• Efes Pilsen
    6.9k
    Hrabro s obzirom da je KTC vec imao problema s Mierezom.
  • Paggini
    7.2k
    Nije Mierez zajebancija
  • striko
    1.2k
    Omalovažavanje Miereza ne mogu nikako shvatiti. Mislim da bi kod nas imao 20 golova po sezoni.
  • Zagi
    5.2k
    Pitanje je bilo "koliko će promjena biti u odnosu na Goricu".
    Mislim da se nisu baš dobro razumjeli.

    Sergej je rekao jedna do dvije. To je , siguran sam, jedna do dvije promjene u A sastavu.
    Onom koji je pobjedio Betis i Rijeku.
  • reziser
    6.4k
    vidjet ćemo u nedjelju, KTC je u formi, nadam se da će to i pokazati. Možda je moje mišljenje malo i navijački :nerd:
  • Orc123
    5.2k
    Ne znam koje će to promjene biti iako ne vidim neki razlog za njih, pogotovo jer ova postava djeluje jako dobro. jedino možda ako će rile lijevo a RPG desno. Meni se cini da ce Max završiti na klupi kaj bi bilo apsurdno ali imam takav osjećaj. Špika meni protiv gorice nije pokazao ništa pa ne vidim koji bi bio smisao da uđe umjesto Kaneka koji niije u bajnoj formi ali igrać je poteza i uvijek igra u oba pravca. Ja bi poslao istu postavu koja je bila i protiv Betisa i protiv Rijeke, jedino mozda ako Perković treba odmora pa da se Rile stavi tamo a RPG u prvih 11 desno. Sve ostalo po meni nema nikakvog smisla dirati.
    EDIT: tko bi uopće mogao ući umjesto Maxa? jedino ako će Perković ući na stopera ili Rile...živko ili nedaj Bože Šutalo nemaju nikakvog smisla.
  • scooniepenn
    1.9k
    Perković je imao neku blažu virozu uoči Ludogorice i uz Bernauera jedini nije dobio nikakav odmor. No, za razliku od našeg napaljenog Francuza i novog člana udarnih 11 njegova je dosadašnja potrošnja puno veća pa bih ja igrao s RPG-om na desnom beku, a Riletom na lijevom. Ovo sve ostalo isto kao i sa Rijekom.
  • Zagi
    5.2k
    Treba nam Ogiwara čim prije u kadru.
  • Kepec
    4.8k
    Kako se nadam da je igrače cijela ova situacija motivirala da do kraja sezone grizu svaku utakmicu maksimalno, tako se nadam da je ta motiviranost došla i do navijača.
    Prvenstveno sad u Osijeku, do ulaznica je bilo doć prava muka, pobjeda je ultra važna i još trenutna "afera s varom", tko će tada biti nemotiviran i zijevat okolo, bolje da nije išao. Jedva čekam da se Pampasom zaori Dinamo i da pokažemo prvo tim bjednim bijelo plavima, a onda i ovima dolje kaj mislimo o svemu tome.
    DINAMO.
  • sport
    2.3k
    Nevistić-RPG,Ristovski,KTC,Perković-Sučić-Takuro(Špikić),Mišić,Baturina,Hoxha-Petković
    Ovako bi to izgledalo sa jednom ili dvije promjene
  • Orc123
    5.2k
    ne vidim razlog zbog kojeg bi Max ostao na klupi! Jednostavno, ako je mogao se nositi sa centraforima Betisa onda može i sa Mierezom i ostalim igračima Osijeka.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    nema smisla opterecivati Rileta pred utakmicu sa Paokom, na stoperima neka budu Bernauer i KTC kao i u proslim utakmicama a na boku Perkovic.
  • Marley
    885
    Ajmo NE podcjenjivati Miereza... nije bas "pi*kin dim"
    Ali svejedno glasam za KTC i Maxa.
  • scooniepenn
    1.9k
    Nije definitivno napadač za potcijeniti, ali kako Teo trenutno igra može se nositi i s klasu jačim napadačima. Protiv Rijeke je Marića i Ivanovića tresao u duelima kao šmkrlje s nosa. Ista stvar je bila i s napadačima Betisa. KTC i Max se savršeno slažu i nema smisla to sada razbijati. Još staviti i RPG-a na desnog beka i imamo Maginotovu liniju protiv Osijeka.
  • Marley
    885
    Netko je rekao da je KTC vec imao problema s Mierezom. Ali tad je tek poceo igrati nakon duge stanke, mislim da mu je to bila tek treca ili cetvrta utakmica otkad se vratio. Sad je ipak veca zvijer nas KTC :wink:
    No, svejedno, ne podcjenjujmo Miereza :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.