• Marley
    878
    Ja cu samo izraziti razocaranje pojedinim reakcijama forumasa, vidi se da sam friski clan i ocito jos ne kuzim kako to funkcionira, haha.
    Dakle registriram se na forum ponajvise zato jer mi se vec povraca od silnih hajki i pljuvanja igraca po drustvenim mrezama. Ali ok, tamo pise pola Hrvatske i oni najveci hejteri Dinama koji jedva docekaju, nista cudno.

    Pa si naivno pomislim, ovo se zove Zona Dinamo, zvuci kao mjesto gdje ljudi komuniciraju argumentirano vezano za nogomet, jer ono, tu su valjda samo istinski navijaci Dinama.

    Par dana euforije nakon bolje igre i dobrih rezultata, a onda... :vomit:

    Ma meni je jasno razocaranje, ljutnja, i sigurno da treba reci da su odigrali za k***c. Nije problem ni svakog pojedinog igraca secirati i kritizirati, ukazati na greske ako ih ima.

    Ali ovo sto pojedinci si daju za pravo napisati, takve uvrede sipati na igrace (o kojima ne znate nista, osim onoga sto vidite tih sat i pol na terenu), pa dajte se zapitajte odakle vam pravo? Mislim jedno je ljutnja, ali neki stvarno prijedju sve granice.

    Neki dan ste ih uzdizali u nebesa, e danas nitko ne valja. Golman je kikser i nije za Dinamo, Max nije stoper i igrac je za trecu ligu, Theo isto nije za Dinamo jer ga je klinac izvozao, da ne nabrajam sad dalje sve nebuloze.

    I za kraj, vrhunac svega, Bruno Petkovic. Dakle jeste li vi normalni? Tako pisati o covjeku, i to igracu koji je tu vec toliko godina, i toliko toga je dao? Ali da, lako je biti frajer iza tipkovnice, bas me zanima koliko vas bi mu ista od toga reklo u facu.
    Nemam nista pozitivno reci za njegovu igru sinoc, imam i ja oci koliko god ga volim. Ali, tko je odlucio i dozvolio da takav Bruno ostane na terenu do kraja? Pa riba smrdi od glave.

    Sto se same utakmice i rezultata tice, pa naivno je i bilo pomisliti, da ce sad odjednom sve biti med i mlijeko. Daj budite realni, bit ce to do kraja gore-dolje, ne moze se cudom odjednom sve preokrenuti za 180. Ova sezona je takva, turbulentna do kraja, i cim se prije pomirimo s tim, bolje za zivce.

    Toliko o tome. Jos jednom napominjem, da me ne bi krivo shvatili na koga se odnosi moj post. Kritika je jedno, salve uvreda igracima su drugo.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ademi je očito igrač kojeg Jakir sada ubacuje kad se hvata rezultat. Što nema nekog smisla, al eto to je profina fiks ideja.
  • San Lorenzo
    11.7k
    I za kraj, vrhunac svega, Bruno Petkovic. Dakle jeste li vi normalni? Tako pisati o covjeku, i to igracu koji je tu vec toliko godina, i toliko toga je dao?Marley

    Ne razumijem ovaj argument koji se provlači nakon svake utakmice koju odigra na način kako je odigrao jučer...ja mislim da je Dinamo veći od bilo kojeg igrača, trenera ili funkcionera, smatram da je Dinamo puno više njemu dao, nego što je od Brune Petkovića uzeo i mislim da ako si kapetan nesmiješ izaći na teren s onakvim stavom...jel ga trener trebao vaditi, apsolutno, ali on je sam dovoljno iskusan da prepozna dane kad mu ništa ne ide, pa bi valjda trebao pojednostaviti svoj nogomet, daj prvom do sebe...ne, ajmo se zajebavat i sliniti nad loptom dok ju ne izgubim dok mi suigrači stoje slobodni i čekaju.
  • rioda
    2.6k
    Što je najbolje, Ademi kad uđe, gotovo uvijek se nađe u par šansi jer ulazi u 16m iz drugog plana. Nekad je i zabijao, sad već neko vrijeme uputi samo neke traljave udarce. Problem je što nam s njim trpi veza.

