• SjevernaStrana
    639
    Mozzart: 2.55 Sloga, 2.35 Željezničar
    Crobet: 3.20 Sloga, 2.10 Željezničar
  • BBBaranja
    1.9k

    Ja cu iskoristiti dobar tecaj na 1x pa kud puklo :grin:
  • Sunja86
    993
    Ma ja sam probao sa dvicom na 1.85, jednostavno mi to izgleda da će im pustiti bodove ma da bi možda mogao biti i x.
  • dzggzd
    140
    1.65 na zelji u premieru
  • Infinity
    15.2k
    Zeljo je u 12 gostujucih utakmica dao citava cetiri gola i nije osvojio ni boda. Sloga je jedan od najboljih domacina lige, pobjedom danas bi imali isto bodova i utakmica kao i Borac. Iako ne igraju u Doboju, 'kuci' su odlicni, samo ih je vodeci Borac dobio, mada je meni ta utakmica sumnjiva zbog ranijih izjava Vlade Jagodica.

    Ne znam nikakve informacije, stavio sam keca na sistemu, jer mislim da Zeljo nema jebene sanse. Volio bih da ostanu u ligi, ali ovo danas mogu dobiti samo ako je namjesteno. I ne bi bilo prvi put da kladionica ima informaciju i da zato kvota pada, ali isto tako ne bi bilo prvi put ni da je greska.
  • BBBaranja
    1.9k
    Tečaj pada jer su velike uplate na Želju,što ne mora značiti da će i pobjediti..nisam jednom nasjeo na takav value bet,a u zadnje vrijeme igram čisto rekreativno listiće vikendima na 5-10e u tako da mi je svejedno kako završi :grin:
  • Petar86
    572
    igram čisto rekreativno listiće vikendima na 5-10e u tako da mi je svejedno kako završi :grin:BBBaranja

    !!!

    Ja stavio na hajduka i napoli, 10€ za 80€
    Bez puno mudrovanja
  • ksapi
    2k
    Moguce da ima nesto tu oko namjestanja, ali nekad ljudi ‘zabriju’ da je namjesteno pa krcaju lovu i tako pada koef, a ustvari nije namjesteno.
    Moj opceniti savjet je - ne dirajte ovakve stvari ako nemate pouzdan info :smile:
  • Przunjer
    34
    Sloga kući omjer 9-2-1 (izgubljena od Borca sa 10 "bolesnih" igrača).

    Željo u gostima 0-0-12.

    Vlado Jagodić (trener Sloge): "Bitna utakmica ali nam je bitniji kup RS-a u srijedu".

    Želji gori pod nogama. Vlado poznat kao trener kojem nije mrsko "dogovorit" rezultat.

    Sve regularno?
  • Infinity
    15.2k
    Vlado je u Banja Luci popio pet komada s rezervom ekipom uz izjavu da zeli da RS klub bude prvak i da mu zato nije zao sto su dozivjeli debakl.

    Ne mislim da je Sloga morala pustati Borcu, ovi su bolji, ali se Vlado pobrinuo da lako uzmu sest bodova, a iduci vikend bi se pobrinuo za jos tri da Borac nema ovoliku prednost. I to je upravo razlog zasto bi ta utakmica mogla biti namjestena, Sloga bi u borbi za Europu mogla dobiti tri boda od kluba kojem su poklonili sest. Ako Zrinjski ovo kolo slavi, a Borac izgubi onda ce to biti jos jedna rapsodija Borca.
  • ksapi
    2k
    Sad me bas zanima hoce li im pustit :)

    Upuceniji - igra li Sloga s drugom postavom ili? Pocela je utakmica, ali ne poznajem te igrace

    Statistika za sada dosta na strani Zelje
  • austrijanac
    2.6k
    Inače sve veće uplate za bosansku ligu pratite na wwinu, imaju svoje ljude koji prate samo bosance, znam da kad izlazi lista sudaca pocetkom tjedna, ni ne mozes odigrat neke vece novce dok oni ne odobre...
  • ksapi
    2k


    To je svakako pametno, da :up:
  • Ivdzo11
    2.9k
    Sloga penal promašila, a sada vodi Zeljo
  • ksapi
    2k
    Lagano 2-0
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.