• Izet Hajrović
    875
    Danas sam se učlanio online, rok za verifikaciju članstva je do 30 dana. Hoću li moći glasati na izborima?
  • emilperska
    3.1k
    Ja sam se isto prijavio za izb.povjerenstvo..
    Nadam se sto vise ljudi sa Zone u povjerenstvu.

    Za ovo smo se borili od 2012. Ako odaziv bude u rangu ovih politickih izbora, izbrisat cu profil ovdje :lol:
  • austrijanac
    2.7k
    Odokativno, nadam se bar 50 prijava za izb povjerenstvo sa Zone.
  • Olmic
    2.7k
    se moze jos prijavit ili gotovo?
  • Crusades1986
    9.7k
    Danas u ponoć završava rok.
  • scarface
    190
    Gdje se može prijaviti za izborno povjerenstvo?

    Edit: Našao sam.
  • badjibadara
    1.7k
    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/prijave-za-izborno-povjerenstvo



    Temeljem članka 12. Pravilnika o izborima u klubu, Izvršni odbor GNK Dinamo objavljuje

    JAVNI POZIV

    svim aktivnim članovima GNK Dinamo koji žele sudjelovati u radu Izbornog povjerenstva da svoje prijave dostave elektronskim putem na email adresu: . U mailu je potrebno navesti ime, prezime, adresu prebivališta, broj mobitela, email adresu, članski broj te priložiti presliku osobne i članske iskaznice. Članovi će rad u Izbornom povjerenstvu obavljati na volonterskoj osnovi.

    U obzir će se uzimati prijave pristigle do 27.12.2023. u 23.59 sati.

    Izvršni odbor GNK Dinamo ima diskrecijsko pravo konačnog izbora članova Izbornog povjerenstva između pristiglih prijava aktivnih članova.

    U Zagrebu, 23.12.2023.
  • Eduardo
    17.5k
    @Bosskovitz

    U uvodni post bi možda bilo dobro ubaciti 'Q&A' kako bi svi skupa imali pristup brzinskom pregledu trenutno važnim pitanjima i onima koja će tek dobiti na značaju. Čisto da nam kasnije sve bitne informacije budu lakše dostupne i na jednom mjestu. Tako bi u startu eliminirali potrebu za dugim listanjem i pretraživanjem teme u potrazi za određenom informacijom. Odgovori na pitanja, naravno redovno bi se ažurirali, čime će članovi foruma lako pratiti promjene i biti u toku s najnovijim informacijama.

    Karikiram sad s nekoliko pitanja...

    • Što je izborno povjerenstvo?
    • Tko čini sastav izbornog povjerenstva?
    • Kada se održavaju izbori u klubu?
    • Što i koga biramo na izborima?
    • Tko ima pravo birati na izborima?
    • Tko ima pravo biti biran na izborima?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ja sam se ispunio formular 24.2. prosle godine (na derbiju) a sluzbeno sam upisan kao clan 4.3. Znaci trebalo im je oko tjedan dana iako je u to vrijeme stvarno bila navala za clansto. Doduse iskaznicu sam cekao mjesecima kaj je nebitno u ovom slucaju.

    I da se netko uclani ovih dana u 2023. a bude clan od 1. mjeseca 2024. nije ni to lose jer ce se ubuduce clanstva gledat po kalendarskoj godini. Clan si onda 12 mjeseci u godini i nemas puno filozofije oko obnove clanstva, svake godine u 1. mjesecu :ok:

    Nasa lista ce tak i tak zgazit druge liste (ako ih uopce bude), nek se ljudi prvo uclane a za ostalo cemo lako. Izbori ne bi trebali bit jedini motiv uclanjenja.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Dobra ideja, editiram čim stignem
  • Mali Zeus
    9.6k
    Poslao sam zahtjev za produljenje članstva prije 2 tjedna, nije mi još došla iskaznica, imam li pravo glasati?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ako ti dode iskaznica do izbora i ak na njoj pise da si clan od 12. mjeseca 2023. godine onda ces moc glasat.

    Ne znam jesi obnovio clanstvo prije isteka. Ako si se uclanio recimo u 1. mjesecu 2023. godine i na clanskoj koja ti dode do izbora pise da si clan od 1. mjeseca 2024. godine i u tom slucaju ces moc glasat.

    Na Telegramu BBBa jasno pise, moci ce glasat svi oni koji su uclanjeni 2023. godine i aktivni su clanovi na dan izbora.
  • xavier
    11.1k
    Na Telegramu BBBa jasno pise, moci ce glasat svi oni koji su uclanjeni 2023. godine i aktivni su clanovi na dan izbora.NitkoBitan

    Pričekajte malo s tumačenjem.

    Ono što je sigurno, morate biti članovi u 2023. Znači ne može se netko prvi put učlaniti mjesec dana prije izbora i glasati.

    E sad, vrijedi li članstvo ako je iskaznica važeća recimo do 6. mjeseca (kako je bilo po starom statutu) ili se u tom slučaju treba ponovno učlaniti prije izbora (kako je po novom statutu), bit će jasno za koji dan.
  • Izet Hajrović
    875
    Jedina nejasnoća koju imam je vrijedi li članstvo od datuma podnošenja zahtjeva za članstvo / uplate ili od dana kada oni to verificiraju? Kao što sam rekao prije nekoliko postova, danas sam se prvi put učlanio online i odmah uplatio te sada ne znam od kad mi vrijedi članstvo, ali to ću vidjeti kada iz kluba pojasne te detalje kao što si rekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.