• marcio amoroso
    31.9k
    Gotovo je sigurno da će biti počasni predsjednik, koliko vidim samo je jedan glasao protiv. Ostali su bili "pod dojmom" situacije.Endeavour

    Nitko nije bio pod nikakvim dojmom i ništa nije sigurno.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Nakon sto je odbio tu poziciju koji dan prije, misleci da ce pobijediti, sada mu nebi dao tu cast, pogotovo nakon sto se islo izbacivati clanove sazivanjem sjednice IO sat vremena prije skupstine.

    Igrati takve prljave igre do zadnje minute ne pokazuje nista pocasno u njemu.
  • DiddyGuela
    818
    Barisic se pokazao i dokazao kao necastan covjek.

    Bez obzira na rezultate s kojima se mnogi vole okitit... pa tako i on, ne vidim na koji nacin je on ikada bio zasluzan za sirenje i popularizaciju Dinamovstine.

    Ja osobno pocasne titule dozivljavam kao nesto vise od samog rezultata. Barisic definitivno nije zasluzio pocasno mjesto u povijesti Dinama.
  • Jurki
    8.4k
    da samo ovaj put?
    Od skupstine u Sheratonu nakon kaj je nekaj bilo dogovoreno je trazil preinake.
    Od broja clanova u I.O, pa je bil donesen nacrt statuta i opet je htel nekaj vise.
    Ovu mucku s Hanzelom necu ni spominjati.
    Svaki put je isel sa figom v zepu.
    I sigurno nije zasluzil mjesto pocasnog predsjednika.
    Sramotno ciganjenje s njegove strane.
  • jedan u nizu
    5.6k

    pa apsolutno svaki put u proslosti.
    Ali govorim ovo nakon sto mu je ponudeno mjesto pocasnog predsjednika ako odstupi. I to kada je vjerovatno i sam znao da Zajec ima velike sanse za pobjedu. Ponuden mu je casni uzmak, ali je i dalje pokazao da je gnjida
  • Purgeri
    366
    Ma kakav počasni predsjednik nakon svega
  • Nemrem igra Dinamo
    384
    Svi će oni otići u ropotarnicu povijesti, kada dođe vrijeme za to, siguran sam da ima načina izvesti to gospodski, a opet izbjeći iskrcavanje masne love.
    Sada treba pustiti Zeku i ekipu da u miru pronađe najbolje moguće kandidate za svaku funkciju, vjerujem da do kraja sezone ne treba žuriti s ad hoc rješenjima - koliko god svi željeli promjene i odjeb ex garnituri odmah.
    Prvenstveno treba spustiti tenzije i osigurati igračima potreban mir da se fokusiraju na HNL i Kup, a mi možemo sanjati i o četverostrukoj kruni, zašto ne? :grin:
  • masacusec
    3k
    mirko barišić je u više navrata imao priliku koliko toliko skinuti ljagu sa svojega imena, međutim, opetovano je dokazivao je da je ljudsko smeće i oportunist koji će i božicu zajebati samo da zadrži tu zlatnu fotelju na kojoj sjedi skoro 25g.
    I neka odjebe iz kluba ko pseto zadnje! Nije zaslužio ni onaj jadni blokić iz kluba!

    Ps, ne znam zakaj se navučem i dalje pisati o tom ološu...
  • Nemrem igra Dinamo
    384

    Zato kaj te iritira do boli kao i svakog normalnog čovjeka...
    Pusti, gotovo je sad - treba slaviti i uživati, a ne zamarati se takvim spodobama :cool:
  • Olmic
    2.7k
    14. Renato Mikšić

    Voditelj karlovačkog restorana Lana Korana u Hanželovu vlasništvu.


    Skupstinar dobio otkaz od Hanzela, prokockao sve i onda pokrao restoran.


    I on je u skupstini Dinama. Nadam se da ce ga danas izbacit jer steti ugledu kluba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.