Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb Više puta se govorilo zašto SD. Nemožeš svakom treneru udovoljavati kako se koji sprdne. SD bi se trebao pobrinuti da se uvijek prate igrači koji mogu pratiti ambiciju i odgovaraju ideji i konceptu igre kluba. To je ovo što pričamo za Jakira. On bi sad radničko/ratnički nogomet. Da mi imamo ideju i koncept igre u samom klubu bi rekli Jakiru, ajd ti brate ohladi sa tim svojim radničkim nogometom, Dinamo igra ovako i ovako, reci na kojim smo pozicijama slabi i probat ćemo dovest najbolje što možemo..
Ma zanemarite i primjer koji sam dao da se sad neko ne pali, čisto hoću reč da bi SD trebao znati sportsku politiku kluba i prema tome organizirati školu, trenere, transfere i skaute i što sve ne..