• maddaddam
    2.9k
    Gdje se može pogledati ta serija "Escape at Dannemora" koju si preporučio? Jako me zaniteresirala.Neki tip

    Dannemora
  • Neki tip
    19.3k
    Hvala ti! Stranica sigurna? :grimace:
  • Patak
    2.2k
    Ja volim takve filmove, i dokumentarce, hvala, pogledam. Recimo film Amundsen je sličan spori tempo ali meni odličan.
  • maddaddam
    2.9k

    Do sada nisam imao negativna iskustva. Nekad znaju zaredati sa reklamama, ali puno manje nego stranice sa ovog podneblja.
  • Nino Bule
    11.5k
    Escape at dannemora je bio na hbo maxu al vidim da je sad nema u aplikaciju, moguce da je jos na hbo go
  • BornaPŽ1986
    1k
    Evo slucajno skuzim kako je ove godine 40. godina od izlaska Scarface. Da me netko pita mogao bi komotno reci da je film iz 2000. a ne tad. 83' a opet tako dobar i bolji naspram nekih danas. Mogao bi tu jos par tih starijih klasika dodati uz njega.
  • vjeko1701
    5.9k
    Serija je hit and miss s humorom, al ismijavaju sve a ovo me pošteno nasmijalo.

  • Ludovic IX
    5.5k
    https://www.imdb.com/title/tt0082517/ - ovo je bilo mi smješno tamo krajem 80-ih kad sam imao 10-tak godina ali moguće da bi se i danas smijao. Neki dan sam skinuo si "Ima li pilota u avionu" zbog hrpe meme-ova ovih dana misleći da će mi bit smješniji nego kad sam bio klinac ali nije. ima par dobrih fora ali ostatak je bezveze.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Hmm.. a jebiga, prije je i Baywatch bio toliko dobar da se nije propustao :lol: Ne samo zbog Pamelinih sisa. Filmovi serije u ono vrijeme.. Povratak u buducnost, Osveta smokljana, Power Rangersi, Dragon Balls, Peti element, Malcom u sredini, Saved by the bell..
    Peti element sam pogledao milion puta i danas kad okrenem na neki Cinestar pogledam opet.. Onda se malo zaneses pa skines i probas pogledat nesto drugo tipa Osveta smokljana ili Saved by the bell i skuzis da si gledao debilne stvari :rofl: treba pazljivo po proslosti kopat. Ja si razmisljam kupit dvd setove nekih serija tipa Married with children prije nego ih woke debili otkazu.
  • Jaro
    5.6k
    ovo zadnje pod mus - nakon kaj je Disney postao vlasnik mislim da nece dugo ostat u javnosti...

    A jbg, neke stvari su snimane bas za odredjenu generaciju i uzrast tog doba (saved by the bell recimo), a neke stvari su i tada bile prerazvikane (pilot u avionu i slicni humori na silu mi nikad nisu sjedali - to mi je usporedivo s danasnjim humorom Ivana Sarica i slicnih)...
  • Captain America
    13.9k
    S rarbg Disney sigurno neće moći maknuti Married with Children :cool:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ali sve kaj volite čim prije nabaviti i staviti na sigurno. Sve više starih filmova, serija, knjiga itd se ili djelomično cenzurira, "ispravlja" ili skroz miče. "Sensitivity readers/viewers" je doslovce legit stvar kod njih.
  • Eduardo
    17.6k
    A Man Called Otto

    Holivudski remake švedskog filma 'A Man Called Ove' (iz 2015. koji je bio u utrci za Oscara za najbolji strani film) prema istoimenom romanu švedskog pisca Fredrika Backmana. Knjiga je postala književni hit i nakon što je prevedena na engleski probila se na ljestvicu bestselera New York Timesa na kojoj se zadržala dosta dugo.

    Otto (Tom Hanks) je 'neprijateljski nastrojen', mrzovoljni 'starac' koji više ne vidi svrhu u svom životu nakon gubitka supruge sve dok u susjedstvo ne doseli nova, mlada obitelj (iritantno živahni susjedi) koja ipak prekida njegove 'planove' (o kojim neću da ne bih spojlao nešto). Film nas kroz 'flashbackove' vraća u doba Ottove mladosti (u kojima ga glumi Hanksov vlastiti sin Truman) i objašnjava pozadinu priče i razloge zbog kojih mu se život promijenio i zašto je danas takav kakav jest. Čak je i duhovito kako ima 'kratak fitilj' i kako se lako iznervira na određene stvari, iako je u biti često u pravu u pogledu svojih pritužbi.

    Ništa spektakularno, ali dovoljno pristojan film da ga mogu preporučiti za jednu mirnu večer provedenu u društvu.

  • Droljo
    5k
    Ok film. Tom dobar kao i inače. Baš za mirnu večer s obitelji. Ali nije film uopće monoton.
  • blackbully
    4.4k
    Odličan film sa možda i najboljim plot twistom kojeg sam gledao. Španjolska kriminalističko trilerska drama. Na IMDb-u ocjena 8/10 i kratki opis da ne spoilam ovdje. Našao sam stream sa prijevodom, ali Google kaže da ga ima na Netflixu (ne koristim pa ne mogu provjeriti).



    Još jedan, meni od najljepših, u kojem je čak i najžešćima knedla u grlu vjerojatno 80% filma. Gledao ga s djevojkom i cijelu rolu papira je jadna isplakala... Turska drama sa vrhunskim glumcima. Također IMDb kritike odlične i ocjena 8.2, odličan plot twist. Inače remake na korejsku verziju. Moja preporuka ne gledati ga sa ljepšom polovicom.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.