• bbb medimurje
    2.9k
    Niti se petko nije bunil oko kartona za simulazu tak da ne dramite
    Cista simulaza i to je to
  • bbb medimurje
    2.9k
    Veli Zeka najbolja utakmica Osijeka u trenutnom njegovom mandatu, naravno da taman protiv nas
    Da ne govorimo o Bukvicu koji jedino protiv nas nesto igra i izgleda poput perisica u primeu :rofl:
  • Paggini
    6.3k
    Jebote gledao sam skoro svaku tekmu osijeka poslije prvog pampasa da pratim tog bukvića. Lik je grozota od igrača hahaha, ali bas protiv nas postane bozanstvo
  • Mr Anderson
    5.3k
    Bukvić odigra svakih pola godine dobru utakmicu i evo odmah kod nas kreće priča kako ga moramo dovesti pod svaku cijenu. Prije pola godine se pričalo kako smo glupi ako ga ne dovedemo za 3-4 milje.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nije penal, ali nije ni žuti za simuliranje. Nebitno više, očistio se kartona. Slavena migu riješiti Brodić i Kulen.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Zanimljivo je za pročitat kako se velika većina Dinamovog navijačkog puka (uzet ću tu Zonu za uzorak) kao plijena drži toga da je Uprava smiješna ( to smatram i ja, rade loš posao), samim tim i klub, ako gleda u smjeru dovođenja najboljih igrača slabije rangiranih klubova u domaćem prvenstvu.

    A kada bi se tim istim ljudima pokušalo dokazati da se jedan Bayern godinama hrani iz njemačkog bazena, i da je logika stvari da oni prate igrače Schalkea, Stuttgarta ili Kolna (karikiram) kako bi s njima danas - sutra kroz svoj sistem napravili igrače za prvih jedanaest, protuodgovor bi bio da je Gorica ili Belupo nisu Koln ili Stuttgart. Zanimljivo, mi vjerojatno zato jesmo nivo Bayerna i dobili bi ga u međusobnom susretu Europi 5-0, što li?

    Ljudi dragi, malo je meni dosta te patetike, " ovaj je dao toliko" , " ovaj je za nas urad..." , " taj dečko nikad nij.". Dajte i meni onda taj "Dinamomjer" pa ćemo vidit tko više voli i koliko.... Smiješno!

    Postoji nešto što zovemo mjerilom, rezultati, zeleni travnjak... I to treba biti jedini indikativ, pogotovo kad klub ide u smjeru u kojem ide.
  • mlinchica
    1.1k
    Evo malo patetike od mene :wink: .

    Meni je Zona prvenstveno mjesto navijača Dinama.
    Navijači Dinama (i općenito navijači) nisu cijepljeni protiv emocija, već ih ta emocija i drži, pogotovo Dinamove, kroz sve ove godine uz klub.
    Bilo je rezultata, a navijača nije bilo na tribini.
    Bilo je lige za bedaka, a navijači su bili na tribini.
    Voliš klub, želiš mu najbolje, vjeruješ da je “Bayern” i želiš igrače “Borussie” ili trenutno “Bayera” u njemu. Ne zadovoljavaju te igrači Koelna i ostalih.
    Voliš igrače jer svojim igrama pridonose i tvojoj sreći. Pa onda i kad im ne ide, zažmiriš malo, oprostiš, zaboraviš jer znaš da mogu bolje, puno puta su to pokazali.
    Meni se čak i sviđa ovaj tvoj izraz Dinamomjer i ne vidim ga kao nešto loše, iz kuta navijača.

    Posao uprave i vodstva kluba je da dokažu da je taj igrač Koelna vrijedan kluba poput Bayerna, dokaži to navijačima.

    Ovo kaj spominješ rezultat kao mjerilo (još jedan kolega meni ranije komentira istu stvar) je nešto što možeš vidjet po društvenim mrežama.
    Kad se pobijeđuje, svi su kraljevi, carevi, bogovi, a kad se gubi, ide pljuckanje, tjeranje, neznalice,…
    Zona je nešto drugačije, sigurna sam da se slažeš.

    Slažem se i ja da je u sportu mjerilo rezultat, kada se radi o bilo kojem drugom klubu ili sportu.
    Navijaču Dinama prvo emocija, a onda sve ostalo. :wink:
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Nisam napisao da navijačkim emocijama nije mjesto u nogometu, a ako jesam, slobodno označi.

    Kužim što si htjela reć, ali nogomet je igračima, trenerima i funkcionerima ipak posao, a mi navijači to gledamo kao na nepresušan izvor emocija, prvi ja.

    Ja ovdje govorim o izvedbi. Naslušao sam se ja te ljubavi prema klubovima, super i hvala. Vjerujem da Ristovski recimo voli, ili barem simpatizira više od drugih Dinamo, ali se isto od njega očekuje da na terenu pruža prave partije, jer ipak gestikulacije i mlataranje rukama nise dovoljni indikatori, pogotovo u danima kad se lomi prvenstvo. Ali to je pitanje za trenera, ako na klupi ima bolji, staviš ga. Zašto to nije tako? Ne mogu dati odgovor.

    Zašto me igrač " Kolna" ne bi zadovoljio?
    Baš se lako zaboravlja gdje su prije Dinama igrali Mandžukić, Modrić, Ivanušec, Ademi, Majer, Šunjić, Livaković, Perić, Bulat, Sučić..

    Mislim da se vrlo jasno moglo skužiti o čemu ja pričam u postu iznad.
  • mlinchica
    1.1k
    U prvoj rečenici si spomenuo veliku većinu Dinamovog navijačkog puka i Zonu kao uzorak pa sam zato i krenula u tom smjeru.

    Spomenula sam da je zadatak vodstva kluba (i trenera, naravno) da dokažu da je igrač Koelna kojeg su doveli dovoljno dobar za Bayern. Kad se to pokaže i dokaže, nitko ga neće odbaciti.
    Ovi svi gore nabrojani su dokazali da jesu, odnosno pokazali su se kao dobar odabir.
    No nije se sve to znalo u trenutku kad su dolazili.

    Lošije rangirane klubove manje pratiš, većina navijača utakmice s tim klubovima zove “male” utakmice u kojima odmaraš prvu postavu i sl. i u startu degradiraš te igrače.
    Dosta tih igrača izgleda lošije kada igraju protiv Dinama, kada ih najčešće i gledaš (osim Bukvića, naravno :lol: ).
    Meni je sasvim normalno da više očekuješ od Vidovića iz Bayerna nego od Hoxhe iz Slavena, unatoč tome kaj je Vidović još klinac.
    Pa ti Japanci koji su većini ljudi egzotika, a samim time i zanimljiviji.

    Nema krivog ili pravog mišljenja.
    Iz kuta vodstva kluba je rezultat, pehari, lova, renome,…iz kuta navijača je emocija koju pokreću i gore navedeni “klupski” pokretači.
  • Mrvica
    3.2k
    Napali smo Ristovskog da je tempirana bomba, ali izgleda da je nakon ovog odzvonio jedan šamar. Nisu ni oni sveci.

    Screenshot-2024-03-05-12-39-45-219-com-instagram-android-edit.jpg
  • Mr Anderson
    5.3k

    Naravno da nisu, uvijek postoji neki razlog za reakciju. Svejedno se među našim "navijačima" nađu dežurni pacifisti koji čak priželjkuju da HNS naknadno kazni Rileta s par utakmica neigranja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.