu, a to je uloga rezerve. Sad koliko će napredovati, vidjet ćemo, ja kod njega nisam vidio neki napredak u odnosu na početak sezone. A godine mu ne mogu biti alibi. Pa i Baturina i Sučić i Perković su njegovo godište i izgledaju puno bolje nego on. Jednostavno ima neke limite i ja njega ne vidim da će ostvariti ni pola karijere kao ova tri nabrojana. A što se tiče njegove efikasnosti, da se maknu golovi i asistencije protiv Rudeša dobije se da je u cijeloj sezoni zabio 4 gola (1 gol i 2 asistencije ima protiv Rudeša). Po meni to nisu nikakve brojke, jer smo sad već u ožujku i sezona ide prema kraju, a ne može se reći da nije dobivao prilike jer je cijelu jesen konstantno igrao od kad je došao i to većinom u prvih 11.
  • IvanS
    53
    I za razliku od njega Hoxha ima skoro pa punu minutažu zadnjih 10 utakmica. I učinak je kakav?
    Apsolutno ne mislim za Hoxhu ništa loše, već sam htio naglasiti da je Vidović učinkovitiji prema naprijed sigurno (pa i na krilu mada nije krilni igrač), Petković i Baturina s njim imaju više mogućnosti za kombiniranje, konkretniji je s udarcima prema golu.
    Samo treba igrati!
    A Hoxha mora početi ili zabijati ili više asistirati i onda mu se neće gledati i pokoja izgubljena lopta. Pa i jedan Oršić je trošio lopte dosta, ali je golovima i asistima odrađivao ono što treba.
    Ivanušec je također isporučivao dovoljan broj golova i asistencija.
    Danas naša krila to ne rade i zato im gledamo izgubljene lopte i sve ostalo...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Hoxha je u belupu zabio dosta golova izvana. ja se ovak napamet ne mogu sjetiti jel ijednom probao kod nas.. koji k.. pa daj bar u HNL-u se okuraži, okreni stranu i gadjaj suprotan kut. promaši 10 ako treba, 11-a će uć. a onda i 15-a, pa 18-a, pa 20-a i 21-a.
  • luka modic
    609
    probavo je on to dovoljno prve 2 3 utakmice za nas i svi šutevi su bili "protuavionski"
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Naš problem je sto je nama Špikic najbolji od svih krila, a to dovoljno govori kakva krila trenutno imamo i sa kakvim raspolažemo, uz dužno poštovanje i Kaneku,Hoxhi, Vidovicu i samom Dariju.
  • Bosskovitz
    7.6k


    Mislim da je ovo utakmica na kojoj je Zapad najviše navijao ove sezone - priključivao se u pjesme, pjevale su se dulje od par sekundi kao kaj inače zna biti... Zapad nije navijačka tribina i to je to, ne mislim nikoga opravdavati ali vidim po ekipi oko sebe - taman je bila akcija na terenu kad je krenulo skandiranje Zeki i ljudi su bili fokusirani na to. Nema tu štange i discipline, to je engleska tribina.

    Kaj se needuciranosti tiče, moram priznati da je i meni nevjerojatno. Pogotovo tu gdje sam ja, znači svi imaju godišnje ulaznice, involviran si u to, znam da dolaze i na manje tekme i onda čujem jučer priče o tome kako ne moraš u nedjelju dolaziti na stadion jer možeš glasati i od doma (?!), kad je bila poruka za grobara ljudi se pitaju za koga je, kad se skandiralo Hanželu oni su umjesto "Hanžel" čuli "Mađar"... ne mogu vjerovati da ideš na skoro svaku tekmu, ali valjda iživiš izoliran od svih medija, vijesti iz kluba i događanja u njemu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.