• jedan u nizu
    6k
    Nisam ni bio svjestan da su vec prosli odabiri.
    Posto su se slale sture informacije i broj clanske pretpostavljam da su ljudi sa duzim clanstvom imali prednost
  • emilperska
    3.1k
    Nije se ni meni nitko javio, tako da nisam ni ja medu dvojicom..
    Ali s obzirom da mi je posao terenski od sijecnja do travnja, bit ce dobro da i glasam, neka drugih sretnika :smile:
  • kibic
    1k
    Budući da elektroničko glasanje neće biti moguće, može li klub organizirati glasanje poštom?

    Pod time se podrazumjeva da član s aktivnim članstvom na svojem profilu zahakla mogućnost glasanja poštom i time se registrira za tu mogućnost. Zatim na adresu koja mu je vezana za članstvo dolazi pošta sa glasačkim listićem na koje on odgovara i vraća poštom. Takav način bi olakšao dosta glasanja članovima koji nisu u Zagrebu, i u inozemstvu su, a komplicira im se izlazak na glasalište. Oni bi glasali prije otvaranja samih fizičkih birališta, a dvostruko glasanje se spriječi time kaj se netko online registrira za glasanje poštom i nema više mogućnost izmjene toga. Na biralištu ti očitaju člansku i vide na profilu da ti je zahaklana kvačica pod "Glasanje poštom" i nemreš dobit listić.
  • NORTE
    9.2k
    Prema BBB izbori su 1.3. pa bi valjalo promijeniti naslov teme.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Ne vidim nikakvu info na grupi, od kud ti to?
  • Neki tip
    19.3k


    Ja sam ga pročitao u tiskanom izdanju.

    Piše da bojsi nakon što su potrošili Šimića (citiram) imaju još ponekog asa u rukavu, da će kao frontmena stavit Milojevića, a dodatna poznata lica Simona ili Srbića te da se računa na 4 ili 5 lista ukupno, od kojih će jedna, kao najozbiljniji izazivač biti "hercegovačka" sa zorićevcima, te da ta lista "može i ne mora biti naslonjena na Mamića".

    Eto, po sjećanju od jučer ujutro, ali rekao bih da sam do u dlaku prenio sve kaj tamo piše mimo verbalnih ukrasa.

    Krušelj ima dobar stil pisanja i, za razliku od kolege mu Olivarija, fin osjećaj za metaforu, ironiju, ali nažalost i dosta loš nos za ljude oko Dinama.

    Rekao bih da je on na Antolićevoj liniji.
  • mali M
    3.5k
    "može i ne mora biti naslonjena na Mamića".Neki tip

    :lol: kraće je napisati "neznam". Koliko ranije izlaze liste? Nadam se da ćemo tu malo prokomentirati iste. Ne da bi se drukalo za koga glasati nego da prokomentiramo.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Nadam se da netko može staviti cijeli članak pa da uspijemo pročitati koja sve imena Krušelj iznosi. Nikola je fenomenalan lik, Dinamovac do srži i čuda je napravio za Futsal Dinamo, no nažalost mislim da on nije baš najbolje lice za staviti kao frontmena liste, također nisam baš zadovoljan sa Srbićem i Simonom, smatram da nam trebaju puno jača imena za skupštinu, osobe koje će moći se argumentirano "potući" sa Mumijinim držačima sarkofaga u skupštini. Ako ćemo na listu staviti ljude samo zato jer su poznati Dinamovci i na "našoj su strani" onda smo mogli popuniti listu i sa Filipom Zubčićem i sličnom ekipom i vjerovati da će ljudi zaokružiti listu zbog poznatih imena.

    Čekam da izađe više imena i nadam se da imamo par jakih imena koja nisu samo poznata lica. U svakom slučaju, opet nam treba mobilizacija i za učlanjenje i za izbore, jer ako izlaze i Zorićevi sa listom, onda će bit i njihove mobilizacije sigurno.
  • Muka
    344


    Kakva argumentriana rasprava, sa spodobama koje uopce nisu dolazile na skupštinu, a kad jesu, glasali po direktivi?
  • Jurki
    8.7k
    Spominju se Zoricevci. Pa zar nije ta struja trebala biti iskljucena iz clanstva kluba ili im biti odbijeno produzenje clanstva zbog opstrukcije rada kluba?
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k


    A tko nam garantira da će Tin Srbić kojem sezona starta 23.2 u Cottbusu, a za vrijeme izbora (ako budu 1.3) je u Dohi, a zadnji Challenge Cup mu je u Parizu 17.9 moći biti na skupštinama, pa evo već na konsituirajućoj neće moći biti jer je od trećeg do petog mjeseca na liniji Doha-Baku-Kairo? Dečko od veljače do listopada ima konstantno ili Svjetski kup ili Challenge kup, na ljeto ima i Olimpijske igre, pa pripreme i treninzi. Ako i dođe na skupštinu, koliko kvalitetno će se moći pripremiti za skupštinu, pročitati što treba, proći točke dnevnog reda? Hoće li i on onda glasati po direktivi kako glasa ostatak naših?

    Ne možemo uzimati drugima nedolazak na skupštinu kao krimen, a našima opravdavati. Nama su izbori potrebni da se očistimo od šljama koji se nakupio u klubu 30 godina, da postavimo normalne i sposobne ljude unutra (koliko nam kvota dopušta) i da klub napokon funkcionira kao normalan klub, a ne kao obiteljski OPG ili kao oruđe za lagodan život dizača ruku. Nije naša borba bila samo protiv Mamića, već za naš Dinamo. Samim time, potrebno je da ubacimo u skupštinu lica koja znaju razmišljati, koja mogu izraziti naše stavove i ukazivati na loše stvari, a ne poznata lica koja će biti mamac za glasove, a neće moći svojim radom doprinijeti da se klub digne na novu razinu. To je samo moje mišljenje, naravno da možemo diskutirati ili se ne slagati, ali bojim se da ćemo se dovesti do situacije gdje će "revolucija pojesti vlastitu djecu" u kojoj ćemo iz dobrih pobuda raditi krive poteze, a hijene su tu (prvenstveno Hanžel) i samo čekaju naše krive poteze da se demokratski Dinamo prikaže kao greška.
  • Captain America
    13.8k
    Rekao bih da je on na Antolićevoj liniji.Neki tip

    Prema njegovim riječima u jednom članku je Antolića "upoznao" krajem 1. mjeseca :smile: Ali je eto imao najtočniji info od svih novinara Sportskih što se događalo od one skupštine.

    Nikola je fenomenalan lik, Dinamovac do srži i čuda je napravio za Futsal Dinamo, no nažalost mislim da on nije baš najbolje lice za staviti kao frontmena listeMathiasovi Chageri

    Obrazovan, uspješan, ima svoj privatni biznis? Ko ima CV poput njega, a da je dovoljno poznat da predvodi listu?
  • Nino Bule
    11.5k
    Zalijepite se na novinarska nagađanja i pisete biblije o tome
  • Papastrumf
    9.7k
    Niti jedno ime debil nije pogodio, tako da bezveze pisete o tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.