    Jučer sam gledao u kafiću, ali ne baš sasvim pozorno, no mislim da smo mi nakon izlaska Hohxe praktički igrali bez lijevog krila, koliko sam vidio Ademi se par puta ubacio na tu stranu i nije bilo nikog. U zadnjih 10-ak minuta to nije bilo toliko primjetno od zmešeraja na terenu. Nejasna mi je bila i uloga Brodića kojeg praktički uopće nisam vidio na terenu.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Zadnjih 10 minuta utakmice će se izučavati na najelitnijim trenerskim akademijama.
  • bongo
    674
    Postava iz sudačke nadoknade je prije viđena jedino u FIFA-i ili nekoj sličnoj igrici kad igraš ultraofenzivno.

    Otprilike (makar je teško uopće to postaviti na ovaj način)
    Kulenović - Petković - Brodić - Špikić
    Perković - Ademi - Baturina - Theophile - Ristovski
    Halilović
    Nevistić
  • Captain America
    14k
    I za kraj, vrhunac svega, Bruno Petkovic. Dakle jeste li vi normalni? Tako pisati o covjeku, i to igracu koji je tu vec toliko godina, i toliko toga je dao?Marley

    Od prošlosti se u nogometu ne živi. Akija se brutalno pljuje, a kapetančina je zaslužila daleko veće kritike. Mene bi bilo sramota da sam kapetan i da je dvojici Francuza daleko više stalo do pobjede.

    Imaš tu na Zoni premium članak iz Sportskih gdje je Petković rekao da mu je plan donijeti naslov prvaka, upisati se u apsolutnu legendu kluba i onda napraviti veliki transfer. Kako trenutno stvari stoje, neće se nijedno ostvarit. S ovakvim igrama neće sigurno biti najzaslužniji za naslov (ako ga uopće osvojimo) i neće se upisati u legendu, a veliki transfer će mu biti možda Al-Hazm.
  • Marley
    878
    pa ok, necu ulaziti u to tko je kome vise dao, ne znam kako se to uopce "mjeri", nije ni bitno. Samo znam da su ga ovu jesen svi zazivali da ostane i plakali kako ce se bez njega. Isto kako ga je i cijela Hrvatska zazivala i velicala nakon Brazila i Nizozemske. Petkovic nije netko tko je tu jucer dosao i nije ostavio nikakav trag, i da sad prestane igrat nogomet, nitko vise za njega ne bi znao.

    Ok je smatrati da vise steti nego koristi Dinamu, ok je zeljeti da ode itd. Kazem, svatko ima pravo na svoj stav.
    Ali neko postovanje od svakog navijaca bi ipak trebao imati, pa barem toliko da si ne dajes za pravo pisati uvredljive gadosti i zeljeti mu lose stvari, ozljede itd. To mi je bolesno.

    A sto se tice vremena na terenu, to se apsolutno NE slazem. On kao igrac, ma koliko iskusan, nema sto sam procijenjivati kad je vrijeme da ide van. Taj teret odgovornosti je iskljucivo na treneru.
  • Orc123
    5.2k
    Nisu jucer bili problem pojedinci vec kompletna momcad nije stajala dobro. Mi smo jucer vecindio utakmice izgubili svaku drugu loptu, linije su stajale pre daleko, igrac nije bio na igracu, prvih 60min nismo uopce igrali visoki presing ko oni nama vec smo sporadicno iskakali u taj presing koji je bio osuđen na peopast jer su im stoperi isli visoko... Igra bez lopte me podsjetila na Betis protiv nas, kad nam nisu uopce pritiskali zadnju liniju. Nadalje, kad smo stali u niski blok on nije bio los ali smo stajali jako daleko od igraca, gubili smo pozicije, nismo se kretali simetrično i svaki put smo ispadali. Nije problem igrati u bloku, mi smo tako igrali protiv Betisa veci dio vremena, ali je problem kad ti ne stojis homogeno i mi nismo mogli ostvariti re posjed nikako i oduzet loptu samo kad bi oni napucali loptu ili pogrijesili. Bili smo bez energije, bez zelje, bez jasnog plana. Nije problem ni izgubiti, ali je problem kad gledas momcad bezidejnu koja ne zna kako odgovoriti na protivnicku momcad, koja nema plana A i plana B....nije problem nerjesen ishod vec pristup i nemoc 80minnutakmice. Gol smo zabili na silu, a mogli smo iz kontre popusiti za 2:0 i pozpuni raspad, Matanovic je bio na koracic do toga.
  • Marley
    878
    sve ok, ali neke granice moraju postojati. Je li ista od toga razlog za zeljeti nekome ozljedu ili zlo?
    Sto se Ademija tice, ja recimo uopce nisam njegov fan. I smatram da je on svoje dao, i da ne bi trebao ulaziti uopce u igru u bitnim utakmicama. Ali to je sve sto cu reci "protiv" njega i ni jednu rijec vise. I apsolutno osudjujem svako sranje koje Ademi dozivi od navijaca, cijih god.
    Ne znam eto, mozda je do mene. Mozda ste vi svi u pravu, ja u krivu, ali ja i dalje stojim iza svojega.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ademi je očito igrač kojeg Jakir sada ubacuje kad se hvata rezultat. Što nema nekog smisla, al eto to je profina fiks ideja.Mali Zeus

