• Jaro
    5.7k
    tocno to, i Kotarski i ostali su zvucali ko Jakirovic nakon tovara. I igre su bike iste - posjed bez konkretnosti, sansi... To su tekme koje zapravo kontrolira ovaj bez posjeda. 2 ekstrema toga su Simeonev Atletico i Kloppov Dortmund - njihov blok je drugaciji ali sve se svodi na pravovremenu reakciju... i protiv Betisa i protiv PAOKa, Jakir je procitao protivnika, blok postavio nizi, s puno manje presinga ali taman za dinamovu momcad... protiv Betisa su kontre isle preko krila, a sinoc preko veznog reda... Sve uspjesno... U HNLu ne lroblem kaj tesko mogu protivnike natjerat na takav pokusaj kontrole...
  • rioda
    2.6k
    Dugo nisam vidio statičniju ekipu od Paoka s loptom u nogama. U puno situacija se to pokazalo, jedan ima loptu, deset ih stoji i gleda. Par put sam čak pomislio da je sudac zaustavio igru
  • The Undertaker
    4.1k
    Betis možda? Nije to do njih nego je sve bilo zatvoreno a kad i nije onda je Mišić rješavao.
  • dzg7
    267
    Ne znam zašto se ne pohvali navijanje jučer,pogotovo nek živi ljubav
    Poslije rijeke ste svi kritizirali a sada slabo pohvala
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    potpisujem sve sto si rekao, bio na sjeveru gore i ekipa je cijelo vrijeme navijala i bila na nogama sto nije bio slucaj u prijasnjim tekmama.
  • Sajla
    3.5k
    7.3.2019. 1:0 s Benficom, tovarski prijatelji
    Pa Tottenham, Chelsea, Betis...
    7.3.2024. 2:0 s grobarskim PAOKom
    7.3.2029. je srijeda, moglo bi nekih 3:0 s Olympiacosom u LP, da se nastavi niz pa riješimo i ciganske drugove? A u međuvremenu npr. neki Marseille, Lazio, Borussia D.. :wink:
  • Ijayi Atiemwen
    555
    borrusia si je dobra s?
  • Sajla
    3.5k
    ne znam za neku njihovu posebnu vezu, nabrojao sam nasumično par jačih klubova iz liga petice kao što su bili Tottenham i ostali
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ko jakir nakon balkanija, gorive,varazsina i svih koji smo se Israeli. Da i tovara i obje ,posjed i oni racunaju izgleda kao pobjedu. Oni su moralni pobjednici. Ovak je valjda grcki Jakir. Ako ih izbacimo jakira ni slucajno ne otpustat. Prodat cemo ga grcima bolje nego baturinu :rofl:
  • BBB Sibenik
    4k
    Lako je nama kad imamo dobro napumpane lopte
  • Dudu 9
    153
    Klošari s Arene još nisu objavili sažetke utakmice.
    Jedina utakmica KL čije sažetke nisu objavili.
  • Paggini
    7.2k
    Klošari s Arene još nisu objavili sažetke utakmice.Dudu 9

    Zato imamo sve highlightse čukarićkog :)
  • Krizy
    36.6k
    Evo bar ovo kad oni ne žele objaviti poraz braće.
    https://www.dailymotion.com/video/x8u1tc0
  • Dudu 9
    153

    Ma objaviti će Dinamo sažetke na svom kanalu kroz par dana, tako da s te strane to nije problem .
    Ali mi je fascinantan taj nivo iskompleksiranosti da sam sebi smanjuješ preglede, jer je pobjedio klub koji ti nije drag. Ozbiljan Tv kanal takve stvari ne radi.
  • NORTE
    9.3k
    Tv kuća koja je od Hnl klubova prenosila samo Hajdukove europske utakmice, na njihovu žalost bilo ih je jako, jako malo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.