Transferi - rasprave Ni Beljo ni Šimić junior nemaju klasu iznad (trenutno) Kuleta i Brodića. Samim time ne vidim šta bi s njima dobili, a nisu jeftini.
Ista stvar Špikić Šotiček. Šotiček da dođe, trenutno bi bio rezerva lošem Špikiću. Mi na desnoj strani trebamo novog startera, to ne smije biti Špikić. Plus vele mi neki ljudi kojima načelno vjerujem da je Šotiček usprkos tome što je veći dio sezone igrao desno, ipak bolji lijevo. Ja ga se lijevo ne sjećam.
Dakle, po meni Šotiček može kao zalog za budućnost i rezerva nekom boljem, ali ne rezerva Špikiću jer inače ćemo imat sljedeće godine isti kurac Menalo Špikić..