• BlauDivision
    463
    Kojeg je birala ova ista ekipa takozvani "Kulturnjaci 2016" dok im Banditos nije zavrnuo pipu i postavio "notornog" Hasanbegovica koji je reducirao priljev novca u njihove uhljebničke udruge i uklonio bravarovo ime sa najljepšeg trga u Zagrebu.Tada su oni okrenuli leđa Bandiću :rofl:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jbg, tad su bili na mrvicama, sad će kontrolirat proračun od 12 milijardi kuna ;-)
  • BlauDivision
    463
    Količina hrvatske političke nepismenosti ide do krajnosti ili si na zadatku sa određenim ciljem, treće opcije nema.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Meni se čini da si ti zaposlen u zg holdingu pa te trta
  • NitkoBitan
    12.3k
    a evo ja branim Tomasevica za 2 glave dnevno po forumima, sta ces takav je zivot...
  • Papastrumf
    9.9k

    Ti si u dijaspori ako se ne varam?
    Pa ajde budi toliko korektan pa ne pametuj nama koji smo u HR za koga bi trebali glasati.
    Mi cemo zivjeti ovdje i snositi posljedice svojih odluka, ne ti.
  • Baneki
    730
    Ima nas u ZG koji se manje više slažemo s @BlauDivision ne znam zašto bi bilo bitno gdje živi ako želi izraziti svoje mišljenje o ovoj temi.
  • BlauDivision
    463
    Na privremenom radu u dijaspori molim lijepo.U posjedu nekretnine u gradu Zagrebu.Grad Zagreb je glavni grad svih Hrvata.Gradonačelnik grada Zagreba je druga najvažnija funkcija u državi zbog centraliziranosti iste i nju se mora gledati na taj način a ne na način komunalnog redarstvenik kako ju neki promatraju. Niti izmišljam, niti manipuliram, nego iznosim činjenice. Veliki sastav današnje koalicije oko Možemo proizlazi iz takozvanih Kulturnjaka2016.Ti istih Kulturnjaci2016 su da upotrijebim pojam koji se često ovdje koristi "držali ljestve" Banditosu dok je redovno kapalo na račun i razno razne akcije koje su bile svrha same sebi.Držali su se one "ruka ruku mije".Kada su se prilike promijenile postali su žestoki protivnici i borci protiv korupcije.Tko hoće neka zatvara oči na sve ovo, njegova stvar ali nemojte nas uvjeravati da je ova interesna klika nešto novo, neki novi val promjena.
  • Papastrumf
    9.9k

    Onda ok, mislio sam da si rodjen i odrastao vani.
    Kao sto sam rekao, ja sigurno necu dati glas Mozemo!, ali stvarno je malo previse prosipanja zuci od nekih forumasa ovdje.
    U drugom krugu cu sigurno dati glas Tomasevicu, jer nitko drugi za koga smatram da je bolji od njega sigurno nece biti tamo.

    Evo npr. ja mislim da je sramotno da netko tko se smatra bbb da glas Domovinskom pokretu na lokalnim izborima u Zagrebu, znajuci da je Marijan Tomurad podpredsjednik sesvetske organizacije.
  • xavier
    11.1k
    Evo npr. ja mislim da je sramotno da netko tko se smatra bbb da glas Domovinskom pokretu na lokalnim izborima u Zagrebu, znajuci da je Marijan Tomurad podpredsjednik sesvetske organizacije.Papastrumf

    Upravo to.
  • čovjekjogurt
    60
    A nije sramotno da netko ko se smatra čuvarom zagrebačke časti, katoličke Crkve i Hrvatske dadne glas osobi koja je član "štaba" u kojem se drugovi i drugarice pozdravljaju sa SFSN sa podignutom pesnicom.

    Također mi je simpatično kako ljudi očekuju promjene od Tomaševića, lika iza kojeg stoje svi veliki mediji, guraju ga i napumpavaju mu rejting i kroz namještene ankete. Iza velikih medija stoji strani krupni kapital, stranom krupnom kapitalu sigurno nije u interesu bolji život malog hrvatskog čovjeka nego daljnje izvlačenje novca i radne snage iz Hrvatske. Opće je poznato i da je bankar Soroš financijer grupacije Možemo...ta grupacija je zapravo ništa drugo nego HNS Vesne Pusić ili GLAS Anke Taritaš, samo presvučen u novo moderno, ekološki osviješteno i širim masama prihvatljivije ruho te sa još jačim pogurancem medija.
  • Crusades1986
    9.8k
    Etogac... that escaleted quickly. Nije nam trebalo dugo da dođemo do Soroševih plaćenika. Nego, čija li je to poznata retorika? :chin:
  • xavier
    11.1k


    Kako je @Papastrumf već napisao, ne vjerujem da ovdje baš ima previše glasača kojima je Tomašević i Možemo prvi izbor, dapače, ali neke stvari stvarno veze s vezom nemaju. Kakvo izvlačenje radne snage iz Hrvatske?! Kome je to cilj? I naravno Soroš. Svatko tko se nekom ne sviđa, odmah je "Sorošev plaćenik" i to je to.
  • BlauDivision
    463
    8mpb9866snkouyda.jpg
    Evo i ja npr. smatram da netko tko se smatra prije svega BBB, pa zatim političkim Hrvatom ne može glasati za Radu Borić, Vilia Matulu,Uršu Raukar,Iskru Kojic Mamdarić,Sandru Benčić....Ljudi koje definiramo kao "apatrid" a oni se nešto posebno i ne protive, a neki čak i ponose. Zelena ljevica u hrvatskoj tek počima poprimat parlamentarne obrise, dok je na zapadu jako zastupljena.Agenda im je ista u detalj nebitno koja država je u pitanju. Britanski Mainstrem ih naziva Watermelone Party jer kažu kako su izvana zeleni a iznutra crveni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.