• Derby
    163
    Svi koji idu u solo aranžmanu ili nekim manjim grupicama, oprez sutra. Ekipa hajdukovaca iz Ljubuškog je dobila po nosu prije njihove utakmice, napalo ih je 30ak mlađih Kohortaša. Znam većinu od njih 7-8, normalni obiteljski i poslovni ljudi preko 40 godina, bez ikakvih obilježja i provokacija.veselko tenžera

    I jučer Lege živčani i nabrijani na Dinamovce, ali treba i njih shvatiti... naravno da im smetaju gostujući navijači po njihovim tribinama, a vidjelo se kod gola koliko nas je bilo..

    Skupila se ekipa u loži, kuharica, podnar, tomačić, mirko&božica i hanžel :lol:Captain America

    Skupili se i DP ekipa u VIP sektoru: Zajec, Nauković, Pavličić-Bekić,... :up:
  • Mihaljević
    8.2k
    GH0WeVwWYAAZgFt?format=jpg&name=medium
    Generacije nove za tvoju čast i naše snove! Slavonija :heart:
  • Marley
    881
    Ima netko link za snimku cijele utakmice?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Sad pogledao sažetke, kod prvog gola sukrivac je Sučić koji gleda Bukvića kako vože KTC-a, umjesto da uđe i suzi manevarski prostor. Mišić pokriva povratnu loptu, samo je Sučić mogao intervenirati, šteta, baš glupo primljen gol
  • Ivan0302
    265
    to sam odmah rekao jučer kad smo primili, 3 igrača gledaju kako ovaj ide 1 na 1, a mogu pomoći. Naravno uz lošu reakciju Nevistića odakle je sve krenulo, ali baš glup gol.
  • Sajla
    3.5k
    i još šut prođe Maxu kroz noge. jako glup gol, puno toga se (ni)je posložilo. ali gledamo to cijelu sezonu. slažem se s onima koji govore da nije problem obrana i primljeni gol (koliko smo ih primili u zadnjih 7-8 utakmica?), nego kako izgledamo prema naprijed.
  • bluepower86
    822


    Potpisujem,moralo se dogodit dupliranje.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Normalno je da primamo golove, jebiga, nogomet. Bio sam zabrinut prije početka utakmice jer ovih 11 ima problema sa realizacijom. Možemo mi srati individualno po svakom igraču, nama fali protok lopte i agresivni pritisak na ekipe od kojih smo evidentno jači. Yakir se drži istih 11 ko pijan plota, a kad treba odmoriti igrače naša druga ekipa razbije Goricu 4:0
  • plavac173
    2.6k
    - To je razlika između Dinama i drugih: da Dinamo ima kvalitetu i uvijek netko može ući i zabiti. Dinamo je dobro izgledao na početku, Petković je imao šansu koju je trebao zabiti, a onda je Osijek počeo igrati i može žaliti za pobjedom. Bukvić je napravio fantastičan potez i ne možeš kriviti nikoga tko ga je čuvao, ovaj je naprosto bio veći majstor od Theophilea. Hoxhu i Kaneka nije krenulo pa su se skrivali, bili statični, Jurišić me iznenadio kako je odigrao, Kaneka nismo vidjeli. Hoxha je nešto probavao, ali nije uspio, ni Sučić nije bio na nivou… Ali pokazali su karakter i vjeru i osvojili bod. Osijek? Ni približno ne igra u gostima dobro kao kod kuće.

    Tomislav Ivković
  • Georg Koch
    3.7k
    20240304-144451.jpg
    image upload

    "Samo" prebaci na drugu, 2 nasa igraca zakucavaju na prazno. Pa barem pokusaj, nije da je nemoguce.
    Petko je odlucio simulirati...
  • Toni90d
    110
    Jesam li ja jedini koji je u ponovljenoj snimci vidio da je on nagazen bio? Nije da ga branim, sa svojom kvalitetom je mogao i trebao bolje u toj situaciji, a i u puno drugih.
  • Paggini
    7.2k
    nagazen bioToni90d

    I meni se učinilo, ali to je toliko ovlaš bilo da ne bih uopće to uzimao kao ozbiljno.
  • Toni90d
    110


    Meni je izgledalo kao dobro gaženje po stopalu. Nažalost samo sam jednom vidio tu snimku, na prvu sam čak očekivao VAR, jer je to prekršaj na igraču sa loptom.

    Sad sam opet pogledao snimku. Čisto gaženje.
  • Muka
    344
    Može li netko napraviti gif/isječak tog starta?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.