• javolimtebejako
    644
    vidiš ti koji sam ja expert, odma sam nanjušio da će i jedno i drugo bit :joke:
  • Petar86
    572
    za ovo odigrati trebaju zeljezna muda hahaha... sretno
  • Eduardo
    17.3k
    riješio ga je Talijan prošle godine u istoj fazi turnira, no kako je Đoković izgledao u prvom kolu ne bih se usudio staviti pare kontra njega.
  • Petar86
    572
    Rijetko koji igrac je opasan u svijetu sporta ko ranjeni Djokovic. Nikad ne znas, vidjet cemo.
  • rob ljubavi
    772
    Ilić: Hamburg - Kiel, više od 3.5 gola

    Od ozljede konkurencije na poziciji DV uzima gotovo 10 šuteva po utakmici, a zabija u prosjeku 5,6. 7/8 tih utakmica bio je u overu margine 3.5, a zadnje četiri utakmice ima 25 golova. (U stranim kladionicama je na 4.5, čak negdje i 5.5)


    Reinkind: Hamburg - Kiel, više od 2.5 gola

    Reinkindu je na poziciji DV još 37godišnji Weinhold, a Norvežanin je na 23 odigrane utakmice ove sezone 15 puta u overu na granici 2.5. U prvoj utakmici protiv Hamburga istu je prešao, a u zadnjih šest utakmica uzima oko 7 šuteva u prosjeku što bi sa polovičnom realizacijom značilo prolaz danas. (Vani ga drže na 3.5)

    Semper: Leipzig - Hannover, više od 4.5

    Sempera dignuli sa 3.5 na 4.5, ali s izostankom Vigga Kristjanssona (prvi strijelac ekipe) Semper je jedini DV u sastavu za utakmicu. Njegova 4 gola u prosjeku ove sezone su kroz dijeljenje minutaže sa Islanđaninom, a u zadnje dvije tekme koje Islanđanin nije igrao je na 7/13 i 3/10. Ako mu je prosjek uzetih šuteva po utakmici veći od 7 na bazi sezone, po meni je za očekivati da će danas to biti na tragu ove dvije utakmice kada Viggo nije igrao.

    Pošto je već odigrano, neka kolega ksapi da neki svoj sud pa da mi padne raspoloženje :D
  • ksapi
    2k


    Nisam bas danas ulovio vremena za igrace..
    S Ilicem se slazem, Reikinda nebi jer je u losoj formi od Eura na dalje (pogledaj brojke samo pa ce ti bit jasno), a Semper je ok (Ilic mi je bolji)
  • ksapi
    2k


    Inace u vezi rotacije Leipziga.. oni su ranije cesto igrali s dva lijevaka oa ne raste nuzno Semperu puno minutaza i broj suteva
  • rob ljubavi
    772


    dobar info, pomislio sam da je moguce tako nesto obzirom da su iz igre obojica na 100+ golova. na 3.5 bi mi Semper zato bio top, ali i na 4.5 mi se cini ok
  • ksapi
    2k
    Samo Reikind pao.. steta dobar double unistiti s tim kretenom losim.. Ilic je bio super par kad sam malo razmislio kasnije, na kraju sam i sam to uzeo. Eto mozes biti ponosan da je ksapi prepisao od tebe, ako ti to ista znaci :rofl:
  • rob ljubavi
    772


    hahaha ma strašno, još je zabio na samom početku i do kraja nije uzeo šut papak :D
  • Tercel
    369
    Budite ponosni da je Tercel odigrao double, a izbjegao Reikinda prema preporukama :lol: :cool:
  • superhik
    10.2k
    Samo se vi šamarajte s prepisivanjima na radost nas koji ispratimo :smile:
  • ksapi
    2k


    Dobro si pričekao moj komentar, jel? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.