• NitkoBitan
    11.8k
    Ma nista, 1 euro :lol:

    Bit ce za dobar kebab haha. To je to od mene sto se tice kladenja za 2024. godinu. Neka bude obiljezena kao dobitna :rofl: :rofl:
  • javolimtebejako
    640
    tako je, treba otici na vrhuncu :lol:
  • ZGWest
    525
    Kako ono nije bio penal?

    IMG-1032.jpg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja cekam Istra daje.. jbg
  • ksapi
    2k


    Nemoj se danas na Ilića nasadit, piše da se možda vraća Lassen (drugi DV)
  • rob ljubavi
    772


    Da? Makar na službenoj stranici nije u rosteru ako je roster točan. Uzeo sinoć zato Sempera na 3.5 jer Vigga još nema (ako je roster točan :D )
  • ksapi
    2k


    Nije to tocno, to samo povuku od prosle tekme. Tej pred tekmu stave tocne rostere, tipa sat prije. Za vigga ne znam vraca li se
  • ksapi
    2k
    Kukić over 2.5 (EHF liga danas u 18.45h)

    Prvi srednjak Dinama koji dijeli minutažu s Cindrićem inače, a pošto danas Cindrića nema onda bi Kukić morao napad svih 60min. Njegove brojke koje ranije ima su sa nekih 40ak minuta na terenu u prosjeku, igrao je on i tu puno, ali danas će još nešto više.
    Gledamo li samo Europu on na 2.5 ima Izvđač 2/2 i 7/9 gdje ta prva nije toliko bitna jer su ih pomeli i nije igrao full + što je bila masa kontri u kojima on ne sudjeluje. U jakim tekmama ima Chambery 4/7 (jedina bez Cindrića) i 2/4, Fuchse 4/5 i 4/6, Sporting 3/7 i 2/5, Constanta 5/7 i 5/9 te BSV 1/6 i 3/6. Ako maknemo Izviđač ostaje 7/10 overa s tim da u padovima ima samo jednu tekmu ispod 2 gola i urednih 5+ šuteva osim jedne tekmem dobar dio toga je i na 6-7 šuteva. S obzirom da mu sada dodatno raste minutaža šanse za pad danas nebi trebale biti prevelike.

    U ponudi imaju SS, Lutrija i Germanija.
    Za ubiti porez možete dodati zicere Montpellier (Francuska rukomet), PSG (Francuska rukomet) i Storhamar (Norveška žene rukomet).
  • Praskaton
    1.8k
    Za ubiti porez možete dodati zicere Montpellier (Francuska rukomet), PSG (Francuska rukomet) i Storhamar (Norveška žene rukomet).ksapi

    Ovo danas igra? Ne mogu naći u ponudi SS
  • ksapi
    2k


    Ne, sve je narednih dana. Stisni 'cijela ponuda' pa odi na rukomet, tako je najlakše naći
  • Praskaton
    1.8k
    Aha sve jasno,mislio sam da je danas
  • rob ljubavi
    772


    Iskoristo čim vidio da nema Cindrića, iako mi je i Zein na 3.5 bio zanimljiv.

    Kaj je danas sa Lindbergom na 4.5? Trebalo bi biti dosta golova u tekmi sa Nantesom
  • ksapi
    2k


    Zeinu neće puno rasti minutaža mislim, imaju i Kuduza za LV - tu više ovisi taktički ko im je bolji za Skjern. Meni je osobno Kukić dosta bolji, tu nemaju nikakvu zamjenu.

    Lindberga nebi nakon onog pada protiv Kadettena, može se njemu opet dogoditi da dobije 1-2 lopte iz igre, a onda jako puno ovisi o penalima. Nantes nije ekipa kojoj će nužno utrpati 35, tako da njega nebi.
  • ksapi
    2k
    Ladno Kukić 7/10 šut :cool:
    Moj učinak s igračima na Zoni 7/8
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.