• Olmic
    3.2k



    Opet mislim da su bzvz primjeri

    Erlic upitne kvalitete za Dinamo a bit ce starter za repku,svasta

    Doveli smo Soudanija i Fernandesa i to je to od internacionalaca kaj mogu prismrdit repki

    Da zakljucim s moje strane teorije nema da dodu..
  • Paggini
    10.9k
    Jebiga, ako Erlić odigra Euro kako može i zna, a mi odemo daleko na turniru, možemo ga zaboraviti, ali ako to ne bude slucaj, ha pa nije protuzakonito gnjaviti managera i sassuolo da dodje i da iskesiramo parice
  • Izet Hajrović
    1.5k
    kažu neki da nema šanse da dođe igrač koji je ispao u Serie B, a kamoli netko Theove razine iz 2018. Ti se još više moraš spustiti na zemlju za razliku od nas koji se samo malo moramo spustiti jer vjerujemo da bi igrač poput Erlića imao interesa doći u klub poput Dinama. :joke:
  • Kaktus Car
    417
    Erlic upitne kvalitete za Dinamo a bit ce starter za repku,svastaOlmic

    Ako Erlić bude starter za repku na ovom Euru to više govori o izborniku nego o Erliću.
  • Marley
    1.2k
    pa sto se place tice, ja odavno govorim da je on podcijenjen igrac :smile:

    A sto se tice primljenih golova, jeste kad gledali Sassuolo, jeste im vidjeli ostale obrambene igrace :grin: ? Pa to je smijurija, pogotovo drugi stoperi. Gledam ih ama bas cijelu sezonu (bome pred kraj je postao baaas mazohizam). Erlic im je svakako medju najjacim igracima. No naravno, nije cudotvorac.
  • Olmic
    3.2k
    erlic sutalo komba koliko znam nije primila gol
  • dmil
    161
    Dovedemo li Erlica ili Pongracica mislim da bi to bilo definitivno pojacanje na sadasnji roster, glupo mi je uopce raspravljati o tome kad smo trenutno na tri dobra stopera (Theo, Max, Perkovic, od koji svaki ima svoje limite), Perica i Sutala treba prodati, a Zivkovica ponovo poslati na posudbu.

    Nadam se da ce se Gurlica nametnuti na pripremama.

    A ako mislite da Erlic i Pongracic nebi bili dobri, nadam se da shvacate da bi nam Uremovic bio odlican ulov da je dosao kod nas.

    Osobno misljenje između Pongracica i Erlica je da mi je Erlic bolji, cisto zbog vece profesionalnosti.
  • Captain America
    15.3k
    A sto se tice primljenih golova, jeste kad gledali Sassuolo, jeste im vidjeli ostale obrambene igrace :grin: ? Pa to je smijurija, pogotovo drugi stoperi.Marley

    Ovo se ljetos i jesenas govorilo za nas pa je bio dovoljan povratak jedne veličine iz mirovine za rješenje svih problema.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Po mom sudu, naravno i onome što sam gledao, Erlić i Pongračić su sličan tip igrača/ stopera.

    Pongračić je nešto bolji i stabilniji na lopti. Mislim da je i prošao kroz više boljih i renomiranijih klubova u Europi. ( Bayern ako se ne varam, RBS, Dortmund, Wolfsburg,) pa mu je i to mala prednost.

    Oba bi bila veliki ulov za nas, ne znam tko to više osporava.

    Mislim li da su realni u ovom trenutku? Ne, nikako.

    Mi gledamo da će kod nas doći jer igramo sigurno grupnu fazu EL, ali ja mislim da će u ovoj fazi karijere tražiti dosta jače ugovore nego do sada (općepoznato je da "donji dom" Talijana nije baš izdašan). Onda bi opciju "povratka" razmatrali s nekih 30+ godina..

    Ali, daj Bože takvih "kapitalaca" !
  • Paggini
    10.9k
    Ovo se ljetos i jesenas govorilo za nas pa je bio dovoljan povratak jedne veličine iz mirovine za rješenje svih problema.Captain America

    A mislim, ako cemo unižavati Erlića jer je Sassuolo smece, mozemo srati i po Joletu Sutalu jer sta je ajax gubio ove sezone je bilo poprilicno sramotno...
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Znaci, igrac koji je standardno igrao u serie a zadnij par sezona, skoro siguran starter za reprezentaciju ne bi bio pojacanje za nas. Svasta.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Ljudi ovdje pljuju Erlića jer je Hajdukovac. Dobar je stoper i avion je za sve stopere koje imamo na rosteru.
  • Orc123
    6.1k
    Ne shvacam toliku potrebu za pisanjem i o jednom i u drugom jer se nikad nisu ni spomenuli u kontekstu moguceg dolaska kod nas, em je mogucnost da dovedemo jednog ili drugog gotovo pa nikakva. Postojala bi mogucnost da su neke druge nacionalnosti ali sa Hrvatskom su na Euru, i jedan i drugi blizu 1. Sastava. ...cijena i jednog i drugog ne bi bila niza od 6-7mil eura....imaju po 26g, u najboljim godinama i perspektiva za buducu zaradu je jako mala tak da su nerealni skroz. Cemu toliko postova o obojici kad ni jedan nece doci...
  • Bosskovitz
    8.7k
    Osobno, ne ulazak u LP smatrat cu neuspjehom jer mislim da sve preduvjete imamo za ostvaritiOrc123

    Ovo su malo preteške rečenice s obzirom da ne znamo niti protiv koga igramo za ulazak u tu LP.

    Protiv Slovana iz Bratislave smo favoriti i to bismo moral proći, ali recimo protiv Galate koja je ove sezone samo na odstete i plaće igrača potrošila više od 100 milijuna eura… treba biti i malo realan, naprosto nemamo preduvjete da se pojačamo toliko da bismo ispadanje iz playoffa LP od momčadi vrijedne 180 milijuna eura smatrali neuspjehom.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33

    Bi li radije da pišemo o Radeljiću i guramo glavu u pijesak? Bolje da smo onda Kalaicu potpisali za džabe umjesto da je otišao u Osijek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions