Transferi - rasprave Vratiti Gurlicu bi bio totalni amaterizam...bolje da nikoga ne dovode! Pustite decka jos sezonu ako treba i dvije da se razvija. Gurlicu bi usporedio sa Maxom, rehnicki jako dotjeran stoper, ali duel dosta slab. Morao bi poraditi na masi. Npr. Katinic kad sam ga gledao bio je stvarno jak u duelu ali tehnici malo limitiraniji. Sve u svemu pustiti decka da se razvija. Takoder povratak zivkovica je bio greska, barem jos pola godine je trebao ostati u loxi. Svatko ko i malo prati dinamo moze vidjeti koliko je Perkovic cvrst u duelu i on mora biti stoper ali bojim se da ce jakir gurati Zivka samo da ne pojede govno posto je forsao povratak. U europi bi mi igrali Ktc i Perkovic a u Hnl bi cak u ovim utakmicama gdje razbijamo bunkere stavio sad Rileta i Perkovica ili zivka i Perkovica..znaci Perkovic bi mi obavezno bio na stoperu!