• kibic
    1k
    Pozdravljam otvaranje teme. Kao kaj je netko i napisal, nadam se da bu elektroničkim putem isto moguće.

    Općenito mali broj članova izlazi na izbore kaj je vidljivo na Rapidovim izborima gdje je 1284/17000 izašlo. Barca je za vrijeme korone imala čini mi se 20 000/160 000 izlaznost zbog mogućnosti slanja glasa poštom, ak se ne varam.

    Općenito bi trebali poradit na stimulaciji izlaska članova na izbore i osvjestit ih da je to dužnost, ne obaveza. Također bi članove nagradil popustom na iduću godišnju kartu. Dijelil bedževe "Povijesni glasač plavih" svakom ko glasa, tak nekaj.
  • Pop corn
    5.1k
    Tjedan dana kako je demokracija samo proviririla u Maksimirskoj 128, a već imamo nekoliko kandidata, struja. Što će tek to da bude kada ona zaživi potpuno.

    Inače preporuka svima na Netflixu dokumentarac o Luisu Figu. U pozadini te radnje o njegovom transferu koji je promijenio nogomet događaju se izbori u Realu i u Barceloni.

    Sasvim normalna pojava su izbori na zapadu, samo kod nas to kasni. Niti Perez nije bio prvi favorit.
  • SAS1987
    13.4k
    Inače preporuka svima na Netflixu dokumentarac o Luisu Figu. U pozadini te radnje o njegovom transferu koji je promijenio nogomet događaju se izbori u Realu i u Barceloni.Pop corn

    Pobjedu nosi onaj koji nam obeća transfer Krovinovića :lol:
  • Pop corn
    5.1k
    Pobjedu nosi onaj koji nam obeća transfer Krovinovića :lol:SAS1987

    taj leti iz članstva odmah
  • rob ljubavi
    774


    Onda Šarlije! :lol:
  • nemapredaje
    1.9k
    A zajebana je i demokracija :smile:

    Kaj mislite dođe netko i kaže da garantira da će dovesti Modrića. Koliko god on na prvu bio negativan, ali s takvim potezom bi pridobio hrpu ljudi.

    Naravno, govorim o potencijalnim neposrednim izborima za predsjednika u budućnosti.
  • Pop corn
    5.1k
    Naravno, govorim o potencijalnim neposrednim izborima za predsjednika u budućnosti.nemapredaje

    I Kolinda je obećala plaće od 8000 eura. To je sve legitimno.
  • mali M
    3.5k
    Jel netko od naših tu prošao u izborno povjerenstvo?
  • emilperska
    3.1k

    Bilo je 50 prijava sa Zone. Netko je trebao..
  • mali M
    3.5k
    Pa i ja sam dojma, zato bi volio čuti
  • Papastrumf
    9.7k
    Jesu dvojica, koliko ja znam.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Nisam dobio nikakvu obavijest, tak da vjrj nisam među tom dvojicom.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Jesu izabrani ljudi slucajnim odabirom ili na temelju zivotopisa?
  • xavier
    11.1k


    Pa nisu se slali životopisi.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Aha, jasno. Cestitke sretnicima. Zna li barem moderatura o kome se radi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.