KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek Utakmica sutra je poklon kluba nama navijačima i hvala svima u klubu na tome. Da se razumijemo, mi smo Dinamo, trofej se računa i ako izostane, to kvari cijelu priču.
Čekamo finale kupa s prvenstvom u džepu što kod nas nije rijetka pojava. Razlika je što je pogled u budućnost obećavajući kao nikad. Stadion će biti gotov u toku sljedeće sezone, uprava je nakon pustih godina konačno na mjestu, a ekipa je selektirana za godine dominacije. S užitkom čekamo prijelazni rok i dodatno ojačavanje.
Teren će sutra biti zanimljiv, Rijeka je dobar protivnik. Ono što s nestrpljenjem čekam je ono što će biti na tribinama. Praktički generalna proba za Kranjčevićevu, nekoliko tisuća naših na akustičnom stadionu. Ne mogu dočekati da 'Dinamo ale' iz 4-5 tisuća grla krene bujati u valovima :love: