• Navijač Dinama
    7.4k
    Osijek je u onoj objavi za ulaznice napomenuo da se sa obilježljima gostujuće ekipe ne može na domaću tribinu, a bili su se neki i tovari žalili kad su oni tamo gostovali da su im skidali na ulazu, i nije im kasnije vraćeno. Pa eto, ako bude itko sa foruma ovdje išao mimo gost.sektora, da zna.
  • BBBaranja
    1.9k

    Obavezno bez obilježja izvan sektora za goste,jer će zaštitari skidati sve a onda odjeća ostane na ulazu i dok tekma završi više toga tamo nema..
  • 1986-Pl
    161
    Proslu utakmicu smo mi bili s obilježjima i imali ulaznice za sektor do gostujućeg, s obzirom da smo bili u kratkim majicama nebi imalo smisla pustiti nas gole pa su nas ubacili u gostujući sektor :)
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Jos jedna utakmica koja znaci sve . Idemo jako
  • bzvz
    1
    edit: riješeno
  • plavac173
    2.6k
    Samopouzdanje - napunjeno

    Daj taj Osijek :cool:
  • Teofil Kateran
    876
    Idemo sad iznenadit Osijek s današnjom postavom, mislim da bi ih i dobili lagano :)
  • Sixthway
    275
    Karta je spremna , još samo pripremit grlo i može početi . Opet bi mogla bit neka infarktna završnica ko prošli put.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ma cisto sumnjam, mislim da cemo ovaj put rutinski odradit posao bez stresiranja do zadnje minute.
  • Kepec
    4.8k
    mislim da cemo ovaj put rutinski odradit posao bez stresiranja do zadnje minutedinamozivivjecno

    Ovo smo toliko puta čuli ove sezone :rofl: .
    Svejedno uvijek postoji ta nada, rutinska pobjeda usred Osijeka, bez živciranja. Mislim da je vrijeme za to, pogotovo ako je suditi po formi koja se jako diže.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    pa bas zbog forme ocekujem rutinsku pobjedu, da smo recimo igrali u Osijeku nakon one utakmice sa lokomotivom nebi vjerovao u pobjedu i vjerovatno bi svi potpisali bod s obzirom u kakvom je stanju tad bila ekipa. No sve se okrenulo za 360 i sada stvarno ne vidim nacin kako nas Osijek moze ugroziti u nedjelju.
  • Sixthway
    275
    Osijek je malo bolji kad igra na svojem terenu , da igramo doma isprašili bi ih ko Goricu. Nebi sad da mlako uđemo u utakmicu pa do opet lovimo rezultatski zaostatak. Rezerve su bile na nivou jučer nadam se da će se prvotimci malo uplašit za poziciju I dignu nivo igre . Joj još kad se oporave Stojković,Rog I Kačavenda imat ćemo slatke brige
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Kačavenda je out do kraja sezone
  • NORTE
    9.3k
    Osijek izgubio od Lokomotive s igračem više.
    Ne bojim ih se uopće i dugo nisam bio ovako optimističan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.