Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo pogledao sam sad aftermovie o posjetama školama - u vrlo kratkom roku posjećeno je ukupno 18 škola u ZG i 1 u Zaprešiću. Umjetna inteligencija veli da u Zagrebu ima 131, a u Zag. županiji 127 osnovnih škola (49 samostalnih, ostalo područne). 131+49 = 180 škola pa možemo reći da je u pola sezone već posjećeno više od 10% svih škola! pošto se radi o djeci iz nižih razreda, a kad bi se radilo cijelu školsku godinu, u jednom ciklusu od 4 godine bi se moglo obići pola svih škola u Zagrebu i Zagrebačkoj županiji što znači da bi praktički svako drugo dijete u ZG i okolici doživjelo ovako nešto, a to je po meni ogromna stvar! da, pobjede, golovi, slavlja privlače ljude na stadion - ali upravo ovo je ono što dugoročno donosi rezultat kojem težimo, ovo je ono o čemu se jučer govorilo na članskom danu, ovako se puni novi stadion, generiraju prihodi i stvara samoodrživi klub koji neće morati pristajati na svaku ponudu koja dođe izvana.
kapa dolje ljudima koji su uključeni u ovaj projekt, želim im da nastave s dobrim poslom kojeg rade i možda u dogledno vrijeme narastu i prošire svoj domet pa posjete škole u Slavoniji, Međimurju, Zagorju, Lici.....