• Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    pa ono, meni bi takva EL bila čisto fina "utješna nagrada", kao što su gore napisali. onak, nešto kao da umjesto bonusa na poslu dobijem na lotu :lol:
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Nemam ništa protiv da 3-4 godine igramo LP, dobro zaradimo i posložimo ekipu, stvorimo neku zalihu, pa jednu godinu igramo EL zbog nekog ludo teškog ždrijeba u playoffu LP i tamo odemo daleko. I onda opet par godina LP...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Suci protiv Paname:
    "Glavni sudac bit će Gabonac Pierre Atcho, jedan od najpoznatijih afričkih sudaca. Pomagat će mu sunarodnjaci Boris Ditsoga i Amos Abeigne. Četvrti sudac bit će Khalid Alturais iz Saudijske Arabije, a rezervni pomoćnik Mohammed Alabakry, također iz Saudijske Arabije."
    Nadam se da će biti neprimjetni.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Najbitnije u vezi Kranjčevićeve što su rekli je da klub nije ni investitor ni izvođač i nema baš sve informacije, pa na temelju onoga što dobiju od Grada i Strabaga svatko zaključuje svoje. Tako da Zvone misli da bi se moglo početi igrati već s 1.2. ako se stavi fokus na to da teren bude spreman, a sigurnost svih na tribinama i ispod njih osigurana jer je to potrebno za dozvole. A to hoće li se okolo još uređivati parking, je li fasada završena i sl. je manje bitno. Drugi pak na temelju istih informacija misle da bi to bilo iza 15.3.
    Definitivnog zaključka nema.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ensar Mušić ostaje u Rapidu, a pisalo se da dolazi u Hajduk jer zašto bi inače letio prema Hrvatskoj :lol:
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Najskuplja godišnja ulaznica je €410.
    18 ligaških, 3 utakmice europskih pretkola, 4 utakmice u skupini = 25 utakmica
    €16,40 po utakmici. a ako upadne još koja kup utakmica ili se ponovi kao s Gentom... bit će i manje.

    ove sezone pojedinačna karta za Rijeku i tovare je bila €30 = €120
    Betis, Celta, FCSB, Fener €45 = €180
    tih 8 utakmica je €300, pa ako pretpostavimo da će pojedinačne cijene ostati iste, za još €110 gledamo najmanje 17 utakmica, manje od €6,5 po utakmici.

    je li puno za dati odjednom? da. ali prolazimo ovu priču svake godine u ovo vrijeme....
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    najbolje od svega - bilo je i to pitanje. Zvone je odgovorio da je to u domeni trenera Kovačevića.

    mislim da je odgovoreno kad je netko pitao u vezi igrača koji se vraćaju s posudbe kao MMaee i Mudri.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ovaj majstor se zafrkava, ali dobro ilustrira kaj se dogodi kad se statistike primi "stručljak"

    messi.png
  • Komentatori
    uvijek više hejtam one koji mogu, ali ne naprave od onih koji jednostavno ne mogu. Cmrečnjak bi mogao biti jako dobar komentator, ali neke stvari mu ne mogu oprostiti. posao mu je da govori, a ne zna jezik kako treba, koristi neke riječi i izraze potpuno pogrešno i sl.
    Sušec stariji, Drago Ćosić, Boris Mutić, Mićo Dušanović i ta stara garda su na TVZ prošli kroz ruke Službe za jezik i govor, s njima su radili, ispravljali im dikciju, popravljali vokabular. Cmrečnjak je uskočio za mikrofon bez ikakve pripreme i to se čuje. strog sam i nepravedan tako da Zizi za prolaznu ocjenu kod mene mora dati više nego drugi ;)
  • Komentatori
    kako Zizi dobije drugo mjesto u bilo kojoj anketi koja ima više od 2 ponuđena izbora mi nije jasno, ali narod koji čita index očito ima drugačiji ukus


    4a28e195-f7ee-4166-95ea-baa95ba13344.png?width=765
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    pogledao sam sad aftermovie o posjetama školama - u vrlo kratkom roku posjećeno je ukupno 18 škola u ZG i 1 u Zaprešiću. Umjetna inteligencija veli da u Zagrebu ima 131, a u Zag. županiji 127 osnovnih škola (49 samostalnih, ostalo područne). 131+49 = 180 škola pa možemo reći da je u pola sezone već posjećeno više od 10% svih škola! pošto se radi o djeci iz nižih razreda, a kad bi se radilo cijelu školsku godinu, u jednom ciklusu od 4 godine bi se moglo obići pola svih škola u Zagrebu i Zagrebačkoj županiji što znači da bi praktički svako drugo dijete u ZG i okolici doživjelo ovako nešto, a to je po meni ogromna stvar! da, pobjede, golovi, slavlja privlače ljude na stadion - ali upravo ovo je ono što dugoročno donosi rezultat kojem težimo, ovo je ono o čemu se jučer govorilo na članskom danu, ovako se puni novi stadion, generiraju prihodi i stvara samoodrživi klub koji neće morati pristajati na svaku ponudu koja dođe izvana.
    kapa dolje ljudima koji su uključeni u ovaj projekt, želim im da nastave s dobrim poslom kojeg rade i možda u dogledno vrijeme narastu i prošire svoj domet pa posjete škole u Slavoniji, Međimurju, Zagorju, Lici.....
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    dočekali smo i petak... Bogu fala jer I've really really been tired