• marcio amoroso
    34k
    Cinjenica je da je Jakir preuzeo Rijeku na banana poziciji i dogurao ju do EU kvalifikacija. Isto tako je cinjenica da je ovu Rijeku selektirao i pripremao taj isti Jakir.DiddyGuela

    A isto tako je činjenica da je Dinamo doveo na banana poziciju.
  • Tongo Doumbia
    3k
    ma jasno. Ispala je točna ona tvrdnja da su kola nizbrdo krenuoa nakon izjave protiv Salzburga.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Na kojoj poziciji je Jakir preuzeo momcad a na kojoj poziciji smo sada?
  • badjibadara
    2k
    Na kojoj poziciji je Jakir preuzeo momcad a na kojoj poziciji smo sada?DiddyGuela

    Posljednji u grupi sa predstavnicima Kazakhstana, Kosova i Ceske Republike?!
  • marcio amoroso
    34k
    Na kojoj poziciji je Jakir preuzeo momcad a na kojoj poziciji smo sada?DiddyGuela

    Preuzeo je prije kvalifikacija za EL u kojima smo bili favoriti protiv Sparte. Ispao je od Sparte. U grupi konferencijske lige koju čine klubovi koji svi zajedno vrijede kao pola Dinama smo nakon četiri kola zadnji.

    U HNL-u je uzeo 19 od 27 mogucih bodova.

    Jeben trener, nema što.
  • Krizy
    38.6k

    Preuzeo nas je s razmišljanjem tetoviranja trofeja KL a sada smo posljednji u grupi s Plzeňom, Astanom i Ballkanijem, uz tri poraza u nizu bez postignutog gola.
  • Common Sense
    529
    I na kraju je čak Čačić bio u pravu. Na stranu sad oni igrači koji su otišli, ovi kojo su ostali ne da nisu za ligu prvaka, nisu ni za konferencijsku ligu.
  • DiddyGuela
    1.4k


    ...je rezultat rada kluba u zadnjih godinu dana.
    Bas kao i plasman u HNLu.
    Pogledaj si kako stojimo na ljestvici HNLa u 2023. godini.
    Jakir nije nista pokvario, on je nastavio voziti pokvareni stroj.
  • cibona
    1.9k
    Naravno da jakirovic nije najvdci krivac. Cistka treba poceti od uprave i to od zeljezne zmije pa na dalje. Ali to sto je uprava nesposobna ne znaci da jakirovic nije takoder kriv. Treba krenuti od vrha prema dolje, svi redom moraju napustiti dinamo.
  • Juznjak
    3.3k

    Činjenica je i da je miljenik Bišćan bio užas i njegovo vođenje utakmice je bilo katastrofalno. Zapravo se ono što je on radio nije uopće moglo zvati vođenjem utakmice. A čini mi se da se po Jakiru pljuje najviše od ljudi koji su gledali Bišćana kao Boga i od ljudi kojima je uprava bila kriva jer Bišćanu nije dovela pojačanja, a sad je Jakirović isključivi krivac iako ima istu ekipu. Već sam pisao, trenerima treba vremena, kao što je bila greška smjenjivanje Bišćana, tako bi sad isto bila greška smjenjivanje Jakirovića. Ne zato što mislim da je jedan od njih Guardiola, nego jer se nadam da će popravljat greške s vremenom jer mu je to i posao. A i svi ovi koji jedva čekaju smjenu Jakirovića jel išta razmišljaju o tome tko će onda preuzet Dinamo? Jel stvarno postoji osoba koja misli da uprava može dovest kvalitetnog trenera? Jedino ako ste mišljenja da trenere trebamo mijenjat svako mjesec dana, a valjda tako nitko tko ima imalo mozga ne razmišlja.
  • badjibadara
    2k
    Jakir nije nista pokvario, on je nastavio voziti pokvareni stroj.DiddyGuela

    aywczu5x7d3wxtk3.jpeg
  • DiddyGuela
    1.4k


    Ma jasno ko dan!

    Isticem da su tu treneri zadnji krivci, onaj koji je zadnji dosao i najkrace je tu je tako i najmanje kriv. Ovo je proces raspadanja kluba.
  • marcio amoroso
    34k

    Ja ne želim da ga smijene ako će dovesti istoga ili sličnoga, a nisam bio ni za smjenu Bišćana. Ja sam za Jakirovića napisao kad je došao da on nije za Dinamo i da mu je Dinamo jednostavno stepenica previše.

    Ničim nije dokazao da sam bio u krivu. Kriva selekcija, krive odluke, užasna forma igrača i užasni rezultati. Sve najgore.
  • Juznjak
    3.3k

    Definitivno je moguće da imaš pravo. Nisam ni ja bio za smjenu Bišćana, a pogotovo onda kad sam čuo tko nam dolazi. Mislim da je posve jasno da u Dinamu nema što tražit nijedan trener iz HNL-a koji bar jednu sezonu nije uspio biti bolji i kvalitetniji od Dinama i po prezentaciji na terenu i na kraju na tablici. Ja ni ne vidim razliku između Jakirovićevog i Bišćanovog vođenja Dinama. Osim što ovaj sad odluči napravit tih par izmjena, sve je ostalo isto.

    ako će dovesti istoga ili sličnogamarcio amoroso
    Mislim da je ovo ključna stavka u ovim raspravama. Ja ne vidim način da oni dovedu trenera koji će radit razliku i za kojeg ćemo reći da Dinamo zbog njega igra bolje.
  • Dudu9
    602
    Većina misli da kad jakir dobije otkaz, da je Bjelica novi trener, sta ako ne možemo Bjelicu dovesti hoćemo bit sretni ako ponovno postave neke od bivših trenera?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.