• Peškaman
    3k
    Pravio je razliku u tada lošem Željezničaru,po meni definitivno nije za Dinamo.
    Na kraju krajeva,momak se nije uspio nametnuti u Aek Larnaci gdje je i sada.
  • sanjinlego
    2.5k


    U lošem Željezničaru, koji je završio treći, i izašao u Europu ispred klubova s mnogo boljim budgetom? I u toj sezoni je vukao sam. Od Ćorluke iz Zrinjskog pravio magarca u svakoj utakmici.

    O njemu je pričao i Etto, naš bivši igrač a i njegov bivši menadžer.

    Edit: Ponavljam, ne kažem da je top pojačanje.
  • Peškaman
    3k
    Nisam rekao da je loš igrač ali nikakav upgrade u odnosu na Kaneka,Špikića, Hoxhe,Stojkovića.
  • CastAway1986
    1k
    legendo taj sad nebi bio pojačanje ni za Belupo
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Rezervni igrac od 23 godine i jednog gola u sezoni iz treceg kluba ciparske lige nije za Dinamo. Da je koju godinu mladji pa i nekako. A to sto se igrao sa Corlukom ne govori bas puno o njemu.
  • sanjinlego
    2.5k
    Bio bi top pojačanje za Dinamo. 22 godine, Brazil, lagan .. idemo!
  • CastAway1986
    1k
    Relativno blizu imamo top pojačanja na krilnim policijama sad koliko ih je realno dovesti neke možda i nije druge jest s obzirom na duljinu ugovora.. Tako u Ferencvarosu su sjajni Adama Traore 27ut. 14g/5a i Brazilac Marquinhos 7g/10a koji se čak prije par godina spominjao u kontekstu Dinama.. U Ludogoretsu su već opjevani Tekpetey te brazilci Caio Vidal i Rick...Svi navedeni su razina više a neki i dvije u odnosu na Špikića, Kaneka,Hoxhu te bi bili pojačanja i za Europu..
  • CastAway1986
    1k
    cjenim tvoje postove i dosta ih je točnih ali ovaj što ga hvališ kako rekoh nije nego za klubove sredine HNL-A..U BiH je rasturao i Matias Fanimo pa čak i bolji bio od ovog pa nakon odlaska iz Sarajeva nije se snašao u Slavenu a što se Ćorluke tiče kojeg osobno poznajem on bolje od Zrinjskog ne može..
  • sanjinlego
    2.5k


    Marquinhos apsolutno da. Budućnost može biti! A iz Dinama može opet otići. To se slažem! Ali teško, da ih Ferencvaroš pusti.

    Edit: To se slažem .. za Fanima, Ćorluku ..
  • CastAway1986
    1k
    Traore ima godinu dana ugovora mislim da sam pročitao da želi ići iz Fradija , uz normalnu cijenu bi se dalo dogovoriti čitam da je velika želja Sturma koji priprema ekipu za napad na Ligu prvaka..Marquinhos je mlađi 4 godine i sigurno bi bio dosta skup..
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Rekonstrukcija obrane:


    • Samuel Dahl. Već sve rečeno. Bio bi uvjerljivo najbolji lijevi bek lige, tek sa velikim razmakom bi na red došli Jurišić i Melnjak. Točno kalibar pojačanja na kakav Dinamo treba ciljati. Izuzetno sam sretan što smo se napokon, nakon desetljeća skitanja po razoraznim buvljacima, uključili na tržište kojem pedigreom i recentnim statusom pripadamo.

      Djurgarden je ekipa koja igra progresivan nogomet i njihov SD voli fine igrače. Čini se da traže oko 3-3,5 milijuna za Dahla, ali sigurno se može pronaći i način za suradnju čak i ako nam je to previše. Ovo ljeto Bergvall odlazi u Spurse i možda bi uz 2,5 milijuna za Dahla bili zainteresirani uzeti Vrbu na posudbu sa nekim razumnim postotkom buduće prodaje. Time oni dobivaju direktnu zamjenu za Bergvalla i razvojnih 10-15%, nama se Vrba razvija u dobrom klubu i na adekvatnoj razini, a mi Dahla dobijemo po barem nešto pristupačnijoj cijeni. Ovo je samo primjer, sigurno postoji mnogo opcija o kojima se tu može razgovarati da se deal za Dahla pogura preko linije. Švedska liga je lošija od naše, a naši igrači Djurgardenu itekako odgovaraju.

