• Paggini
    6.7k
    Vec sam ranije rekao - pun mi je k ispeglanih, istreniranih PR proizvoda od ljudi kojima bomboni ispadaju na sve strane, a u dzepu figa...Jaro

    Nije stvar da mi od Zajeca napravimo bezdušnu PR mašinu, to ni ne može biti, nego da u oblikovanju misli u rečenice, te misli bolje oblikuje.
    Bitno je jer mediji kao mediji obožavaju se nasrati na Dinamo, uzet će izjavu izvan konteksta, kao što su uzeli ovo za Perasicu, napraviti od toga 50 clickbait članaka i kenjat.
    Opet, nitko ne želi Zeki uzet njegovu dušu, ali bi mu dobro došla ta svijest o tome kako neke rečenice mogu biti uzete i kako se njima može manipulirati da se našteti Dinamu, a to nitko ne želi jer u konačnici miče fokus s puno bitnijih stvari kojima se Zeko bavi.
  • serbus
    3.6k


    Vidiš meni je drago da će Božica a i Mirko konačno kupiti svoju prvu kartu za dinamo ako i dođu uopće.
  • mali M
    3.5k
    Bravo, baš to. U tim trenucima se vidjelo da će izgubiti i baš sam pomislio kako je dobro da mu je DP pružio ruku nudeći mu "počasno" mjesto.. Mogao je visiti u loži, klopati sendvičuljke, pričati kako smo "mi nekad" i možda dat koji mudri savjet.. Baš sam se šokirao kad sam vidio da je lik to glatko odbio i ide dalje u borbu. Čim su izapli šalabahteri i mamićevske tehnike mislio sam da će se povuć, ali nije. i tu je sve izgubio. Umjesto da ode u povjest kao onaj koji je "šepao", ali i bio promjena kad je trebalo odlučio je ostati na krivoj strani povijesti. Zauvijek će ostati mumija i mamićev klimavac... Izbor je imao...
  • sport
    2.3k
    Maloprije sam čitao tiskano izdanje 24 sata i na pitanje o Upravi, Zajec je odgovorio da se tek moraju donijeti odluke.
  • Noel
    4k

    Čudim se se još nijedan članak nije pojavio kako je predvodnik promjena bio Krešimir Antolić veliki "gospodin" i "heroj"..
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪Mali Zeus A teško je tako raspravljati kad napišem da tu ima smeća i da ne trebati uzimati previše relevantnim, ali da se ipak može nešto iščitatiPurgeri

    Može se isčitati samo teški mulj.

    Kužim što želiš reći al komentari na fejsu telesporta i indexa stvarno ne bi trebali biti relevantni.
  • mali M
    3.5k
    ne samo predvodnik nego i vizionar!!! Vidiš kak je i on otišao u ropotarnicu kad ga se prestalo spominjati kao relevantnog. Zašto se glava povukao u mišiju rupu i tu i tamo krikne neko arlaukanje pa opet zašuti? zato što ga se ignorira. i treba. tako i sa antolićem. tako treba i sa barišićem. i kad dođe vrijeme na ostatke koji su ostali zaljepljeni na tanjur.. samo neka naši sada komuniciraju s nama, govore nam (koliko mogu) šta se događa, koji su planovi, koje su novosti. Baš se veselim ovom novom periodu. Da se klub saživi sa navijačima pa i sa običnim kibicima. Da komuniciraju, osluškuju, sudjeluju.. Kakvo vrijeme smo doživjeli...
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    sad bu to. Kad masni Les popusi kutiju pljugi i vidi komentar :lol:
  • Crni86
    1.1k
    cini mi se da je slicno komentirao i jucer u intervju za vecernji list
  • sport
    2.3k
    Ma sve je jasno,sad će tek Uprava (Peras) morati pokazati dokumentaciju i dati informacije koju su Skender i Nauković tražili još prije 5 mjeseci ali je naravno tada nisu dobili jer su bili u manjini.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Dobro je baciti malo oko i na komentarePurgeri

    Baciti oko na komentare ispod članaka je jedan od beznačajnijih načina gubitka vremena. Da ti komentari iole ozbiljno odražavaju realno stanje stvari, HDZ nikada ne bi dobio izbore, dvije najjače stranke u državi bile bi Domovinski pokret i Radnička fronta, Putin bi nam bio best frend, izašli bismo iz EU i NATO-a, nacionalizirali tvornice i bombardirali Dodika 13 puta godišnje.

    Već sam pisao, ali nije mi teško napisati opet: ovim izborima promijenjena je paradigma kluba. I ono kaj će nastupiti u narednim godinama bit će novo svima nama. Dosadašnji predsjednik, a bome i svi ostali u klubu, hermetički su se zatvorili u urede ispod Zapada i nikada nisu izlazili van; nema tog Barišića ili Vlatke Peras koji bi se usudili odraditi live nastup u najgledanijoj emisiji u državi. Sada imamo klupsko vodstvo koje će izlaziti van, koje će pričati - i zalomit će se tu sigurno nekad neka nespretna izjava jer ljudi koji su u klubu nisu političari, kruh ne zarađuju sviđanjem masama nego svojim radom. Radi se s njima i radit će se s njima, ali nemojte od njih očekivati maestralne retoričare, očekujte rezultate i bolji Dinamo.
  • Crni86
    1.1k
    pa upravo to, zeljeli smo da se ovim klubom upravlja gospodski i posteno. Jedino posteno i gospodski je dobiti uvid u sve poslove kluba, ugovore i sl. te onda donijet odluke. I ja sam uvjeren da ce apsolutno svaka odluka od nedjelje na dalje biti za dobrobit Dinama. Nekima nije jasno da se istom tom revizijom moze uvidjet na neke nepravilnosti koja je ova uprava radila pa ce otici iz kluba bez centa odstete, a odstete koje se spominju nisu male, tako da ajmo svi skupa polako i pustimo ljude da rade svoj posao jer smo ih zato i izabrali.
  • Endeavour
    411

    Ma biti će on dobro. Mlad je on, ovo je novo iskustvo. :grin: Ljudi koji su mu ponudili počasnu ulogu u "razmjenu" za odustajanje od kandidature par dana prije izborne skupštine očito ga ne poznaju dobro. Star je to škola... "sa štitom, ili na štitu".

    Gotovo je sigurno da će biti počasni predsjednik, koliko vidim samo je jedan glasao protiv. Ostali su bili "pod dojmom" situacije.
  • IceMan
    1.5k
    Ma Zeko je prepošten i preskroman lik i zato će i biti izjava nespretnih u javnosti. Jasno ko dan.

    Al tek sad moramo i mi navijači još više zapeti, puniti tribine i biti još veća podrška jer ovaj naslov je (po meni) ikad najvažniji u samostalnoj nam državi.

    Zamisli trostruke krune s novom upravom…
  • Bosskovitz
    7.5k
    Zamisli trostruke krune s novom upravom…IceMan

    Zamisli četverostruke ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.