    Ideja mu se svodi na to da Ademi od naših veznjaka jedini ima taj ulaz iz drugog plana u 16 gdje bi inače trebao biti napadač. S druge strane nam pati vezna linija jer je tu Ademijev doprinos premali.
  • Mrvica
    3.3k
    Petković ima naše poštovanje za ono šta je dao Dinamu i za ono što će dati kad mu se igra. Drag mi je igrač, majstor je kad mu je dan za majstorije ali od toga se ne živi. Svaki igrač se hvali kad treba i kritizira kad treba, nitko ne želi zlo našim igračima u smislu ozljede ili nečeg težeg (barem ja to gledam tako). Ali po meni jedan kapetan koji treba biti primjer ne smije imati onakav stav na terenu i pristup, kapetan treba biti vođa, najgladniji od svih na terenu, željan krvi, ginuti za dres ali Petko to nažalost u nekim situacijama nema. Aki mi je najdraži igrač i uvijek će biti tako, ali usporedi Akija i Petka sa kapetanskom trakom (samo stav, ne igračke sposobnosti) to je razlika nebo i zemlja. Aki kad je bio kapetan, znalo se da je kapetan, čovjek koji je išao kroz zid glavom ako treba, potuć se ako treba, ginuti, ostavit srce na terenu pa makar ne bilo rezultata... Nama tj. meni jer u ime drugih neću govorit, meni smeta taj njegov pristup i psiha jer čovjek je igračina i sposoban je plus itekako može biti lider momčadi samo da promjeni psihički sklop u glavi. Kakav je - takav je, naš je...
  • Captain America
    14k
    Je li ista od toga razlog za zeljeti nekome ozljedu ili zlo?Marley

    Nisam vidio da mu je itko želio zlo ili ozljedu. Bilo je (opravdanih) komentara kako će momčad prodisati iduću utakmicu s obzirom da ćemo napokon imati napadača zbog njegove suspenzije.
  • Svi na Sjever
    1.9k


    Vidim da si novi, imaš dobre analize,pogađaš u bit .

    Dva su misterija apsolutna:
    1.Priprema utakmice trenera i taktička postavka u startu
    2.Igrači koji su preskočili kup, energetski totalno prazni osim Hoxhe u prvih 15 min.

    Bruno ako ne ide, pa sam reci nije nikakva sramota ali nemoj se stavljati iznad kluba.
    Od koga da očekujemo da povuče ekipu, nego od tebe,Mišića,Batija,KTC-a i Rileta!?

    Ova ekipa ako ne pokaže srce, nema šanse prismrdit naslovu jer individualnu kvalitetu kao prije nemamo.

    Kule i Ktc pristupom nas bacaju u trans a to treba biti standard za Dinamo.

    KTC zadnjih 10 minuta, skidam kapu Gospodine! Htio sam uci u televizor, da imaš kome dodat.
  • Marley
    878
    i s time se apsolutno slazem, sto se Slavena tice. Veselim se Kuletu i Brodicu jer su ionako marginalizirani.
    A sto se ovoga ruznoga tice, o ima i toga, ne znam sad vise gdje je sto pisalo, da li negdje sinoc na Zoni ili samo po Fejsu i Instagramu. Mozda i nije ovdje nego "samo" po drustvenim mrezama, moja greska ako je tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.