• Patak
    2.2k
    Hah, igram Tetris svaki dan za opuštanje. Pogledam obavezno, hvala!
  • masacusec
    3.1k
    The night agent s netflixa svakako preporuka!
  • Patak
    2.2k
    Pogledao film Tetris, bilo mi je sumnjivo koliko je natezanja bilo oko raznih konzola i PC računala i ostvarivanja prava na distribuciju po svijetu, mislio sam da su producenti malo dodali mašte a onda na Wiki vidio da film manje više vjerno dočarava taj dio. A na Wiki dalje piše koliki je Tetris imao utjecaj, od toga da postoji Tetris efekt, kad sanjaš da ti se oblici javljaju u snu kad ga predugo igraš, do terapijskog učinka kod odvikavanja od pušenja ili droga kao distrakcija u krizi. Stvarno fascinantno!
  • Oriens
    115
    Ima netko preporuku za seriju sličnu Faudi? Znam da se spominjala Tehran, ali nije me baš osvojila pa tražim dalje. Više me zanima nešto što se fokusira baš na terorizam i razne terorističke skupine.
    Što se te tematike tiče preporuka od mene za seriju Kalifat na Netflixu koja se bavi ISIL-om, ne znam je li ju netko već spomenuo ranije. Inspirirana je stvarnim događajima. Napeto, surovo, drži pažnju.
  • Bosna86
    11.6k
    The Angel… Doduše film, ali jedan od najboljih koje sam pogledao
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Back to the future na HRT1.. teska romantika :love:
  • maddaddam
    2.9k
    Ima netko preporuku za seriju sličnu Faudi?Oriens

    Film je, definitivno vrijedi pogledati:

    Bethlehem_%28film%29_poster.jpg

    https://www.imdb.com/title/tt2915160/
  • superSantos
    2.6k


    Di ima ovo za pogledat?

    I ovaj tetris sto se gore spominjao?
  • Crusades1986
    9.8k
    Ovaj lijevi glumac je iz Faude, kaj ne
  • maddaddam
    2.9k
    I ovaj tetris sto se gore spominjao?superSantos

    Tetris

    Postavim Bethlehem ako nadjem online, ili ako netko ima pouzdanu stranicu.

    The Spy je odlican kad se naviknes da Borat nije Borat.
  • LM1995
    1.7k
    A desni je Walid
  • OsamŠest
    2.6k
    Neka preporuka za knjigu o nogometnoj taktici na hrvatskom jeziku? Ili na tu temu nešto..
  • striko
    1.2k
    Preporuka za Air film. Što može učiniti jedan pravi poslovni potez
  • Neki tip
    19.3k


    Ovaj gore film, Mosul, za koji je blackbully stavio trailer je odličan! Preporuka svima kojima je tematski zanimljiv.



    Gdje se može pogledati ta serija "Escape at Dannemora" koju si preporučio? Jako me zainteresirala.

    I za kraj, preporučujem danski film Against the Ice, na Netflixu.

    Upozoravam da je film vrlo spor, mnogima bi mogao biti i dosadan.

    Preporučujem ga stoga onima koje fasciniraju istraživači nepoznatih zemalja (dok ih je još bilo), hladna prostranstva sjevera (radnja se odvija na Grenlandu, a snimano je na Islandu), preživljavanje i snaga volje čovjeka u surovom prirodnom okruženju (cilj pred sobom...) i borba samog sa sobom.

    Nevjerojatna priča, bazirana na stvarnom povijesnom događaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.