    • Martin Erlić. Napušta klub i traži dobar ugovor, klub ispada i novac će im dobro doći. Ako ga uvjerimo da je Dinamo najbolje mjesto za njega da zadrži status reprezentativca, mislim da je ovo ostvarivo za razuman novac ~ 2,5 milijuna.

    • Marcel Ratnik. Perspektivni Slovenac o kojem se već dosta pisalo. Može biti legitmni nasljednik Šutala, lako bismo ga uparili sa Erlićem kada bismo obojicu realizirali.

    • Emin Bayram i Mihajlo Ilić. Spekulativno, ali raspitati se za posudbu sa opcijom otkupa. Bayram ima tešku konkurenciju u Galati i proveo je zadnja 2 mjeseca van stroja sa ozljedom na koncu svoje dobre epizode za Westerlo u Belgiji. Ilić je doveden u Bolognu zimus za 4,5 milijuna, ali nije upisao ni minute za njih do kraja sezone. Sigurno i posljedica potrebe za prilagodbrom na Mottin sustav, ali, opet, doslovno ni minute. Ako ijednog od ove dvojice možemo dobiti na posudbu sa opcijom otkupa za 2,5-3 milijuna, vrijedi probati pa da se dogodine vidi gdje smo i što smo. Ako je interes Bologne za Boška zimus bio stvaran, a ne samo novinarska patka, možda se može dogoviriti i dvosmjerna posudba sa identičnom otkupnom klauzulom. Mislim da je Bayram bolji, ali obojica su dobri i pespektivni mladi stoperi.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ljudi Evo sredio sam si Stockholms darby da pogledam Samuela Dahla u jednoj jakoj i bitnoj tekmi
  • Orc123
    6.1k
    Evo od mene jednog stopera kojeg sam gledao i koji mi se cini kao dobar igrac i pojacanje za nas i jako realna kupovina. Bernardo iz Bochuma koji ispao iz lige. Svaki put kad sam ih gledao on je ostavio dojam da se izdvaja od stvarno slabe obrane Bochuma. Oni ga doveli na ljeto za sicu...prosao Salzburg, Leipzig, Brigton...ima 29 godina i ne bi sigurno trebao biti pre skup. Cca 1-2 mil eura odstete plus placu ima nesto manje od milje eura u Bochumu. Sve mu to mi mozemo platiti na jedno 3 sezone. Bio bi to igrac neka gornja granica kojeg bi mogli dovesti po pitanju financija a sa vecim pedigreom nego nekad KTC kad je dolazio. To bi definitivno bio Upgrade u odnosu na ono sta imamo...
    I da, ljevak je...pa mi sad vi recite da to nije bolji pick od Radeljica koji se spominje i koji od njih bi bio kapitalac za Europu kakvog trebamo!?
    Kad sve stavis na papir mislim da bi Brazilac ne bi bio ni financijski puno skuplji...odsteta bi cak mozda bila veca za Radeljica jedino ugovor bi bio od Brazilca duplo veci...znaci razlika kakvih 1do 2 mil eura u 3 godine a kvalitetom su nebo i zemlja!
    Edit: nije Bochum ispao iz lige ali jedva su ostali....bit ce puno izlaznih transfera kod njih.
  • marcio amoroso
    34k
    Bernardo iz Bochuma koji ispao iz ligeOrc123

    Bochum nije ispao iz lige.

    ima 39 godinaOrc123

    :rofl:
  • Orc123
    6.1k
    da, vidis nisam ispratio doigravanje, ostali su u ligi ali to ne mijenja bit svega.
    Ima 29 godina, lapsus....sry
    Top igrac.....u zadnjoj godini ugovora i u tridesetoj godini zivota ne može kostati vise od 2mil eura....pogotovo ne iz Bochuma koji ga doveo za 600tis...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.