Geopolitika Situacija je sjebana i nije lako rjesiva i kuzim ja tu argumente oba pola ovdje na Zoni..
Ali ne znam ocekujete? Da se nastave milijarde davat Ukrajini, oni ce ginut (dok bazen muskaraca ne presusi) i oslobodit ce sta? Krim?
Nece sigurno, ljudi ginu uzalud.
Putin koristi Dagestance, Tatare, Cecene kao topovsko meso. Moze do sutra ovako ratovat i osvajat cm po cm bez konkretnog ucinka..
Ja se osobno ne bojim Rusije, ne znamo kako bi oni i s cim dosli dublje u Europu i sta bi tu konkretno radili. Ali da ce od ovih dijelova Ukrajine odustat, nece...
Neki mir se mora uspostavit tamo, pa po cijenu ceg god..