• Transferi - rasprave
    Nas SD mi se cini simpaticnim i dobronamjernim, ali isto tako mi se cini zreo za jedan time out Jasmina Repese da mu se ovaj dere "Dej ar in bonus gajs, go frii trovsss"
    "Imam vise vjere u tebe nego ti sam u sebe"
  • Transferi - rasprave

    Svaka cast..
    Ovo mi se cini kao jace od Ojeda sage. Cekali Ojedu, docekali sijtskog princa Mahira.

    Nadam se da ce sad novo ime nakon Cordobe, bit bolje nego Mahir 2022.
  • Transferi - rasprave
    Mi za nikog izvan prvih 11 nemremo više od posudbe s opcijom otkupa ili raskida ugovora izvuć očito..
    Djelomično je to što ti igrači imaju prenapuhane ugovore i ne vrijede pare koje je glavata spodoba platila za njih, ali dio je do sadašnjeg SDa po meni.. Bumo vidjeli..
  • Geopolitika
    Kamala Harris je Covid potvrda.
    Nedorasla, bespotrebna, izmisljena od woke agresivne manjine..

    Ćaća to lagano dobiva..
  • Transferi - rasprave

    Marić pikira nekog svog Fahd Moufija mozda a.k.a. free agent iz Bastia/Lorienta/Lensa/Ajjacio
  • Transferi - rasprave
    Cordobu je trebalo završit prije 7 dana, kao i AGČ davno prije EURA. Ako stvarno u njima vidiš potencijal za prvu ekipu.

    Ove sve kibidabi fore s cjenkanjima koja traju 20+ dana će se SDu obit u glavu jer mi naravno nismo za te igrače jedini kupci, a sigurno nismo i najbogatiji. Ako si nekog uočio prije ostalih, onda taj posao i završavaš u razumnom roku. Ili ide ili ne ide.

    Više insajdera ovdje je pisalo da nam je SD (iako ima dobre ideje) neodlučan, pomalo nesiguran, a i da za svaku odluku mora zvati Zajeca. Po meni besmisleno, ako je Cordoba taj, ako se Jakir slaže. Onda ga završavaš za 1.5 - 1.8 mil + bonusi, ako ovi kroz 7 dana ne žele, idemo dalje..

    Marić mora konačno preuzet odgovornost s igračima ne deficitarnim pozicijama (desno krilo i lijevi bek) i dovest 2 igrača s jebenom odštetom i odgovarat za njih. Ako nisu dobri, nisi ni prvi ni zadnji koji je kiksao. Nećeš odmah dobit otkaz. Ove beskonačne fore s pregovorima od mj dana, milijun Tongo Doumbia i Fahd Moufija za sve pozicije nisu na razini ovog šta ovaj klub mora biti. Za neki kurac se mora i platit odšteta..
  • Transferi - rasprave
    Ja sam u svibnju rekao..
    Galatu 21.8 napadamo sa Špikićem na krilu..

    Ovov dovodimo vec 20 dana. Marić kad je dovodio ove svoje free agente, zavrsio bi ih u roku 3 dana od objave u SN..
  • Transferi - rasprave

    A place milijunske kad se zbroje..
    I svima ce ugovori bit raskinuti na nasu stetu..
  • Transferi - rasprave

    Bas nevjerojatno..
    Nama je postalo dovest pravo desno krilo manje vjerojatno od prezimit u LP, slicna stvar s lijevim bekom. Covjek bi rekao da vlada deficit bekova i krila, ali ne..

    A i skola nam je unazad 15 godina isto postala specificna. Stoperi, centralni vezni, golmani i to je to od ove ozbiljnije razine.
    Na kraju ce Jurisic ispast najozbiljniji bek kojeg smo proizveli od Vrsaljka..
  • Geopolitika
    Ode Biden..

    Trumpara dobiva Kamalu kao Cacke Hajduk 2022.
    Lagano..

    On je stvoren da te zelene feministkinje bez dana radnog staza u realnom sektoru, jednostavno satre..
  • Transferi - rasprave

    2 su tu "peha"
    1. On kao vezni (uz Misica Sucica Baturinu i Bulata prosle godine) nije dovoljno dobar za neprikosnovenog startera
    2. Sve sta smo mi radili s lijevim bekovima od 2020. i Leovcevog "starenja" su bila bolja i losija krpanja (Gvardiol, Franjic, Moubandje, Stefulj, Cabraja, Bockaj, Perkovic, ukrajinac) i on se savrseno uklopio u tu pricu jer mu se otvorilo mjesto u prvih 11 na velikoj pozornici..
  • Transferi - rasprave
    Kad je Cacke stavio ovog na beka, mislio sam ajde krpa poziciju, malo se inati jbg.
    Dođe Bisčan i nakon sto je Sahiti izvozao Perkana na Poljudu, a Ljubicic izgubio 10 lopti jer ne zna stopat loptu (za poziciju koju spana) pa nazad na beka.
    Pa dode Jakir i potera onog mamlaza i vrati ovog na beka. Onda rekoh stvarno nije slucajno, covjek nije za vezu i gotovo..
  • Transferi - rasprave
    Dobro vam je Captain rekao..
    Dosada smo odstetu dali samo za Pjacu i to ne previsoku (ako je istina da je 750k upakirano u placu). Tako da je poznavajuci rad naseg SDa i viziju nase sportske politike, sigurno necemo dat 2 milje za lika kojeg se u Kolumbiji zele rijesit..

    Cordoba je druga stvar. Kosta manje, a ocito i znaci neki k u svom klubu koji je pak u fin.problemima..
  • Transferi - rasprave
    Dosta HNL reketa..

    Tržiste se mora resetirat..

    Vidimo sad da Loksa, Rijeka, Osijek imaju druge kanale za prodat talente.

    Ali isto tako vidimo da se Beljo, Frigan, Cokaj, Šimić (on nije ta kategorija odnosa, ali uklapa se) i ostali koji su nas zaobilazili radi pohlepe i inata, nisu bas usrecili daljnim razvojem..
  • Transferi - rasprave
    Haza ugasio temu za dns..

    LN!