• Mr Anderson
    5.4k

    Možeš Zoriću i tim skupštinarima odbiti produženje članstva, ali ne možeš ljudima koji su članovi i podržavaju ih. Sasvim je realno očekivati da oni imaju listu koju će predvoditi netko blizak njima i da će skupiti određen broj glasova.
  • austrijanac
    2.7k
    Lik se nakon Kutije Šibica sjetio Milojevic. Pobjeda. Mogao je onda i Štroka stavit na listu.

    Obrazovan, uspješan, ima svoj privatni biznis? Ko ima CV poput njega, a da je dovoljno poznat da predvodi listu?Captain America

    Ovo potpisujem, najveći plus je što se zna za njega. Iako nije istina da predvodi listu, najveći plus mu je da se zna za njega kroz futsalove akcije i nebi se iznenadio da njegovo ime bude na listi.

    Iako postoje puno uspješniji ljudi od njega, pogotovo u svijetu sporta, on je svoje ime vezao uz Dinamo.
  • Neki tip
    19.3k
    Lik se nakon Kutije Šibica sjetio Milivojevića.austrijanac

    Milojevića. :wink:
  • austrijanac
    2.7k

    Poput Batmana bdiješ i paziš na ovaj forum 24/7, hvala ti, ispravljeno.
  • Rakovica1986
    537
    Prošao sam stranice na temu članstva i ovdje, ali i dalje ne mogu reć da sam skužio odnosno volio bi potvrdit. Ja sam bio učlanjen u klub u godinama prije, ženu i maloga kao i svoje sam ponovno učlanio krajem 2022., a onda opet u 1 mjesecu 2023 jer nisam išao preko naših povjerenika. Članstvo nam je do 31.1.2024, a koliko kužim po komentarima to je pušing jer sam ga trebao obnovit do 31.12.2023? Neću imati nikakva prava iako sam bio član od osnivanja DTSM?
  • Draž
    1.1k
    Imat ćeš pravo glasa ako obnoviš članstvo za 2024.godinu jer si bio član i u 2023.
  • Olmic
    2.7k
    mozes na izbore, samo moras sad opet obnovit clanstvo
  • Neki tip
    19.3k
    Poput Batmana bdiješ i paziš na ovaj forum 24/7, hvala ti, ispravljeno.austrijanac

    Molim, no budući da te izgleda pogodilo, obećavam da ne bum drugi put.

    Ne bih očekivao od tebe da ti posve dobronamjerni ispravak prezimena prvog čovjeka Futsal Dinama povrijedi ego, ali dobro, kaj se može.
  • austrijanac
    2.7k

    Ma daj dragi kaj bi me pogodilo. Na sastanku sam pa pišem šturo na mobitelu.
    Di ću na tebe :heart:
  • Jurki
    8.6k
    SN pisu kako se izbori planiraju 2.ozujka (subota). :clap:
  • Georg Koch
    3.5k
    ali po trenutnom rasporedu, 02.ozujka igramo u Osijeku u 15h. Nekako mi to nema logike...
  • NitkoBitan
    12.1k
    Nije jos definiran raspored za to kolo. Izgleda da se cilja sa izborima taj vikend.
  • Georg Koch
    3.5k
    na rezultatima pise upravo to, zato sam i rekao da nema logike da je isti dan. E sad ako nije definirano, onda rezultati pisu krivo.
  • Pop corn
    5.1k
    Nikola Milojevic po Zakonu o sportu ne može biti u Skupštini Dinama. Tako da eto, to se zove medijska nagađanja, bubneš i ideš dalje....
  • Mali Zeus
    9.6k
    Samo čekam da Krušelj i slični izađu s teorijom da će lice za skupštinu biti i Hrvoje Kečkeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.