• Facke
    2k
    Pajac sudec. Zelincanin moj valda bus dobre sudil. Sme dobili kad tekmu kad nam on sudi?
  • plavac173
    2.6k
    Derbi kola u nedjelju od 17.30 sati igrat će se na Opus Areni, gdje Osijek dočekuje Dinamo. Za glavnog suca utakmice određen je Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina). Pomagat će mu Ivan Mihalj i Vedran Đurak, a u VAR sobi sjedit će Duje Strukan i Alen Jakšić.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Prodano je 12000 karata za 2h tako mi kaze covjek koji sad stoji u redu za karteOlmic

    Znaci 6000 karata po satu, i da je svaki kupio 5 karti, to je 1200 karata, tj transakcija po satu. Da imaju 10 blagajni to je 120 po satu, tj 2 po minuti, tj 30 sekundi za transakciju.
    Koliko blagajni oni imaju? Nekako mi se cini pretjerano.
    Ako nije, mnogi bi se mogli ugledati na njih, pocevsi od Lokomotive, pa i naseg kluba.

    Zna li se kad ce prodaja za gostujuci sektor?
  • BBBaranja
    1.9k

    4 blagajne su radile danas..
  • DrawTube
    3k
    Ne kužim kako je prodano 12 000 ulaznica. Valjda je 12 000 prodano uz godišnje. Mislim da u prodaju uvijek ode nešto više od 5000 ulaznica + 650 za goste.

    Sudeći po svemu dobra će biti podrška našima, gro Vu, Vk, Bm tablica viđenih oko stadiona.

    Inače ekipa pizdi kako je Pajač sudac. Pa tko onda više valja?
  • SjevernaStrana
    789
    Inače ekipa pizdi kako je Pajač sudac. Pa tko onda više valja?DrawTube

    Bitno je samo da se vrte imena i unaprijed vrši pritisak ili traži izgovor za debakl...

    Nitko od takvih se nikada nakon dobro odsuđene utakmice nije ispričao za ranije napisane bljuvotine..
  • jedan u nizu
    6.2k
    4 blagajne su radile danasBBBaranja

    Znaci 300 transakcija po blagajni u sat vremena. I to je minimalna brojka, tj ako su doslovno svi kupovali po 5 karata. Znaci 5 transakcija po minuti. Ili 12 sekudni po covjeku.

    Negdje pise da ima godisnjih nesto vise id 5 000. Ako ne pola godišnjih karata, onda ispada da je trebalo 24 sekunde po transakciji. I to mi se cini nemoguce.

    Ako je stvarno istina, onda cu moliti ostatak klubova u HNLu da prepisuju od njih
  • BBBaranja
    1.9k

    Traje to puno vise od 24 sekunde,ali ko zna koliko je i tu karata podjeljeno kojekakvim sponzorima i prijateljima kluba..jer cuo sam od frenda da mu sef imao karte jos jutros prije pocetka prodaje..
  • bbb medimurje
    2.9k
    Nije moglo biti prodano 12000 pojedinacnih jer stadion ima 13000 mjesta i rekao bih da imaju oko 6000 godisnjaka
  • Majki2111
    2.6k
    Kad se očekuje da bude krenula prodaja karata za nas godišnjake?
  • Derby
    164


    Da, većina istoka su godišnjaci. I nešto zapada i kohorta na jugu. Otkud vam te priče o 12k prodanih?

    Bila je gužva odmah ujutro, moglo se uzeti 4-5 karata na jednu člansku, a mogao si doći i sa tuđim članskim tako da se uzimalo i po 10-15 karata. Ili se učlaniš za 15 EUR :)
  • mali M
    3.5k
    Ček, a oni nemaju online prodaju kao mi? Mislim da nema šanse da rade tom brzinom
  • deda
    28.1k
    Moram ovo napisati jer znam da će biti čuđenja i zgražanja poslije. Za Osijek će na raspolaganju biti tek 650 karata, a interes je sigurno više od 2000 ako ne i 3000 od strane naših navijača. Dakle većina ljudi pa čak i godišnjaka neće uspjeti kupiti ulaznice za gostujući sektor. Stoga vas pozivam da se snalazite i pronađete rođake, veze u Osijeku i kupujete ulaznice za obližnje sektore B3 i B2.
  • scooniepenn
    1.9k
    Nabavio karte preko poznanika, vidimo se u Osijeku. Opet će goriti kao i u 1. utakmici na Opus Areni s Osijekom :cool:
  • superhik
    10.4k
    Stoga vas pozivam da se snalazite i pronađete rođake, veze u Osijeku i kupujete ulaznice za obližnje sektore B3 i B2.deda

    Koji su članovi NK Osijek
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.