• The Undertaker
    4k
    Ovo što Zeko tu i tamo griješi u detaljima možemo primjetiti samo mi koji se malo pomnije bavimo klubom. Za narod je dobar baš ovakav, originalan i svoj. Za sad ništa ne dirati.
  • scooniepenn
    1.8k

    S obzirom da mi je to posao apsolutno se svakoga kroz medijski trening i trening javnog nastupa može komunikacijski kvalitativno podići i usmjeriti. Tu se radi i na ispravljanju klasičnih pogrešaka u komunikaciji poput korištenja poštapalica, uzimanja predubokih uzdaha, prebrzog ritma komunikacije, ne gledanja sugovornika u oči pa sve do neverbalne komunikacije koja uključuje način na koji govornik sjedi ili stoji, gdje i kako drži ruke i sl. Tu se uz edukativni dio rade simulacije davanja izjava, intervjua, uključujući i neugodna pitanja, potom analize i ispravljanje pogrešaka. Suma sumarum, svakoga se može poboljšati, ali ne može svatko biti na razini Ive Sanadera kao govornika, nešto je i do karaktera i urođenih vještina. Zajec ima karizmu, ima pozitivnu energiju, ljudi ga vole, a ovi se nedostaci daju dotjerati.
  • Laugreano
    1.3k
    Izjavama o Zajecu, dobijem dojam da je nekima draze govno zamotano u celofan, nego iskrenost. Bitno da je lijepo ispricano, a sad, koje su namjere i kako ce radit kog boli k.
  • Noel
    4k
    Zeko je čovjek ne savršenog zdravlja i pretrpio je moždani udar nemojte gluposti pisat. Negdje se zaustavite.
  • Droljo
    5k
    Ma da sutra odstupi zeko je svoje napravio! Više od svih legendi kluba zajedno! Hvala Velimire! :strong:
  • Purgeri
    422
    Bojim se da smo nekada malo previše u svom krugu i da ne vidimo van toga.

    Dobro je baciti malo oko i na komentare, na svim portalima su slični.

    https://www.facebook.com/Telegram.hr/posts/pfbid02zEsV1knP4BRJQDChXRvAGqxGxtsdRdt1XhsQF8pNCevSaZvU6UaxR44qm7ri6dy4l
    https://www.facebook.com/index.hr/posts/pfbid0E3PBuknisHMJBL7hFxHQ6J5q5VL9T26P3JUvdvnTD1D41uZtUzJQM3pPoiFEss6il

    Naravno da tu ima svakakog šljama i da puno tih komentara spada u bezvrijedni talog, ali se, gledajući generalno koji stav prevladava, može vidjeti da se neke stvari ipak bolje mogu iskomunicirati.

    Zeko će kod nas uvijek biti omiljen, mislim da svaki Dinamovac koji je više u svemu ovome zna da je on potpuno ispravan, da je izuzetno kvalitetan u svakom smislu i da može užasno puno donijeti Dinamu, a i već samo odricanje od obitelji i života u Ateni je za maksimalno poštovanje i zahvalnost, ali i za njega i za sve naše ljude i za Dinamo je dobro da ta podrška ostane puno šira.

    Ja sam Zajecovu jučerašnju izjavu shvatio, samo razmišljam o tome da neki nisu i, neće i razmišljam o sljedećim izjavama za koje želim da budu komunicirane najbolje za Zeku i, još važnije, za Dinamo koji je napokon naš. Glupo je da se odmah skače na konstruktivne kritike (i da ih se ne razlikuje od nekonstruktivnih kritika kojih je tu bilo relativno puno). I to glupo iz dva razloga, a) konstruktivna kritika je uvijek s namjerom da nešto bude (još) bolje i b) tiče se samo komuniciranja vjerujem ispravnih poteza.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ha, komentari na facebooku. U nedjelju su se vrtjele njegove slike s Mamićima, tako da ako ćemo se voditi po komentarima na indexu, telegramu i ostalim portalima nećemo daleko završiti.
  • Purgeri
    422
    A teško je tako raspravljati kad napišem da tu ima smeća i da ne trebati uzimati previše relevantnim, ali da se ipak može nešto iščitati. Facebook komentari ili birtije, nije ogromna razlika. U svakom slučaju, jako želim da sve ovo uspije i zato želim da Zajec ima što širu podršku što dulje, jer to zaslužuje i jer promjene u Dinamu to zaslužuju. I bitno mi je da ih svi vide i zato i mislim da je ok da o tome pričamo sad i da se neke stvari možda odmah poprave, da ne bi bilo više toga za popravljati kasnije.
  • sport
    2.3k
    A ako vam je draže čuti onda je mogao reći:Vlatka mora ostati dok ne donesemo odluku da je bivša. :lol:
  • Jaro
    5.6k
    Vec sam ranije rekao - pun mi je k ispeglanih, istreniranih PR proizvoda od ljudi kojima bomboni ispadaju na sve strane, a u dzepu figa...
    Zapravo,nadam se cemo napokon dozivjeti da zaboravimo tko je predsjednik kluba, tko je potpredsjednik, tko u IO, a tko u skupstini, barem u svakodnevnici. Nadam se da cu citati iskljucivo o terenu, igracima, trenerima i akcijama, golovima, pobjedama, (minimalna kolicina) porazima... A o ekipi "gore" da cu razmisljati koji tjedan, mozda mjesec prije sljedecih izbora i bok, nazad na teren, tribine, pred tv...
  • Laugreano
    1.3k
    Kog boli kurac za tovarske provokatore, a pogotovo na facebook komentarima.
  • Bernard
    356
    dajte ljudi kaj vam je,pomalo i uživajte!!
  • Purgeri
    422
    Naravno da nisu svi komentari od tovarskih provokatora i da sam na takve komentare mislio kad sam napisao da ima taloga koji treba ignorirati.

    Ova rasprava se sad bezveze oteže, nit je Zajec rekao nešto toliko pogrešno da o tome treba raspravljati na tri strane, nit je to (zasad) ozbiljan problem, niti treba skakat na kontruktivne kritike za koje je dobro da ih bude kao što nije dobro da se ljude maltretira jer se u 24 sata nije ne znam šta promijenilo, čega je na zoni bilo dosta više nego konstruktivnih kritika.

    Ja sam siguran da i ljudi oko Zajeca koje smo izabrali i koji nisu od jučer u ovoj priči razumiju da je i taj dio komunikacije prema van važan faktor i da će razmišljati u budućnosti kako će se o nekim odlukama komunicirati. Znaju sigurno pred kojim su izazovima, s jedne strane su tu naša visoka očekivanja, a s druge su oni koji jedva čekaju da nešto ode u krivo i ne treba im dati nimalo gušta, čak ni na toj razini nekakvog dojma.
  • Laugreano
    1.3k
    Vrijeme je za uzivanje, i vjeru u ljude koje smo izabrali.Ne samo Zajeca, nego cijelu listu Dinamovo proljeće.
  • Time
    532
    Ne znam jel kod mene u pitanju stockhomski sindrom ali mi je nekako zao Barisica.Citam da je izgubio i te svoje politicke prijatelje,ugled koji je on imao u raznim sverama drustva je izgubljen, a mogao je časno odstupiti i sa tim bi pobrao neke simpatije i sa naše strane,biti pocasni predsjednik ,ici na utakmice, pripreme,biti u klubu,sigurno bi ga nova uprava i predsjednik tu i tamo pitali za savjet.Meni osobno je ovo primjer kako zavrse oni koji su previse pohlepni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.